Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969886 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.12.2004. u 11:59 - pre 234 meseci
Ljudi, kako vreme odmice, pitanja i odgovori se ponavljaju..... Ajde da se sada samo post-uju neke novosti, a ne da parafraziramo nesto toliko sazvakano da ni fetusu nebi bilo tesko da to svari.

Svi vec znamo da je prevarant. Necu da kazem i da je lazov jer on verovatno nesto i nauci te ljude koji se odluce da odu kod njega. Sta ih nauci? Necu da ulazim u to. Svi smo toliko pricali o njegovoj tastaturi, matematikama, skolama servisera, degradaciji postenih profesija kao sto su WEB DESIGNER, PROGRAMER i da ne nabrajam. Oteorijama zavere i kartonskim i TV kutijama, o politicarima i sirotinji, koja ako ne bude znala 6 stranih jezika, nece biti upotrebljiva u sledecem POST INFORMATICKOM dobu, kako ga je sam nazvao.
I sad mi kao ovde pumpamo nas alter ego pljujuci po njemu, svesni cinjenice da nam, izgleda, samo to preostaje. On covek (da li ga nazvati covekom) radi svoj posao i savrseno mu se j..e za ove ovde post-ove.

Znaci, dajte nesto novo sa ovog polja ili nemojte da zatrpavate i onako pretrpanu temu o njemu (ima mu namerno ne pominjem).

Pozdrav.
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

tarantin011
kolja p.
bora bora

Član broj: 33719
Poruke: 17
212.200.124.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.12.2004. u 00:22 - pre 234 meseci
Pre dve godine je obučavao vojsku(sećate se one reklame na...jebem li ga kojoj televiiziji) i eto kakva nam je danas vojska i šta se sve dešava sa njom.Mi se smejemo i zajebavamo ga, a on se namlatio para.Ko je onda ovde lud, a ko zbunjen. Hoću da kažem... Mislim da li me razumete...Dajte ljudi budite konkretniji:evo, plaćam večeru i piće onom ko prvi smisli neki originalan predlog da razbucamo tog prevaranta! I nije valjda da ste odustali od one ideje o objavljivanju knjige o prevarantu Žaretu.
 
Odgovor na temu

*.net

Član broj: 4660
Poruke: 138
*.informatika.com.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.12.2004. u 08:41 - pre 234 meseci
Evo konkretno, ja sam spreman da u "humanitarne" svrhe dam do 1000 din. Koliko bi kostala ta knjiga od Zarku? Ako neko ima veze sa izdavastvom neka kaze koliko bi kostao koliki tiraz te knjige i da nedjemo coveka koji bi umeo lepo sve ovo da uoblici (za to sigurno ima ljudi sa foruma). Mogao bih cak i da se raspitam u par skola racunara da nas sponzorisu jer bi to i njima bilo u interesu . Ima puno skola u ovom gradu i ako ovaj nacin udruzivanja nije krivicno delo mislim da mozemo nahvatati jake sponzore. E sad, sve bi tebalo da organizuje neko od poverenja. Bez obzira sto ga licno ne poznajem, mislim da bi Gojko bio pravi covek na ciji bi racun uplacivali kintu .
A mogli bi lepo da odemo u neku marketinsku agenciju da pitamo koliko kosta "anti" kampanja. Ko bese radi kampanje radikalima?
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.12.2004. u 17:40 - pre 234 meseci
Mislim da bi se o svemu ovome sto Zare radi moralo pozabaviti i nadlezno ministarstvo, putem izdavanja licenci za rad.

Znam da je to sve vrlo tesko izvodljivo u praksi,
ali eto pocetne ideje...
 
Odgovor na temu

shumar
Andrej Radović
Ljubljana

Član broj: 12624
Poruke: 114

Sajt: www.last.fm/user/shumar


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.12.2004. u 17:58 - pre 234 meseci
Tip je evropski covek, nas um za izvoz! Ovakve lazove nemozete naci nigde na svetu osim nas. Nebi bila shteta i da ga izvezemo (bez ovakvih se lakshe dishe).
 
Odgovor na temu

Pharos
Pančevo

Član broj: 20664
Poruke: 1029
*.panet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.12.2004. u 20:16 - pre 234 meseci
Pa evo ja kažem da se Žarku ne može zabraniti rad. Kako ćete mu zabraniti rad? Pa ni po jednoj osnovi. Da li je naučio nekog multimediju? Jeste! E sad što u to spada Winamp i WMP to je druga stvar. Da li znate da puštate audio i video zapise? Znamo. Da li znate da nasmite te zapise na neki od medija u bilo kom podržanom formatu? Znamo! Pa šta je tu onda problem. A anti kampanja bi samo doprinela rastu njegove popularnosti. Nedaj Bože da ga neki "savesni" građanin isprebija na ulici. Pa koliki bi mu onda skočio rejting - bogataši i "jedači leševa" su želeli da ga ubiju :)
77 77 77 2E 65 73 6E 69 70 73 2E 63 6F 6D
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.12.2004. u 01:22 - pre 234 meseci
Danas sam ga gledao na Palmi od 13 do 14h.
Prica se sastojala od:
-da se narod hrani lesevima zivotinja i da zato oboljeva(definitivno mi je ogadio danasnji rucak)
-Da se on hrani hranom bez termicke obrade
-Da sU "4 BELE UBICE":Beli secer,bela so,beli hleb,i ...zaboravih sta je cetvrto:)
-Da je lek protiv raka davno izmisljen,pustao je preko nekog lap-top-a neki snimak u domacoj reziji nekih ljudi koji tvrde da ih je doktor(ne mogu da se setim prezimena) izlecio od raka.U sustini za 5.dana se vidi napredak.
-Svetskoj zaveri bogatasa uperenoj ka sirotinji
-Sadrzaju svih dnevnih listova(1/3 politika,1/3 zabava,1/3 sport)
-Najboljoj vodi na svetu koja izvire u Gornjoj Trepci nadomak Cacka,on sa caletom ide tamo svake druge nedelje kolima i donese 150 litara u BG.

to je to
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.12.2004. u 12:15 - pre 234 meseci
Ume on i bolje!
 
Odgovor na temu

Čedomir Krsmanović
sys/pbx/net administrator

Član broj: 3060
Poruke: 49
*.beograd-3.tehnicom.net.



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 00:12 - pre 234 meseci
Dugo već pratim ovu temu i više ne moigu da ostanem bez komentara :)

Citat:
Stefano: Danas sam ga gledao na Palmi od 13 do 14h.
Prica se sastojala od:
-da se narod hrani lesevima zivotinja i da zato oboljeva(definitivno mi je ogadio danasnji rucak)
-Da se on hrani hranom bez termicke obrade
-Da sU "4 BELE UBICE":Beli secer,bela so,beli hleb,i ...zaboravih sta je cetvrto:)
-Da je lek protiv raka davno izmisljen,pustao je preko nekog lap-top-a neki snimak u domacoj reziji nekih ljudi koji tvrde da ih je doktor(ne mogu da se setim prezimena) izlecio od raka.U sustini za 5.dana se vidi napredak.
-Svetskoj zaveri bogatasa uperenoj ka sirotinji
-Sadrzaju svih dnevnih listova(1/3 politika,1/3 zabava,1/3 sport)
-Najboljoj vodi na svetu koja izvire u Gornjoj Trepci nadomak Cacka,on sa caletom ide tamo svake druge nedelje kolima i donese 150 litara u BG.

to je to


Da, to priča od početka. Poenta uperena ka gledaocu je: pošto ćete ili oboleti od raka, "biti opelješeni od bogataša", uzmite u obzir to da najbolja voda na svetu izvire u Gornjoj Trepči pa lepo platite neki kurs kod mene da biste razvijali svoj potencijal na računaru i time ušli u korak sa svetom koji nema tako kvalitetnu vodu.

JK (ali i ne)

:))))))))
make install, not war
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 00:41 - pre 234 meseci
Danas sam cuo nesto novo..... emisija je reprizirana od pre par meseci.....Zarko nudi svakome ko dodje u njegovu skolu, i pokaze da zna vise od njegovih ucenika koji su zavrsili kurs, po 1000 evra....... Eto ideje......
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.panet.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 00:44 - pre 234 meseci
Vec vidim Zare Voda - Voda sa bistrih izvora kod Cacka... 50din litra ;)
 
Odgovor na temu

rajco

rajco
Član broj: 19348
Poruke: 1020

Sajt: rajco.me/blog


+45 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 01:31 - pre 234 meseci
Citat:
-Najboljoj vodi na svetu koja izvire u Gornjoj Trepci nadomak Cacka...


Prvi puta da je covek rekao nesto pametno.
rajco.me/blog

 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.121.eunet.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 02:38 - pre 234 meseci
Citat:
Danas sam cuo nesto novo..... emisija je reprizirana od pre par meseci.....Zarko nudi svakome ko dodje u njegovu skolu, i pokaze da zna vise od njegovih ucenika koji su zavrsili kurs, po 1000 evra....... Eto ideje......




Nema sta... Dobar nacin da se (za)radi... :-) Mogli bi grupno da se udruzimo i da ga ojadimo, ali da pre toga napravimo neku formu pravnog ugovora, da ne ispadne posle, pojela maca ono sto je obecao... :-) I naravno da ga snimamo video kamerom u svakom momentu... :-) Covek se lepo nudi... :-)))))


P.S. Ovo je dobar predlog i za temu "Sta legalno raditi u ovoj zemlji a da plata bude veca od 250 ili 300 evra" :-)


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 17.03.2005. u 22:26 GMT+1]
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.12.2004. u 11:32 - pre 234 meseci
Citat:
Danas sam cuo nesto novo..... emisija je reprizirana od pre par meseci.....Zarko nudi svakome ko dodje u njegovu skolu, i pokaze da zna vise od njegovih ucenika koji su zavrsili kurs, po 1000 evra....... Eto ideje......


Ovo bi moglo da glasi otprilike i ovako...

Zarko nudi svakome ko dodje u njegovu skolu po 1000 evra!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.12.2004. u 15:10 - pre 234 meseci
nalazost i neki mladi i pametni ljudi imaju potpuno pozitivno misljenje o Zarku i NL pro group

Ja sam sokiran.
Pre par dana sam se video sa drugarom sa kojim se nisam video godinu ipo dana.Momak je inace moja generacija,student tehnickog fakulteta(necu da kazem kog) i mislio sam da ima zdrav rezon o zivotu...i imao veoma sam ga cenio do sada
pocnemo mi pricu lagano o sistemu skolovanja kod nas i tako to...on se odjednom zakaci za NL pro group...kaze "Ma jel si cuo za NL pro grpup",ja kazem "Ma pusti hokstaplere"...vidim ja on me nesto cudno gleda...pitam ga ja kakvo on misljenje ima o NL PRO,drugar kaze "Krajnje pozitivno"...WOW,nemogu da verujem,poceo sam da ga ubedjujem argumentovano da to svoje misljenje mora da promeni,pocnem da mu navodim Zarkove fore i fazone...
Ali on nece ni da cuje,tvrdi kako sam ja neobavesten i da samo bogatasi pricaju lose o Zarkovoj skoli...mislim nisam mogao da dodjem do reci,pitam ga kako je moguce da su mu isprali mozak i da li je on slucajno(nedaj Boze) bio na tom kursu.
Kaze da nije bio ali planira,posto je povucen uspesima "studenata" koje Zarko dovodi u emisiju.
Tipuje..e..pazite ovo...da su Zarka "bogatasi" oterali sa Art-a,zato sto je obelodanio mnoge tajne...kao naprimer...da je izmisljen lek protiv side i kancera,da su bogatasi smislili skolovanje da bi sirotinja uvek ostala sirotinja...
pitao sam ga i kako objasnjava Zarkove metode da nekog nauci C++ za 7 dana,on kaze "Pa vidi to su ti memorijske tehnike,ti pamtis redosled pojmova kao sliku ili dogadjaj i onda zamislis taj dogadjaj i onda ti se ti pojmovi nizu jedan za drugim" i jos kaze "Ja sam tako zapamtio 10 podataka (reci) koje je jedan drugar namerno napisao da proveri moju pricu"...ja mu kazem "Ma sve je OK,ali kako ces to da upotrebis na C++"...kaze"Pa ne znam...nekako sigurno moze...pa ne bi na televiziji Zarko lagao" e prso sam od smeha...ali ovo ipak nije smesno,posto je taj momak mrtav ozbiljan.
Na kraju sam mu predlozio da obustavimo pricu o Zarku posto necu da mi Zarko upropasti dobro drugarstvo sa tim ortakom.
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.12.2004. u 20:06 - pre 234 meseci
Citat:
Stefanonalazost i neki mladi i pametni ljudi imaju potpuno pozitivno misljenje o Zarku i NL pro group


NEKI??? Daj boze! Mogu da ti navedem 10 ljudi koji imaju komp neko vreme i imaju sasvim dobro poznaju oblast programiranja a veruju da mogu da nauce c++ za 7 dana!!!
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.12.2004. u 11:11 - pre 234 meseci
Citat:
Stefano:
Ali on nece ni da cuje,tvrdi kako sam ja neobavesten i da samo bogatasi pricaju lose o Zarkovoj skoli...mislim nisam mogao da dodjem do reci,pitam ga kako je moguce da su mu isprali mozak i da li je on slucajno(nedaj Boze) bio na tom kursu.
Kaze da nije bio ali planira,posto je povucen uspesima "studenata" koje Zarko dovodi u emisiju.
Tipuje..e..pazite ovo...da su Zarka "bogatasi" oterali sa Art-a,zato sto je obelodanio mnoge tajne...kao naprimer...da je izmisljen lek protiv side i kancera,da su bogatasi smislili skolovanje da bi sirotinja uvek ostala sirotinja...


"Drž'te bogataša !!" ??? (Uh, eno ga tamo !)
 
Odgovor na temu

desperado
Djordje Komljenovic
Freelancer

desperado
Član broj: 19104
Poruke: 80
194.106.174.*

ICQ: 38313176
Sajt: www.djole.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.12.2004. u 17:21 - pre 234 meseci
Ja znam kako da resimo problem sa zarkom (prvo slovo malo).
Pustimo mu Hitman-a sa AK47 (sa srebrnom bojevom municijom) sa Tromblonom na cevi, Magnumom u dzepu i belim lukom oko vrata.
Ne zamerite mi na ovakvom odgovoru, posle procitane teme morao sam da popijem 2-3 tablete raznih vrsta i jedan sirup za grlo, tako da nisam pri cistoj svesti i zdravoj pameti.

Pozdrav
Šta dobiješ kad spojiš dve plavuše uvo na uvo?
Vazdušni tunel.
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.as53.sa-ap.bih.net.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.12.2004. u 07:33 - pre 234 meseci
C++ za sedam dana ?!!!!??!!!??????????

Servisiranje za chetiri dana ???!!!!????!!!

KAKO IH SAMO NIJE SRAMOTA !!!!!!!!!

KRETENI !!!!!!!!

http://www.cet.co.yu/kursevi/K...Professional%20kursevi&A=0

http://www.cet.co.yu/kursevi/K...Professional%20kursevi&A=0
 
Odgovor na temu

exPirat

Član broj: 7959
Poruke: 211
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.12.2004. u 08:40 - pre 234 meseci
Nije to bash isto .... ako mislis da ovo poreidis sa nl-pro
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969886 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.