Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969813 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.yu1.net.

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.03.2005. u 09:42 - pre 231 meseci
Citat:
XTeam: :: Off-Topic: Čoveče, ovo još traje... zbog ove teme sam pre dve godine i pronašao ES

vidis da ti je zarko pomogao u zivotu!!!
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.03.2005. u 22:54 - pre 231 meseci
Ne mislim da će Žarko još dugo... Izgustirao je.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.yu1.net.

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 00:26 - pre 231 meseci
al se verujem i nakesirao
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 06:49 - pre 231 meseci
Citat:
XTeam: :: Off-Topic: Čoveče, ovo još traje... zbog ove teme sam pre dve godine i pronašao ES


Nisi jedini!!!
YU2MP
 
Odgovor na temu

sombor




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 13:39 - pre 231 meseci
Momci i devojke, škola računara Nl pro group se izvinjava zbog štamparske greške na letku koji je deljen u Somboru. Došlo je do permutacije u pripremi, Čitala sa vaše tekstove na forumu. Iznenadila sam se koliko forum traje. U jednoj stvari ste u pravu, a to je da škola zaista vrši osnovnu obuku i tu nema tajni. Onog momenta kada se neko javi s ciljem da pohađa naš kurs, mi imamo obavezu da kažemo da se stiču osnovna znanja, da pokažemo skriptu i primere koji se rade na vežbama. Ukoliko taj način rada odgovara potencijalnom polazniku, on se prijavljuje. U suprotnom imamo obavezu da mu preporučimo školu koja bi mogla da odgovori na njihove zahteve. Kroz školU je prošlo mnoštvo ljudi. 90% je zadovoljno time što su naučili. Nemojte misliti da se rad sa ljudima završava posle 7 dana. Posle perioda od 7 dana vežbaju se i uče nove stvari još mesec dana uz prisustvo kvalifikovanih ljudi. Niko od nas nije genije i niko nije izmislio nešto novo, revolucionarno i pompezno. Najveći je uspeh kada naš bivši polaznik pronađe posao ili kada uspe da reši problem koji je do početka obuke za njega bio nerešiv. Možda je to za nas rutinska stvar, ali za neke ljude je i samo pokretanje računara bauk. Ukoliko postoje neki momci ili devojke koji bi sarađivali sa školom u Somboru neka se jave.

IZVINITE JOŠ JEDNOM. GREŠKA JE KATASTROFALNA, ALI LJUDSKI JE GREŠITI. DA! ŠKOLA VRŠI OSNOVNU OBUKU, I KO TO NE BUDE REKAO , TAJ NEKA ODGOVARA.

Ja sam Biljana i radim u školi računara u Somboru. Za sva vaša dodatna pitanja možete me pozvati na 025/333-13.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 16:41 - pre 231 meseci
Eeeeeeej Biljana,

a oni pentijumi 6, playstation 2.5... ipak treba ljudi da se upoznaju sa "novinama" na polju IT-ja (pritom nemislim na Spilbergov film)

Pa zatim c++ kursevi, matematike 1,2,3 za par nedelja i ostalje baljezgarije jer to isto spada u osnovnu obuku . Izjave nekog jadnika na TV-u da je bas iskljucivo pomocu tog NLO kursa, polozio matis na ETF-u... Ja znam coveka kome su nudili cash (Zarkova zena), da kao ide na PhotoShop kurs i kaze da je sve naucio, i onda prezentuje svoje radove, koji su odlicni, jer on poceo poodavno da se bavi grafikom - pocev od pixel art-a, pa danas do 3D modelinga... jadni ste 100%

Samo vi tako lepo nastavite da "obucavate". Sta bi sa onim "možete da radite u bilo kojoj firmi bez ikakvih problema" i onih 50 ubacenih programa -> kao da se radi o, nedaj boze, nekim teroristima... Ah da i famozna save ikonica u wordu...

Verovatno ti treba kesh kad radis za prevaranta, ali mrlja ostaje ceo zivot... samo nemoj bezveze da pricas na ovom forumu i trazis neko opravdanje - skim si takav si

Pogledaj se ujutro u ogledalo... a onda u dvoristu digni zarkovu zastavu... gorak je hleb koji jedes.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 16:49 - pre 231 meseci
Citat:
Ukoliko postoje neki momci ili devojke koji bi sarađivali sa školom u Somboru neka se jave.

Hehe, eto meni dodatnih prihoda... Ako može Žare, što ne bih i ja... :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 17:31 - pre 231 meseci
Ne dirajte Biljanu...
To sto je muka neke osobe naterala da prihvate rad cak i zarkovoj skoli nam ne daje za ptravo da je osudjujemo..
Ipak ona nije ta koja je prevarant.
Barem mislim da nije..

Cak ni u microsoftu neces naci zaposlene koji pljuju svoju firmu.. iako znaju da jeste za pljuvanje u nekim situacijama. u stvari valjda jeste :) neproverena informacija :)

Zare napreduje :) pokrece PR kampanju :) izglewda je neke lekcije naucio ili mu je opao broj polaznika na neki minimuim
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 19:23 - pre 231 meseci
Evo sveze krvi u temu...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 22:49 - pre 231 meseci
Biljo, nemoj da brines, sve je OK. Mi, somborci umemo da procenimo, ko je ko, i sta je ko.
Oni koji samo umeju da kritikuju i pametuju a u zivotu nikada nista nisu uradili
i oni kojima je zivotni cilj novac i samo novac, doci ce tamo gde im je mesto.

Samo ti radi, ja sam se prijavio u prvoj grupi kod Tebe stizem u Sombor u nedelju, hocu da te vidim i cujem kako to radis a onda cu svima reci nepristrasno. Zato samo napred, postujem mlade osobe koje su hrabre i koje zele da rade a ne da im je uvek neko drugi kriv za svoje neuspehe u zivotu i onda .... ma ne, ne, nisu vredni pomena.

Biljana Srecno, V.V.V.
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 23:16 - pre 231 meseci
E ne mogu da verujem...

Ja malo pokusao da drzim stranu Bilji kad ono neki zarkov surogat da ne kazem produkt njegovog proseravanja se javlja pod nickom gost i propagira ...
ma da ne poverujes..

Gost.. kad vec imas m**a da komentarises NL pro group onda se identifikuj., Potpisi se da Somborci znaju koju osobu da obilaze u sirokom luku
 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
*.041net.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.03.2005. u 23:26 - pre 231 meseci
Stvarno koje su to fore, kao 'gost'? Mogao je kao 'ghost'...
Pa ovo je forum a ne glasacka kutija...

Draga Biljo, samo ti radi sto moras da radis, pusti sta pricaju; svako radi ono sto mora, ti najbolje znas sta moras a sta volis...
Uostalom, nemojte da osudjujete curu, em ne krije svoje misljenje, em je ostavila i broj telefona; e to su muda, svaka cast, srce!



Still going strong...
 
Odgovor na temu

Petar Zivkovic




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.03.2005. u 00:12 - pre 231 meseci
Ja jesam gost, slucajno sam ovde i ne poznajem nikakvog zarka i nikakvu Bilju, ja sam samo prepoznao iskrenost.

Sto se mene tice, nikad vise na ovom forumu zauvek, bolje da nisam ... ma previse sam vremena potrosio na jadnika


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 18.03.2005. u 03:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.03.2005. u 00:43 - pre 231 meseci
57 sranica ovde ima sa preko 1100 poruka. procitaj ih...


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 18.03.2005. u 03:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.86.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.03.2005. u 02:43 - pre 231 meseci
Citat:
MarijanKo:
Ja malo pokusao da drzim stranu Bilji kad ono neki zarkov surogat da ne kazem produkt njegovog proseravanja se javlja pod nickom gost i propagira ...
ma da ne poverujes..

Xe xe evo ga opet Gost aka intercept - steta sto se vise ne predstavlja sa intercept, pa ja nikada necu saznati kojih to 30% clanova on poznaje ;) Moram da vam cestitam na promeni taktike, sad se i reklamirate direkt naovoj temi...konacno nesto pametno od vas da vidim ;)

Elem, Biljo srce kako ti komentarises ovo: Na svakom računaru može da postoji instalirano (ubačeno) preko 50 različitih programa. Vama je potrebno da naučite samo pet osnovnih programa i sa njima možete da radite u bilo kojoj firmi bez ikakvih problema. Sledećih pet programa predstavljaju osnovu vašeg budućeg rada na računaru.
Inace, to pise ovde: wwwDOTnlprogroupDOTcom/edukacijaDOThtm
Eto kad ste se vec pojavili i zvanicno na forumu imam jos par pitanja - naime cuo sam da u wordu ima neka famozna ikonica save, kao i za print koje kad se na njih klikne dogodi se kataklizma svetskih razmera...pa nesto ne mogu da ih pronadjem, ako mozete da mi kazete gde se nalaze....eto bojim se da ne kliknem slucajno na njih pa da mi se eventualno ne zapali racunar ili tako nesto ...A i a1200 je postavio par pitanja pa bih zeleo da vidim odgovore na njih. Takodje me interesuje i kako je to Visa poslovna ili koja vec skola bolja od ETF-a.
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.86.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.03.2005. u 02:55 - pre 231 meseci
Citat:
Petar Zivkovic: Ja jesam gost, slucajno sam ovde i ne poznajem nikakvog zarka i nikakvu Bilju, ja sam samo prepoznao iskrenost.


He he, a jel te neko pitao dal poznajes Zarka i Bilju? Sto se sam javljas kad te niko nije pitao da li ih poznajes ;) Jeste bas sad si slucajno naleteo bas na ovu temu ;)


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 18.03.2005. u 03:48 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.03.2005. u 00:07 - pre 231 meseci
Citat:
the.kum: naime cuo sam da u wordu ima neka famozna ikonica save, kao i za print koje kad se na njih klikne dogodi se kataklizma svetskih razmera...pa nesto ne mogu da ih pronadjem, ako mozete da mi kazete gde se nalaze....eto bojim se da ne kliknem slucajno na njih pa da mi se eventualno ne zapali racunar ili tako nesto ...


he he... 1000 poena.


Nemoj tako "ostro". Moja keva, koja inace zna vrlo malo o racunarima (priucio sam je da skida mail i otvori neku stranicu...), je kad se zarko pojavio - pocela da prica kako je gledala nekog naseg strucnjaka koji je "izmislio" novu genijalnu tastaturu, i otkrio bugove koje microsoft namerno podmece... ja sam bio zblanut i vrlo se zainteresovao za slucaj... ali sve je ubrzo postalo jasno. Elem, prazne price i nebuloze, prolaze kod sveta koji nema veze sa temom, i tu su Zarko kao "veliki mag" i razne Biljane i ekipa nasle pogodno tlo. Cela ta "ekipa" ima za cilj ne da ih zaista nauci, nego da ih ubedi da nesto znaju i zaplasi od daljeg istrazivanja (ova prica sa "cuvenim" ikonicama - bug-ovima koje microsoft namerno ubacuje, kao i onih 50 "ubacenih" programa, a ustvari 5 je dovljno za "bilo kakav" posao)... mislim sve u svemu GOMILA PREVARANATA... bednici koji se bogate na tudjem neznanju i nesreci - prodavanju nade da ce posle NLO kursa, stvari krenuti nabolje... naci poslove...

U ostalom o svemu ovome govori ona njihova reklama za siroke narodne mase, gde neki celavi lik koji nezna jezike, nije nista zavrsio, nezna da "dobro radi na racunarima" itd. -> a zeli "dobra" kola, cash, i "dobru" ribu... na kraju krece u NLO da zavrsi kurs i savlada te "racunare" ... to dovoljno govori koja je njihova ciljna grupa... a bogami i o njima samima (posebno ono mukanje koje servira kao odgovor, i punjenje cele srbije sa ocima koje muchu na kraju... mislim, nama ne treba Monty Piton -> imamo Zareta i Co. ).





[Ovu poruku je menjao a1200 dana 18.03.2005. u 15:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.03.2005. u 10:07 - pre 231 meseci
"Najveći je uspeh kada naš bivši polaznik pronađe posao"

Pa nije mu lako to je sigurno :))
 
Odgovor na temu

Ivica Vujović
Ivica Vujović
Beograd

Član broj: 44727
Poruke: 127



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.03.2005. u 11:41 - pre 231 meseci
Neverovatno..... Sa Bencha sam dobio link ka ES-u, al' ovo nisam u zivotu video.... Moram da sednem i da procitam sve ovo....
Video sam da pominju nekog Vula sa ETF-a, ne mogu da verujem da dozvoljavaju da neki takav d*kadzija uopste radi na faksu... Pobogu, kakvih sve likova ima....
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.03.2005. u 16:25 - pre 231 meseci
Citat:
Sombor: Ja sam Biljana i radim u školi računara u Somboru. Za sva vaša dodatna pitanja možete me pozvati na 025/333-13.


Fizicko lice :)
broj telefona 025 333-13
Berko Dragica
Kralja Petra I 26
Sombor

Mislio sam da ozbiljne firme imaju svoje projeve telefona i da se kod telekoma vode pod pravna lica.. Ali dobro nije prvi put ..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969813 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.