Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974087 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.12.2005. u 11:59 - pre 223 meseci
jeste, jeste, pitaj bilo kog pravnika. Ako tamo stoji da ces ti da dobijes p4, dvd i ostalo (to dal je on mislio na tuner, dobru graficku ili ne znam sta, nije bitno, bitan je tekst oglasa) , ili da ces da naucis c++ za nedelju dana, ili da ne ponavljamo ostalo, i das pare za to, to moras i da dobijes. U protivnom, ides na sud i trazis ispunjenje ostatka dogovora.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.12.2005. u 19:05 - pre 223 meseci
I tako... vracamo se na ono sa ciganima na pijaci...

Jes' da su banane kod njih jeftinije... al' ih ima cak 3 u kilo!!!! Znaci na kraju ispadne mnoooogo skuplje... to je pretpostavljam marketing!?! a ne prevara.... ipak dobijes 3, a ne 4-5-6 koliko bi trebao... marketing nema sta... a 1 Kg perja, naravno, ne tezi isto kao 1 Kg olova... tako i 1 Kg "ciganskih" banana, ne tezi isto kao i ove "normalne", cist marketing... nema sta

I ono za letovanje u Grckoj... A kategorija, itd... a kad dodjes smeste te u B kategoriju... pa to je isto "marketing"...

Dodjes kod Zarka, das mu pare da "TOTALNO SAVLADAS RACUNARE ZA 7 DANA, BEZ ZNANJA ENGLESKOG...", ili dobijes Playstation 2.5, ili naucis matematiku 1, 2, 3 za 2 nedelje, ili da programiras c++ za 7 dana -> a to se nedogodi -> ma opuuuusteno, to je isto "marketing". Mislim naravno, neki "Srpski" marketing koji se ovde tolerise, i koji je stupio na snagu sa sljam/dizel/bizmismen generacijom, jer je zemlja u kompletnom rasulu. Bilo gde drugde ovo bi bila prevara i za to bi dobio ROBIJU.

Nadam se da ce se uskoro i ovde postovati zakoni i da ce likovi poput Zarka otici na zasluzen "odmor", da malo "sviraju klavir" -> ko zna, mozda ce i tamo da predaje "pobegnite iz zatvora za 7 dana"
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.12.2005. u 01:37 - pre 223 meseci
Citat:
a1200: ko zna, mozda ce i tamo da predaje "pobegnite iz zatvora za 7 dana" :)

xexexe, sumnjam da bi se usudio tamo na takve stvari...brzo bi mu kraj tamo dos'o...
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.darkside
Dark Lord
Subconciuos

Član broj: 75738
Poruke: 10
*.fetnet.net.

Sajt: www.astalavista.box.sk


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.12.2005. u 13:02 - pre 223 meseci
Evo mene opet.
Malo sam se ulenjio, ali sam imao pune ruke posla, tako da mi ne zamerite.
Zadnje sto sam vam obecao je bila prica o preuzimanju Zarkove skole. Pa dobro.

Z.R. je u prolece 2004. godine upoznao jednog lika koji je imao
svoju marketing agenciju (pravo ime necu navoditi, preziva se Bajic,
a ZR-u se predstavio kao McBajich, sto je ovaj progutao samo tako).
Ovaj lik ga obrlati da je marketing guru i da ima viziju da ce
NL PRO GROUP postati najjaca kompanija u Srbiji. ZR-u nije
trebalo mnogo da pocne lika smatrati bogom.
Donosi odluku da potpise ugovor o poslovno-tehnickoj saradnji sa
njegovom mark. agencijom i postavi ga (usput) za generalnog direktora
NL PRO-a.
Mozete zamisliti kada je ZR jednog dana sazvao sastanak svojih
instruktora i predstavio im coveka koji je dosao na sastanak u OPANCIMA!!!
(da, da, pravi opanci, samo bez onih zavijutaka na vrhu) kao novog
direktora skole. Rekao im je da je on 5000 puta pametniji od njega
i da ga oni moraju slusati ma sta im on trazio. Reakcije instruktora
nisu bile nimalo pozitivne, bilo im je ocigledno da da je lik prevarant.
Samo sto to niko se nije usudio ni sapatom izreci, jer reci nesto sto
ne odgovara ZR-u znacilo je otkaz.

Posle otprilike 1 meseca jednog ranog jutra ZR-a su obavestili da je u svaku
skolu upalo ukupno oko 20 radnika jedne agencije za obezbedjenje (INEX security).
Bajic je licno dosao u sediste u Njegosevu 7 i preuzeo sve papire skole, pecat,
itd. ZR je nalozio da se pozove policija (dolazili su ukupno 8 puta u toku
tog dana), sam se nije usudio pojaviti, rukovodio je operacijom iz svog stana a u
medjuvremenu je NAREDIO svojim predavacima da NE DOZVOLE(???) da se kompjuteri ili
neka druga imovina iznesu iz skola. Zamislite instruktora SKOLE KOMPJUTERA kako se
nateze sa kriminalcem ili nekim bivsim pripadnikom Padobranske??? Smesno!
Elem, svaki put kada je policija dosla, Bajic je imao spreman dokument kojim pokazuje
da je on Generalni Direktor i policija nema drugog izbora osim da se povuce.

Drama je trajala do kasno uvece kada se ZR pojavio u pratnji mnogobrojnog
obezbedjenja. Pregovori su trajali do ranih jutarnjih sati kada je ZR povratio
delimicnu kontrolu nad skolom. Bajicevo obezbedjenje je bilo prisutno jos citav mesec
u svim skolama sve dok mu ZR nije vratio neki novac koji mu je dugovao.

Bajic je imao u tom trenutku jos 7 slicnih postupaka povedenih protiv njega pred
Krivicnim Sudom u Beogradu (prevare, iznudjivanja, ucene). Posto je ZR
neobrazovan, dopustio je da ga prevari jedan seljak bez imalo slifa.
Medjutim, zapanjujuci je odnos ZR-a prema svojim radnicima koje je direktno
uvukao usred sukoba. Zamislite kako im je bilo da nakon neprospavane noci
provedu jos 6 sati narednog dana radeci normalne smene, jer niko nije isao na
spavanje dok se nije rascistila situacija.

To be continued....
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.12.2005. u 15:27 - pre 223 meseci
Samo nastavi, ovakve priče su odlične da shvatimo ko je ZR. Nisam ironičan, mene samo zanima istina.
Samo pokušaj da ne bude ovoliki razmak između nastavaka.
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
*.apatinonline.net.

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.12.2005. u 17:53 - pre 223 meseci
Neznam dali je neko dao ovaj link ali se iz njega moze saznati "ISTINA".
A to ipak nije sala.
http://www.politika.co.yu/ilustro/2277/4.htm
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.131.178.*



+679 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.12.2005. u 22:51 - pre 223 meseci
Citat:
"Danas se sve prisluškuje: glas, slike, tekstovi... Na našu sreću, Telekom Srbije nije vrhunski osposobljen za obaveštajno snimanje popularne svetske kompjuterske mreže", kaže Žarko Radosavljević, ekspert za računare, čovek koji je karijeru započeo baš u ovom preduzeću


Ludilo! U životu nisam pročitao veću glupost... CIA snajka CIA...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 15:38 - pre 222 meseci
Postavljam sajt o Zarku Raosavljevicu, gde ce biti publikovani svi dokazi.
Uskoro cete dobiti link, uvericete se i sami, u materijal, mozete link proselditi kome god zelite, jer cu to i ja uraditi.

Zeleo bih samo da dodam jos nesto, nadam se da ce se videti, ako ne sada onda cete videti na sajtu.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 15:52 - pre 222 meseci
Nadam se da Vam se otvorio apetit, a sada malo Zarkovih mapa za ucenje na racunaru.

Molim Vas uzivajte .
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 15:57 - pre 222 meseci
Nakon upotrebljene nano sekunde, za "brzo ucenje" rada u operativnom sistemu, i posto za Vas sada nema tajni da li ste spremni za drugu mapu, nadam se da jeste, jer ide bas sada ...

Da li polako dobijate uvid u prevaru ?

Nadam se !!!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 16:03 - pre 222 meseci
Odlicno sada ste videli kako ekspresno radi, objasnjavanje Word-a i Writer-a, dva programske aplikacije odjednom, tu nije kraj, ima toga jos, pa idemo, sta sve moze Zarkov "genijalni um" da smisli, uzivajte.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 16:06 - pre 222 meseci
Jos nije svo gradivo savladano, ima jos, opa ide ...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 16:11 - pre 222 meseci
Vidi sada, gotove jos dve programske aplikacije, a niste se ni oznojili, zavrsili smo i Excel i Calc.

Vreme je da vidimo sta cemo sa net-om, kako se pisu poruke i koristi browser, nije tesko ne boli, samo malo pecka.

Mape su ludilo (vrhunsko, bez terapije), priznace te !!!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 16:15 - pre 222 meseci
Niste jos umorni ?

Ne boli Vas previse stomak od smeha ?

Nije Vam previse muka od Zarkovih gluposti (izvinjavam se genijalnosti) ?

Jos samo jedna mapa. kao tacka na (i), cisto da vidite dokle je spreman da ide.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 16:27 - pre 222 meseci
Nakon svega ovoga sto sam Vam prezetirao i pokazao, i nadam se dokazao da je prevarant, mada uvidom u ovaj materijal vidite samo deo njegovih delovanja.

Kada budem na sajtu postavio jos dokaza, nadam se da cete uzivati, zeleo sam celu skriptu u pdf formatu da postavim ali to i jos njegovih skripti na sajtu, koji spremam.

Posto sam izneo autentican, materijal nadam se da ce oni koji nisu verovali da sada razmisle, pre nego sto vide nesto ozbiljnije.

Materijal je mali dar Vama za Novu Godinu i Bozic, a za Zarka Radosavljevica posto sve ovo cita mali crv sumnje, koje se nadam da ce da ga polako izjeda, jer je njegovo delo objavljeno.

Sada ce njegovi saradnici (citaj poltroni) da probaju sve ovo da miniraju, ali dzabe, pobeci od istine i mene se ne moze.

Zarko Radosavljevic i njegovi saradnici moraju da znaju da vreme razotkrivanja je doslo i da je gotov.

Samo mora prvo, mnogo da pati, ne samo on, vec i njegovi saradnici.

Ne samo zato sto su prevaranti, vec zato sto je reklamiranjem doktora Tomasevica direktno kriv za smrt vise desetina osoba, a novac je uzimao.


Lepo spavaj Zarko ...

Tvoj sudnji dan je blizu .
 
Odgovor na temu

the.darkside
Dark Lord
Subconciuos

Član broj: 75738
Poruke: 10
*.bjtelecom.net.

Sajt: www.astalavista.box.sk


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 17:22 - pre 222 meseci
Bravo NSA !!!

Ups, omace se i meni.

Uzivajte, bice jos.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 19:11 - pre 222 meseci
Covece... kakav expert... genije... STRASNO!!!
ovo je za no comment serijal na TV-u


Keep up the good work!
 
Odgovor na temu

dejan,
Beograd

Član broj: 61886
Poruke: 126
212-200-135-109.dialup.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 20:59 - pre 222 meseci
Još je strašnije koliko ima budala u ovoj zemlji koji su spremni da poveruju u ove budalaštine.Baš me zanima šta će na ovo da kažu oni njegovi Intercepti,Clientinteractivi i njima slični.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.metrohive.net.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.12.2005. u 23:23 - pre 222 meseci
Citat:
dejan,: Još je strašnije koliko ima budala u ovoj zemlji koji su spremni da poveruju u ove budalaštine.Baš me zanima šta će na ovo da kažu oni njegovi Intercepti,Clientinteractivi i njima slični.


Posto sam svratio ovde posle duzeg vremena red je i da se oglasim,vidim da sam prozvan. Nista ja ne verujem ZR niti me ikad zanimao On i Ta firma. Samo me cudi Vasa nalozenost na ovu temu kao da je Vama On nesto kriv al dobro...Oglasio sam se samo zato sto sam prozvan inace ne volim ovakve diskusije nabijene negatinim impulsima. Slobodno me citirajte, za dobrim konjem prasina se dize!!!
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.12.2005. u 20:31 - pre 222 meseci
Evo zamislio sam se, mape su krajnje uprošćene, ne znam šta priča na predavanjima, mape inače i služe samo kao podsetnik i ne možeš na osnovu mape da naučiš nešto. U toku učenja sve pamtiš pomoću mape tako da stvaraš sliku gde šta "visi" i kada završiš onda se pomoću mape samo prisećaš šta je gde.

Nastavite tako, ovo su konkretne i prave stvari.
NSA čekam da okačiš negde tu celu skriptu.
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974087 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.