Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 973417 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
217.75.199.*

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.11.2005. u 14:17 - pre 223 meseci
a ti si zavrshio matematiku?

za pochetak mat. analizu, npr. koja ima preko 1000 stranica teorije?
a to je samo kap u moru na matematici.

edit: flame

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 26.11.2005. u 15:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.11.2005. u 14:44 - pre 223 meseci
Pa napisao sam sta sam zavrsio i sta studiram, nisi valjda do sad zaboravio? Odatle sledi da ne znam zaista napamet koliko koja knjiga na pmf-u ima stranica, a za knjigu+zbirku iz analize na etf-u mogu pouzdano da ti kazem da ukupno imaju manje od 1000 stranica koliko me secanje sluzi ili barem ne vise od toga. Medjutim to uopste nije bitno, bitno je to da ti ne razlikujes pojam "teorija" od pojma "bubacenje". Takodje na tehnickim fakultetima, matematike se polazu uglavnom iz 2 dela - prvi deo su zadaci, a drugi deo je teorija, i zaista deo teorije jeste moguce nauciti i bubacenjem, sto je prilicno tezi put od onog da se uci razumevanjem i logickim zakljucivanjem, dok su neki dokazi teorema i sl. zaista teski pa pojedini delovi zaista moraju da se ponekad i bubache. Medjutim ako dobar deo teorije ne naucis sa razumevanjem, male su ti sanse da polozis prvi deo, tj. zadatke, osim ako neces da otvoris zbirku pa da napamet naucis sva resenja (pod uslovom da dolaze na ispitu zadaci iz zbirke)



[edit: flame]

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 26.11.2005. u 15:47 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8348
*.panet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.11.2005. u 15:01 - pre 223 meseci
Citat:
Intercept
uputstvo:kliknesh dva puta brzo na desktop-u na plavu slichicu na kojoj je znak malog slova e. onda kliknesh u beli pravougaonik u gornjem delu prozora i tekst u njemu che poprimiti plavu boju. ukucash www.google.com i pritisnesh dugme sa desne strane tastature na kojem pishe Enter ili je nacrtana strelica na obrnuto L. naravno gledaj u ekran...


Ovo sto si napisao DOKAZUJE da si ti ili Žare licno ili neko od njegovih "predavača", jer si upravo upotrebio stil "podučavanja" kakav se koristi u toj njegovoj "školi"

Kao onaj najgluplji kriminalac, sam si se odao
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.11.2005. u 15:08 - pre 223 meseci
Da dovrsim svoju misao (ne vidim nikakav flame u ovome, a i VRLO je povezano sa temom, tj mapama uma):

Dakle, sada je jasno zasto Intercept misli da se na matematici vise bubachi nego na pravima, i jasno je zasto misli da tu pomazu mape uma - zbog bubacenja zadataka i teorije! I sada je jasno da Intercept razmislja potpuno isto kao i Zarko!

p.s. Sto se tice flame-a, ja moram da priznam da sam zaista preterao u nekim atributima pojedinih osoba ovde, no isto to vazi i za drugu stranu, koja sada u nedostatku argumenata optuzuje ES i moderatore za zaveru protiv NL PRO GROUP. No, izraz "lopov" nije flame, vec cinjenica, pogotovo ako se potkrepi dokazima, i niko ovde nije Zarka nazvao lopovom tek tako, vec je to podrobno objasnjeno na ovih 60 i kusur stranica!!!

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 26.11.2005. u 16:10 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 26.11.2005. u 16:12 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 26.11.2005. u 16:13 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

dejan,
Beograd

Član broj: 61886
Poruke: 126
212-200-135-243.dialup.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.11.2005. u 17:00 - pre 223 meseci
Citat:
Ali pazite ovo za matematike -2 nedelje, 10 sati dnevno. Hahaha, pa nije to istorija i geografija, pa da se sedne i bubachi napamet, kakvi retardi! S takvim tempom, vec posle 2 dana, moze samo da nastane takva konfuzija i muka, da coveku jedino ostane da se "ispegla" po Zarkovoj skoli ;)

A onaj njihov profesor,što objašnjava integrale pomoću salame i parizera.
HA HA HA
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 01:34 - pre 223 meseci
Citat:

Ali pazite ovo za matematike -2 nedelje, 10 sati dnevno. Hahaha, pa nije to istorija i geografija, pa da se sedne i bubachi napamet, kakvi retardi! S takvim tempom, vec posle 2 dana, moze samo da nastane takva konfuzija i muka, da coveku jedino ostane da se "ispegla" po Zarkovoj skoli ;)


Ja mislim da je ovo izvodljivo. Naime, potrebna je koncentracija koja se vrlo lako postiže ka da je disciplina na nivou i kada su predavanja zanimljiva.
Realno pogledajte koliko spremate ispit. Ja sam na višoj spremao sve ispite najviše 3 dana, i to po par sati dnevno.
Ako tako pogledate onda ovih 140 sati nije malo!

Evo ja nisam samo na ovoj temi učestvovao, kaž da ni ja nemam pojma. Možda sam i ja Žarko?
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 08:49 - pre 223 meseci
@ nebojsa milanovic

pa ne znam ko je tako dobro upucen u tajne zarkove obuke...
otkud to da ti znash sve te detalje?

ja nemam pojma kako on poduchava (mislim na teh. detalje),
a ti vidim znash... ... mozda se ovde igraju i duple igre!?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8348
*.panet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 09:14 - pre 223 meseci
Moj predlog:

Za ovog - odmah ban!

Za ovu dvojicu iznad - poslednja opomena zbog provociranja, vredjanja i sirenja opasnih dezinformacija

Edit:

Vidim da je moj prvi predlog usvojen tako da ostaje aktuelna samo poslednja recenica

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 27.11.2005. u 11:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 09:24 - pre 223 meseci
Moj predlog:

da se vratimo na themu zarko radosavljevic,
a da nesposobnost odgvaranja na postove
tako shto cemo banovati
ili opominjati ne praktikujemo...

100% se slazem sa jucherashnjim pajaj-inim prdlogom. sasvim fer i poshteno.
 
Odgovor na temu

Zarkic
Balvan Panjevic
NL PRO GROUP

Član broj: 75721
Poruke: 2
*.tm.net.my.

Sajt: www.nlprogroup.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 11:12 - pre 223 meseci
Koji predlog? :/
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 12:04 - pre 223 meseci
Citat:
lord Vader: Ja mislim da je ovo izvodljivo. Naime, potrebna je koncentracija koja se vrlo lako postiže ka da je disciplina na nivou i kada su predavanja zanimljiva.
Realno pogledajte koliko spremate ispit. Ja sam na višoj spremao sve ispite najviše 3 dana, i to po par sati dnevno.

I sam kazes da si spremao po par sati dnevno ispite na visoj skoli, sto je razlicito od 10 sati dnevno i to matematike(i to ne za visu skolu,nego za fakultete, a razlika je OGROMNA) . Spremam i ja po par dana neke ispite, ali ne matematike. 140 sati nije malo, ali ne u tom vremenskom intervalu. Koncentraciju koje je potrebna za savladjivanje matematike, je nemoguce odrzati 10 sati kontinualno. I sto je najbitnije, potrebno je vreme da se slegne znanje izmedju casova, koga(vremena) u ovom slucaju APSOLUTNO nema....itd...itd...

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 27.11.2005. u 13:08 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 12:24 - pre 223 meseci
pa da, zato kineski i ruski, da ne spominjem japanske, su studenti koji uche po 8 sati dnevno i to na fakultetu, ne rachunam kuci, razbijaju sa znanjem.

kako li oni odrze koncentraciju?

verovatno su genetski izdrzljiviji. rekao sam ja,
vec cete vi naci opravdanje...?

 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 12:32 - pre 223 meseci
Nemas ti blage veze sa zivotom. 8 sati na faxu, ali razlicitih predavanja, nije isto sto i 10 sati kontinualno matematike + uzastopno svaki dan, utuvi to u svoju glavu. A razliku izmedju nivoa potrebne koncentracije za jezike (kad si bas zapeo za njih) i za matematiku da ne spominjem...
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 12:38 - pre 223 meseci
ja ne znam na osnovu chega si ti zakljuchio da ja govorim o jezicima.
ok, ja sam pomalo mentalno zaostao, verovatno ne znam da pishem.

mislio sam na studente raznih nauka koji su stanovnici kine, japana, rusije... ok?

moderatori, dozvoljeno je da vredjam sebe?
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+105 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 14:39 - pre 223 meseci
Evo i ja nesto da kazem

Moram priznati da su mi njegove emisije bile veoma zanimljive( barem u pocetku) i moglo je stosta interesantnog da se cuje , pre svega preporuke za raznorazne knlige.
Medjutim moram da iznesem nesto , sto je proverena istina, jer je moj brat od tetke hteo da upise onaj kurs iz matematike.Otisao je na uvodni cas ( a i tamo je jedava stigao, jer je prethodno nedeljama zvao na telefon koji su reklmirali , a sekretarica koja se javljala nije imala pojma da uopste nesto takvo ( kurs iz matematike) postoji .
Kada je konacno dosao na prvi cas onaj lik "profesor" je poceo redom da ih "ispituje", pa je tako jednog decka pitao koji ima racunar,a kako je ovaj odgovorio da ima bolji( ne znam sada tacno koji , to je bilo pre par godina), od onog koji je ovaj profesor imao ( valjda neka Pentium 2-ka ili 3-ka), ovaj mu je rekao da vise ne mora da dolazi.
Na slican nacina je "najurio" i mog brata, jer je decko pitao da li moze da se plati na rate( jer ipak 200evra, mislim da je toliko, za par casova nije malo), odmah mu je rekao da ne mora vise da dolazi.
Ovo sto sam napisao je samo sustina, ipak se ne secam svih detalja( proslo je nekoliko godina , a i nije nesto bitno da bi se zapamtilo), a verujem da je bilo jos dosta slicnih bisera.
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 19:27 - pre 223 meseci
@ the.kum

Citat:

Koncentraciju koje je potrebna za savladjivanje matematike, je nemoguce odrzati 10 sati kontinualno. I sto je najbitnije, potrebno je vreme da se slegne znanje izmedju casova, koga(vremena) u ovom slucaju APSOLUTNO nema....itd...itd...


Ovo nije tačno, ja sam lično spremao ispite za jedan dan i to više od 10 sati sa prekidima od po 5-15 minuta! Sve je stvar volje. Postoje razni načini za držanje koncentracije, ako poznaješ neke tehnike brzog čitanja i mapa uma onda je mnogo lakše. Ako pravilno sediš dok čitaš dobijaš na koncentraciji i svežini. Takođe je bitno osvetljenje teksta. Kada sve ovo spojiš moguće je da svaki dan učiš po 10 sati.
Gledao sam jednu emisiju gde pitaju male japance da li će položiti prijemni. I klinac odgovara da će on verovatno položiti jer spava 4 SATA DNEVNO, a da njegov drug nema šanse jer spava 6 SATI DNEVNO!!!

Ja prvi ne bih mogao da spavam manje od 8 sati, a kod njih je to normalno. Ako je kod njih to normalno onda mora da znaju neke tehnike kojima uspevaju sve to da postignu.

Zar ne?

@Nebojsa Milanovic
Citat:

Za ovu dvojicu iznad - poslednja opomena zbog provociranja, vredjanja i sirenja opasnih dezinformacija


Pošto nikoga nbisam vređao i provocirao pretpostavljam da se na mene odnosilo ovo širenje opasnih dezinformacija?
Ako nešto ne umeš ili u to ne veruješ, to ne znači da je to netačno. Ja stojim iza svega što sam rekao. Ovo za učenje i koncentraciju sam ja isprobao i tvrdim da je moguće!!!!
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.11.2005. u 20:20 - pre 223 meseci
Eh ti Japanci. Ma kakvih 10 dana, sigurno oni mogu matematiku za fakultet da spreme i za 7 dana, 24h dnevno. Verovatno im i 1 semestar na fakuletu traje 6 ispita * nedelju dana = mesec i po dana. Ma da, najbitnije je osvetljenje i polozaj pri sedenju....
OVER AND OUT


[Ovu poruku je menjao the.kum dana 27.11.2005. u 21:23 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.11.2005. u 14:02 - pre 223 meseci
Tema je odlicna,

Procitao sam apsolutno sve, sve sto ste napisali ste apsolutno u pravu, samo ima jedan mali problem, znate samo deo price.
Imam veliku zelju ako se svi slazu, da ja lepo vam objasnim sve, apsolutno sve.

Procitao sam i sve slicne teme, na raznim forumima, svi su apsolutno u pravu, jos fali samo veliki deo o Zraku Radosavljevicu.

Zelim da napisem feljton o Zarku i njegovim mahinacijama.


Odgovoricu vam na sledeca pitanja :

Da li zelite da znate ko je stvarno Zarko Radosavljevic ? (Mada je to gro vas zakljucilo, ali ipak ...)

Da li zelite da znate koji su sve "projekti" Zarka Radosavljevica ?

Da li zelite da znate koja je veza izmedju Zarka Radosavljevica i dr.Tomasevica?

Da li zelite materijalne dokaze za krivicno gonjenje Zarka Radosavljevica ?

Da li zelite da znate gde je sve otvori skole u Srbiji ?

Da li zelite da znate koja je veza izmedju NL PRO GROUP i NS PRO GROUP ?

Da li zelite uvid u nastavni materijal obuke Zarka radosavljevica ?

Da li zelite da znate sta trenutno radi Zarko Radosavljevic ?

Da li zelite da znate ko su mu bliski saradnici ?

Da li vas interesuje sta je sa njegovom tastaturom ?

Mogu i zelim da vam sve to napisem, da vidite da ste apsolutno u pravu.

Nadam se da ce se tu naci mesta i za njegov psiholoski profil, a nadam se i mesta za neuropsihijatrijsku dijagnozu.

Mozda mogu i svedoke da pozovem, radi valjanosti argumenata.

Nadam se da cu moci sve da iznesem, nadam se da cu vam dati materijal za sve sto zelite da mu uradite.

Moji razlozi za ovaj postupak, su vrlo jednostavni, obecao sam ...

Nadam se da vas sve ovo interesuje, uskoro pocinje pisanje feljtona o Zarku Radosavljevicu, osim ako ...* , ma nema sanse ipak cu napisati.

(*) znaci ukoliko se Zarko Radosavljevic sam ne prijavi organima gonjenja i sve lepo ne prizna. Apsolutno sve !

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8348
*.panet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.11.2005. u 14:39 - pre 223 meseci
Nema potrebe da pitas, odmah daj svoje vidjenje Zareta, a pogotovo njegovog psiholoskog profila koji mu omogucava da ne trepnuvsi izgovara najbesmislenije budalastine (i sto je najgore, da mu veliki broj ljudi u to poveruje!)

Takodje, nema potrebe da govoris da smo u pravu, to je ocigledno i iz aviona, ali nije na odmet cuti jos jedan utisak.

Dakle, tri, dva, jedan...sad!
 
Odgovor na temu

the.darkside
Dark Lord
Subconciuos

Član broj: 75738
Poruke: 10
*.tm.net.my.

Sajt: www.astalavista.box.sk


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.11.2005. u 15:06 - pre 223 meseci
Ok, hajde da vidim sta imas.
Ako bude stvarno dobro, mozda i ja dodam nesto.
Ali mora da bude stvaaaaarno dobro !!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 973417 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.