Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969934 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan,
Beograd

Član broj: 61886
Poruke: 126
212-200-135-89.dialup.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.11.2005. u 00:11 - pre 223 meseci
Trebalo bi uhapsiti i Žarka kao saučesnika.
(za google: NL PRO GROUP)

[Ovu poruku je menjao dejan, dana 12.11.2005. u 01:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2005. u 10:15 - pre 223 meseci
mozda z. nije znao kojeg je kalibra tip?
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2005. u 10:21 - pre 223 meseci
mozda je doctor i njega prevario, a?
 
Odgovor na temu

dobio_7

Član broj: 54740
Poruke: 157
*.dialup.neobee.net.

Sajt: pcopisi.mojblog.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2005. u 13:20 - pre 223 meseci
Najverovatnije ga je doca prevario, pa su na Palmi imali i snimke ispovesti i slicno.
Ako je uhapsen zbog prevare, treba svi da zaglave cuzu, i Zarko i Dr. i Palmini urednici koji su pustali tu emisiju...
http://pcopisi.mojblog.co.yu/ - Besplatni i Shareware programi!

Premium korisnici RS skinite: http://pcopisi.mojblog.co.yu/1...n-download-manager/110661.aspx

.: OD NAS NE ZAVISI :.
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.ETF.BG.AC.YU.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2005. u 20:39 - pre 223 meseci
Citat:
InterceptKoje ste vi ovce-poznajem bar 30% uchesnika ovog foruma, i pouzdano znam da vas navlache, jer su oni radnici CET-a, LINK-a, itd.

Ne smeta mi to, ali budite poshteni (ljudi) i priznajte da vam Zarko ometa posao,
pa chemo se udruziti u borbi protiv shunda. Inache cu pocheti prozivati
pojedince.

Ehej batice, 'de si, dugo te nije bilo! Ja i dalje cekam odgovor, da mi nabrojis pa makar 10%, od ovih bar 30%. A valjda si dosad trebao da pocnes i da prozivas, davno bese ova tvoja poruka...
Citat:
mozda z. nije znao kojeg je kalibra tip?

Da li ti zaista mislis da smo mi tolike ovce ? Ovakvi argumenti, tesko da bi ti prosli i sa iole inteligentnijim detetom iz vrtica ;)



"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.ETF.BG.AC.YU.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2005. u 20:46 - pre 223 meseci
Evo jos malo interceptovih bisera, cisto da se podsetimo:

Citat:
intercept:
Vreme je da nauchite da u zivotu nam nije sve potaman.
Mozda Zarko mlati pare, ali to je pravac u svetu kojim svi idu.

Da li smatrate da vi ne biste uradili sve to isto za iste pare?
Budite iskreni !!!


"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2005. u 16:43 - pre 223 meseci
Dobri su ovi "Intercepti" i "Cileinteractivi"... neverovatno, odmah se vidi koja je to ekipa... wannabe Zarko clonovi... nije bitno odakle je, samo da "kane neka $$$"
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.etf.bg.ac.yu.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.11.2005. u 08:31 - pre 223 meseci
Kako su se prevaranti udružili! Pa to samo ovde postoji.

Čitam u nekom Novostima o prevarama Tomaševića i u onom okvirenom delu se priča o njihom reklamiranju na lokalnim televizijama. I pri kraju teksta se pominje kako ih je neka vidovnjakinja reklamirali a odmah potom se pominje Žarko :) I ja kontam nešto mi poznato ime i provalim o kome je reč!

Ali pazite to nije obično reklamiranje, to je paranoično suptilna reklama. On je u svojoj reklami gde je i sam paranoisao kako neko hoće da preotme njegove genijalne izume, kako ga pljuju i ne daju mu da usreći svet i zaradi milione, pa je tu potegao priču, da bi dobio na uverljivosti, kako i doktora Tomačevića tako zeza farmakomafija, a čovek je otkrio lek za rak.

Vračara je govorila da samo Tomašević ima lek za rak!

Prevaranti svih zemalja ujedinite se! U ćorci :)
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 08:42 - pre 223 meseci
Zašto svi mislite da je ŽR prevarant? Da li je iko od vas bio kod njega na nekom kursu ili poznaje osobu koja je bila? Ja nisam imao prilike da upoznam nikoga ko jeste ali mogu da kažem sledeće. Zašto bi neki prevarant u sviojim emisijama davao informacije o knjigama koje su veoma značajne za čovečanstvo. Tako je spomenuo knjigu koja govori o pravilnoj ishrani, to sam probao i deluje, stvarno sam se bolje osećao dok sam isprobavao recepte. Drugo spominjao je kurseve brzog čitanja i brilijantnog pamćenja, i to sam probao i zaista deluje. Znači samo me interesuje na osnovu čega vi mislite da je on prevarant, konkretan primer. Ne pokušavam da ga branim samo gledam na stvar objektivno!

Pogledajte koga je sve čovek obučavao http://www.nlprogroup.com/kosmo.htm

[Ovu poruku je menjao lord Vader dana 21.11.2005. u 10:02 GMT+1]
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
194.106.171.*



+1342 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 10:17 - pre 223 meseci
Da li ti procitao temu od pocetka??

Da li si malo razmislio o kolicini i vrsti nebuloza koje je mleo i dalje melje?

Poslednja u nizu je sa ovim uhapsenim "doktorom" koji je, (dok ne umru jer im je zabranio da piju lekove), "lecio" ljude dajuci im, po ceni od 8000+ EUR, vodice spravljane u njegovoj prljavoj kuhinji?

U svim novinama je naznaceno da je Zarko bio najglasniji (prakticno jedini) u reklamiranju tog "doktora". Govorio da ima covek "lek" za rak, ali da njega medicina nece da prizna jer mu o glavi radi farmakomafija itd.

Ovo je samo poslednji primer, napravi search po temi, pa i dalje trazi neki dokaz?!

E, dok ima takvih KAO TI , Zare i njemu slicni (mada ja mislim da je on ipak sampion) ce i dalje pljackati, varati, a kao sto sto vidis i ubijati ovaj narod!!



 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 11:03 - pre 223 meseci
Ajde sad zaboravi doktora na kratko i kaži nešto čime se on bavi, on obučava ljude da rade na računaru, matematici i pričao je o načinu brzog učenja. Ja sam samo na to mislio , jel tu vara ljude. Ali nemoj da mi kažeš da on priča gluposti bez ikakvih konkretnih primera za tu njegovu prevaru. Postoji li neko ko je završio taj njegov kurs?
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.bisinter.net.



+1342 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 11:56 - pre 223 meseci
Dakle, I DALJE nisi procitao temu od pocetka, jer mnogo toga sto trazis (ali ni izdaleka sve!) je navedeno!

Da li si se pitao zasto on sve te "tehnike" nije na sebi usavrsio, nego je, kao nesposoban, prvo bio ismejan, pa izbacen sa fakulteta, cega sam slucajno bio svedok?

Nego, mozda je ipak najbolje da odes na neki kurs kod njega, jer verujes u njega, a verovanje je, poznato je, pola uspeha.



 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.wifi-01.sa.lol.ba.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 13:24 - pre 223 meseci
Ma nemate vi pojma. Zax je bas cool tip.

Samo vi lecite komplekse vasih neuspeha...

... ili iz detinjstva?

Mozda vam mama nije dala dovoljno paznje ili vas je prerano odbila od sise?

Mislim da je to u pitanju. Definitivno se na vasem primeru vidi nedostatak odredjenih
sastojaka majcinskog mleka koje je potrebno za normalan razvoj mozdanih celijica...

NL PRO GROUP RULES !!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 14:28 - pre 223 meseci
Citat:
lord Vader: Ajde sad zaboravi doktora na kratko i kaži nešto čime se on bavi, on obučava ljude da rade na računaru, matematici i pričao je o načinu brzog učenja. Ja sam samo na to mislio , jel tu vara ljude.

Nadam se da umes da citas. Ako mislis, da ce neko sad da ti ponavlja sve ovo sto je napisano do sad, mislim da niko nije toliko uzaludan. Ne pravi se lud, vec uzmi lepo procitaj ovu 61 stranu, pa se javi (za par dana - ima bas puno da se cita;)

@Intercept
Sta bi sa 30%?
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 20:17 - pre 223 meseci
Citat:

Da li si se pitao zasto on sve te "tehnike" nije na sebi usavrsio, nego je, kao nesposoban, prvo bio ismejan, pa izbacen sa fakulteta, cega sam slucajno bio svedok?


Zašto je izbačen sa faksa, kad si već bio prisutan. Jesi li čuo o čemu se radilo?

Nebojsa Milanovic tisi završio ETF?

[Ovu poruku je menjao lord Vader dana 21.11.2005. u 21:20 GMT+1]
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.bisinter.net.



+1342 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 20:51 - pre 223 meseci
Šta sam završio videćeš u mom profilu

Izbačen je sa faksa zato što je retard.

Upadao je u oči već onda tako što je bio nesposoban da uradi najosnovnije stvari na vežbama, a nije položio ni jedan stručni predmet ni sa prve godine, pa je izgubio pravo na studiranje
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 21:38 - pre 223 meseci
Pa izgleda da je posle toga otišao na sve te kurseve. Da li misliš da to nije moguće, mislim brzo čitanje, bolje pamćenje...
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.bisinter.net.



+1342 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.11.2005. u 22:27 - pre 223 meseci
Jedino što je moguće je da si ti pacijent isti kao i on, sa tom razlikom šo je on u tom svom ludilu (koje se najbolje videlo na početku njegove "karijere") javno lupao takve budalaštine kojih se ne stidi samo neko ko je totalno skrenuo.

Siguran sam da se ni on nije nadao da u ovom narodu ima toliki broj takvih kao ti koji su u to poverovali

Zato i jesmo tu gde smo...
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.11.2005. u 07:56 - pre 223 meseci
Ne, zemnja je u ovakvoj situaciji baš zbog takvih kao što si ti, koji ni u šta ne veruju! Ja sam lepo rekao da ga ne branim, samo mislim da ti i tebi slični nemate dovoljno argumenata i lečite sopstvene frustracije tako što pljujete druge koji nešto postignu. Smislio je obuku rada na računaru za samo 7 dana, mora da je kreten i prevarant!!!!
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
*.bisinter.net.



+1342 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.11.2005. u 11:14 - pre 223 meseci
Već sam ti predložio da odeš lepo na kurs kod njega, završiš ga i obezbediš se za ceo život.

Lagodno biraš gde ćeš i pod kojim uslovima da radiš, jer, kako Žare kaže, "Sa tih pet programa možete da radite u bilo kojoj firmi" :D :D

Opet ću reći da smo zbog takvih kao ti tu gde jesmo.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969934 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.