Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?

[ Pregleda: 3808 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kutri Karlo
rtv i precizni meh.penzioner

Član broj: 246305
Poruke: 44
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?23.01.2010. u 10:07 - pre 172 meseci
Pomoc.Molim za pomoc.Stavio sam farove od engleza ali ne bacaju dobro iz raloga aodakle su.Pitanje je dali se takvi farovi mogu podesiti na desu stranu dabacaju snop svetla ako moze kako?Drugo sto sam hteo da pitam odnosi se na ljuljanje motora napred nazad pri dodavanju i oduzimanju gasa.Da napomenem da su nosaci motora na oko dobri/ne cure/ dok je sa menjaca menjan.Nervira me kad drzim rucicu menjaca a ono seta /nista ne udara/ imam utisak da mi vuce ruku.Reko bi da je to malo, ali ja bi to rado odklonio i drugi su mi rekli da to nije nesta.Hvala unapred .Poz......
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?23.01.2010. u 10:18 - pre 172 meseci
Za levi far postoji blenda koja se postavlja po gornjoj ivici fara kako ne bi smetala vizilima iz susreta. Moze da se kupi i original u Opelovim servisima.
Sto se desnog fara tice, vazi pravilo: nek je Bog od pomoci.


Blende su slicne ovima a namena im je iskljucivo levo-desno orjentacija, a ne ukras.




Setanje motora je prouzrokovano najverovatnije nosacem motora. Na oko se ne moze videti da li je ispravan.

 
Odgovor na temu

Kutri Karlo
rtv i precizni meh.penzioner

Član broj: 246305
Poruke: 44
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?23.01.2010. u 10:26 - pre 172 meseci
Pa ipak hvala ,vozicu danju dok ih ne promenem tj. desni.Samo koji nosac da menjam ?Donji se razlikuje od gornjeg ili koji pre?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?23.01.2010. u 11:50 - pre 172 meseci
Ima jedan negde dole blizu kabinskog prostora kojeg je moguce videti samo iz kanala. Obicno on pravi takve probleme, ali najbolje da to pogledaju u servisu. Tamo unapred znaju u cemu je stvar, da sad mi ne nagadjamo. Ionako to ne mozete sami popraviti.

P.S. Dobro bi bilo, a pre svega kulturno, ako bi na levi far stavili blendu. Cisto onako, kako vam vozaci iz susreta ne bi spominjali najblize rodjake.


Edyt:


Zaboravio sam da kazem da se takve blende mogu kupiti za sitne novce na prelazu Lamans , a moze se i svojerucno napraviti od neprovidne crne folije.



[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 23.01.2010. u 13:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Kutri Karlo
rtv i precizni meh.penzioner

Član broj: 246305
Poruke: 44
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?26.01.2010. u 18:06 - pre 172 meseci
Hvala na iformacijama ali kad smo vec na temi farova, zanima me cisto da znam dali socivo ili spoljni oklop fara odeduje snop svetla?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?26.01.2010. u 19:44 - pre 172 meseci
Na ovo o cemu smo ovde diskutovali, staklo fara ima uticaj. Stakla (blenda) su zaduzena da snop svetla usmere i oblikuju prema potrebi.
 
Odgovor na temu

Kutri Karlo
rtv i precizni meh.penzioner

Član broj: 246305
Poruke: 44
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?26.01.2010. u 20:16 - pre 172 meseci
Hvala.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel vektra 2o16Vtdi farovi i labav motor?

[ Pregleda: 3808 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.