Ja nikada nisam ni rekao da je moj sistem najbolji (pogledajte šta su Mladen i Salee uradili od kotlarnica—apoteke).Iznosio sam podatke šta je urađeno na sistemu u kotlarnici,šta imam od opreme,kolika je potrošnja.....i sve što je potrebno da neko stvori sliku i uporedi sa svojim sistemom.
Ja sam shvatio da za to i služi ovaj forum.
Da iznesemo podatke,činjenice,razmenimo informacije,pitamo,odgovorimo,posavetujemo se i sve što je potrebno da se pomogne da svima bude bolje.
E,sad—što neko drugačije sve to tumači i shvata,tu već ne mogu da pomognem.A probao sam,iskreno,više puta.
[Ovu poruku je menjao ZoranObradovic dana 08.05.2017. u 01:20 GMT+1]
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija