Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

tomos automatik farbanje

elitemadzone.org :: MotoZone :: tomos automatik farbanje

[ Pregleda: 4619 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon tomos automatik farbanje20.02.2010. u 18:43 - pre 171 meseci
imam tomos automatik i zelim da ga ofarbam.ali ne znam jos u koju boju bio je u plavoj a masinu farbam u crno ako imate kakve slike i neke kombinacije sa ramom i felgama,masinom....neka extra kombinacija.....
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: tomos automatik farbanje20.02.2010. u 18:45 - pre 171 meseci
i molimvas da mi sto pre odgovorite jer bi trebo u ponedeljak da kupim farbu pa u utorak-sredu da ga farbam.....hvala unapred..
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: tomos automatik farbanje21.02.2010. u 10:06 - pre 171 meseci
ljudi ima li ko kakve slike tomosa automatika......u koju boju da ga varbam??????pomagajte..???
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: tomos automatik farbanje22.04.2010. u 09:58 - pre 169 meseci
moj sam farbao pre 2 godine, a kombinacija je bila-ram zuta, felne(alu)crne, rebrasta guma preko prednjih vila,masina u crno, korman u crnu, auspuh sportski ali farbani (crni), blatobrani niklovani, zadnje svetlo sa tomos sprint-a, sic presvucen u zuto-plavu, nalepnice nadji neke custom i upari ih sa klasicnim tomos nalepnicama ali upotrebi makaze pa ih drugacije ukombinuj. E to je sve sto mogu da se setim... 10 razmisli kako ces sta pa onda sklapaj, ipak, motor mora biti sa velikom paznjom uklopljen. Srecno pa baci neke slike
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: tomos automatik farbanje08.05.2010. u 18:17 - pre 169 meseci
jos ga nisam poceo farbati ali odlucio sam da ga farbam u plavo prednji blatobran u crno volan u crno masinu u crno auspuh crni felme isto u crno...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: tomos automatik farbanje

[ Pregleda: 4619 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.