Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g

elitemadzone.org :: AutoZone :: zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g

[ Pregleda: 15151 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g23.02.2010. u 08:25 - pre 171 meseci
primetio sam da mi je patosnica kod vozača puna vode,kako je masna i kako sam skoro dolio jedno litar do dve vode u rashladni sistem, zaključio sam da to potiče iz ,,radijatora ,, za zagrevanje kabine.Da li postoji još neka varijanta...da li je već neko imao slična iskustva...koliko je teško prići i zameniti radijator (da li to mogu sam da uradim) jel ima neko neki savet.....
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g23.02.2010. u 08:39 - pre 171 meseci
Pa to je to.Otišao hladnjak a i deo živaca koji će tek otići.Tabla dole i ako nemaš garažu,alat i nisi upućen u to NE upuštaj se u avanturu.
Majstori traže 80 do 100€ za zamenu i to nekih 4'5 h vremena.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g23.02.2010. u 10:36 - pre 171 meseci
možda ću imati ,,sreće,, ..zvao sam nekoliko servisa i svi su mi rekili da su u pitanju 4 gumice na radijatoru koje su očvrsnule i više ne dihtuju....da je vrisnuo radijator curelo bi napolje jer postoji odvod za takav slučaj.Cena...prava sitnica, od 30 do 60 evra sa gumicama...inače cena radijatora je oko 65-85 evra....(sve mi nešto govori da vrtić ni ovog meseca neće biti plaćen)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: zamena malog hladnjaka za grejanje kabine astre g

[ Pregleda: 15151 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.