Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 242759 | Odgovora: 851 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 03:42 - pre 170 meseci
comment sa pressovog sajta :

Kiza [neregisrovani] (15. 03. 2010, 03:27:26)

Ako ga opet zasvrbe prsti
Odmah mu dajte kompijuter da ne gubi vreme. Neka upadne u MMF i neka nas vadi iz ovu krizu.
Ali ozbiljan sam.

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 09:18 - pre 170 meseci
Citat:
zoksula: Ma jok - motika je simbol kapitalizma i teskog rada

A i za programera nema veze da li je skolovan ili jok ... danas se sve veoma brzo nauci.Ne treba kurs samo google.


Da da, kada radis matematicki model nekog procesa, ne treba ti vise od 2+2 "matematike"..:)

Daj ..ne pricaj gluposti..

Osim ako mislis da nazoves programerom svakog ko zna da napise tri reda u vizuelu..

Poz
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 10:08 - pre 170 meseci
Meni je prilično sumnjiva ova verzija o 20 kompjutera i 200 mobilnih telefona. Više verujem da je iskoristio backdoor u svom programu ili je imao čak normalan pristup bazi.

20 x 200€ + 200 x 50€ = 4000€ + 10.000€ = 14.000€ . Ne računam koliki je stan morao da iznajmi da bi u njega strpao 20 kompjutera. Za prvu licitaciju morao je da pošalje na primer 2000 sms-ova, to je još 2000€. Preveliko je to ulaganje za jedan fiat punto, a niko mu nije garantovao da će uspeti da pobedi na prvoj aukciji.

Moguće da je kupio kompjutere i telefone kad se već nalapao para da bi mogao da se brani kad/ako ga uhapse.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 10:38 - pre 170 meseci
Citat:
vladd: Da da, kada radis matematicki model nekog procesa, ne treba ti vise od 2+2 "matematike"..:)

Daj ..ne pricaj gluposti..

Osim ako mislis da nazoves programerom svakog ko zna da napise tri reda u vizuelu..

Poz


Nesto i nema potrebe da se ista pise - vecinom je sve napisano.Samo treba malo da se dotera.

Ne znam o kakvom programiranju pricas - ja pricam o komercijalnom programiranju - npr 2000-3000 redova u php npr (koji se sastoje od funkcija i procedura koje se naravno razbija na 3 linije dugacke redove) za koje moze da se uzme 100 tinak hiljada E ili toliko vredi.

Naravno za simulaciju nekog fizickog procesa kao sto je kvantna teorija polja treba znati kvantnu teoriju polja i googlati ali biti malo pun iskustva.Tu je zapravo najveci problem ne samo programiranje nego kako napisati program koji je sekvencijalno razbijen na 100 procesa koji se istivremeno izvrsavaju tako da program ne radi citav dan nego pola sata.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 11:31 - pre 170 meseci
Nije ovde rec o promasenom nastavnom planu i programu koiji je jos u prethodnom periodu kaskao za savremenim drustvenim trendovima (danas pogotovo). Rec je o sistemu i metodi: “puj pike ne vazi”.

Kada pobedis onoga koga ne smes pobediti, neko obrne curak izvlaceci iz rukava nekakve tajne ugovore i jednostrane proglase; kako vec da nazovem onaj nebulozni pravilnik koji propisuje boju mobilnog telefona sa kojim smes SMSovati.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.teletrader.com.



+10242 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 11:33 - pre 170 meseci
Citat:
zoksula: Ne znam o kakvom programiranju pricas - ja pricam o komercijalnom programiranju - npr 2000-3000 redova u php npr (koji se sastoje od funkcija i procedura koje se naravno razbija na 3 linije dugacke redove) za koje moze da se uzme 100 tinak hiljada E ili toliko vredi.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

deepwhite

Član broj: 92996
Poruke: 559
212.200.70.*



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 20:30 - pre 170 meseci
Meni nisu jasni ovi sto brane Becirica?! On je u svakom slucaju uradio necasnu i nemoralnu radnju, a sve druge tvrdnje su posledica pomerenog sistema vrednosti.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 20:34 - pre 170 meseci
Jel si ti bio nekad hapšen za bilo šta nemoralno i nečasno što si u životu uradio?
 
Odgovor na temu

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 20:43 - pre 170 meseci
Citat:
deepwhite: Meni nisu jasni ovi sto brane Becirica?! On je u svakom slucaju uradio necasnu i nemoralnu radnju, a sve druge tvrdnje su posledica pomerenog sistema vrednosti.


Jos jedan. Samo je on u pravu dok hiljade njih nisu.

 
Odgovor na temu

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 20:44 - pre 170 meseci
jel ti znas da mi napises javascript redirect


 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 20:52 - pre 170 meseci
Citat:
deepwhite: Meni nisu jasni ovi sto brane Becirica?! On je u svakom slucaju uradio necasnu i nemoralnu radnju, a sve druge tvrdnje su posledica pomerenog sistema vrednosti.

Bilo bi jako lepo i poučno za sve nas ovde da svoje lično mišljenje malo potkrepiš argumentima,koji bi lepo objasnili nečasnu i nemoralnu radnju Predraga Bećirića,pa da ni nama više ništa ne bude jasno !

Si ti baš pažljivo gledao i slušao večerašnje pranje RTS-a pred njihovim vernim i neprevarenim gledaocima?
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-248-122.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 22:03 - pre 170 meseci
Citat:
zoksula: Jos jedan. Samo je on u pravu dok hiljade njih nisu.


iako se ne slazem s deepwhite-ovom porukom koju si citirao,jos se vise ne slazem sa tvojom,da ako vecina kaze nesto,da je to nesto tacno...

---

a sto se deepwhiteove poruke tice i mene zanima,sta je tu necasno i nemoralno?nije ukrao nista pa da bude to

doduse,ni ne mogu da se dogovore koliko je toga "ukrao",da li 56 komada ili 120 [ili bese 100?],ali u svakom slucaju..2 nije... samo da se jos dogovore,da znaju postaviti novu matematicku teoremu u vezi vrednosti broja 2...

a i osobe se menjaju...izgleda im se ovaj predrag zasvidjao,pa nece treceg da ubacuju,darko im nije odgovarao...
 
Odgovor na temu

Dark Icarus
Goran Lalić
Beograd

Član broj: 19775
Poruke: 428
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 22:12 - pre 170 meseci
Opla! E vala neka mu i stanovi i Puntići, čovek zaslužio, napravio sistem.

Vama je naravno jasno da njemu medijski cirkus i odgovara... on nema ni šanse da dobije politički neobojeno suđenje, neko mora na stub srama ili u zatvor zbog ovoga. Najbolje što on sada može da uradi jeste da napravi medijski cirkus od suđenja, što će po svoj prilici i uraditi.

Zamisli, izmislio čovek vižuel bejžik a oni tako...
In a game of chess you must never let your opponent see your pieces - Zap
Brannigan
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 22:16 - pre 170 meseci
Citat:
Kosuth

Si ti baš pažljivo gledao i slušao večerašnje pranje RTS-a pred njihovim vernim i neprevarenim gledaocima?





Delovalo je kao zavrsna rec pre sudjenja sa namernom da RTS oslobodi krivnje.
(Cak je i relativno uzdrzani provesor gutao dok je odgovarao na pretenciozna pitanja.)

Najsmesnije jeste ono vezano za NET komentare kao i paralele koje su pravili sa "primerima iz prakse".

A samo jedno pitanje je trebalo postaviti:
"Kako znaju da ostalli ucesnici u dobijanju nagrade nisu koristili "nedozvoljena sredstva"?"

Zivo me zanima odgovor na ovo pitanje!

Ocekujem u sledecoj nagradnoj igri doping testove.
 
Odgovor na temu

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!16.03.2010. u 22:53 - pre 170 meseci
Citat:
Horvat: iako se ne slazem s deepwhite-ovom porukom koju si citirao,jos se vise ne slazem sa tvojom,da ako vecina kaze nesto,da je to nesto tacno...

Pa ne u svakom slucaju nego u ovom slucaju i na ovom forumu.Ali se to dosta koristi u manipulacijama.

1) Ako 100 000 ljudi kazu da je neka ruza crvena (tj nesto trivijalno) a 1 kaze da nije onda je ruza sigurno crvena a taj 1 je corav
2) Ako je neki tezi problem u ljudi se bas i ne razumeju u njega u nisu mnogo pametni (u proseku) onda vecina ljudi moze i da pogresi.
3) Ovo je forum gde su ljudi natprosecne inteligencije (cast izuzecima)
4) Ako imas jednog coveka koji je prosecne inteligencije koji nesto tvrdi a 1 000 000 ljudi (prosecne inteligencije) tvrdi suprotno - ond aje najverovatnije da se osoba 1 vara.

Tako da je u najvecem broju slucajeva ovo tacno.

Jos nesto - mnogo je veca verovatnoca da jedna osoba ima predrasuda nego 1000 njih zar ne?
 
Odgovor na temu

vladanz
Vladan Zvonaric
Labs4Game d.o.o.
Beograd

vladanz
Član broj: 25155
Poruke: 57
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!17.03.2010. u 01:16 - pre 170 meseci
Ovde se ne radi o tome da li neko podrzava ili ne podrzava Becirica,niti da li to sta je uradio treba osuditi ili ne.
Mi smo kao narod vrlo nezgodni po tom pitanju,vecini koji to osudjuju je proradila ili zavist, ili su i sami ucestvovali u toj glupoj licitaciji pa se sad osecaju ostecenim....
Ja licno ne mogu da ga osudim ukoliko je do toga dolazio iskljucivo slanjem SMS poruka bez obzira na koji ih je nacin slao,jer,morate priznati da je svako imao neki svoj mali sistem kako ce ih slati(vrednosti mogucih suma,kolicina poruka,vreme,ucestalost itd.).....jbg. on je ipak imao najbolji sistem.....
E sad,RTS i Lutrija su javno rekli da nije bilo hakerskog upada u sistem i nije bilo dojave o najmanjoj ponudi i na taj nacin su ga stavili u zakonske okvire po kojima on nije prekrsio pravila igre....a pravila su ona, koja su se nalazila u reklamnom spotu a to je: objasnjenje kako i na koji broj se salju poruke i cena + PDV...cak ste imali prilike u emisijama prigodom dodele nagrada da cujete kako treba slati sto vise poruka!? - pa on je to upravo i radio!!,slao i placao svaku ukljucujuci i PDV....
Niko ne kaze koliko je drzavna lutrija zaradjivala po svakom Puntu,...10.000e,20.000e ili vise...A kad su uzeli zaradu,ponovo su zaplenili kola koja su vec jednom prodali na LICITACIJI!! i to po starom sistemu:"imas robu ,prodas robu i opet ti ostaje roba".
Da bi im ta "roba" ostala moraju nekog da proglase krivim i onda ide zaplena,prodaja "opet na licitaciji"-pazi apsurda,i lova drzavi!!....A vi koji se osecate ostecenim, tuzite nekog za koga smatrate da je kriv,ili lutriju ili doticnog...pod uslovom da ste sacuvali SMS poruke koje ste slali i trazite da vam vrate novac za svaku sacuvanu poruku....
To je sve sto moze da se dobije(mozda)....JER,TO SU IGRE NA SRECU!! a ne licitacija,zasto? Zato sto na licitaciji robu dobija onaj ko ponudi najvise,a ne najmanje!
Naravoucenije:"U srecu se uzda lud a pametan u svoj trud" ha,ha (ovo ne vazi za Srbiju)

P.S.Razmislite: Sami su izjavili da je Beciric bio njihov covek nekada,mozda je to jos uvek...

 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!17.03.2010. u 03:18 - pre 170 meseci
Citat:

SMS licitacije – ko je sve opljačkan
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/RTS+1/568291/

Da li je krađa pred televizijskim kamerama odraz samouverenosti ili drskosti i da li je u pitanju običan lopovluk ili rupa u sistemu?


http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

BokasaTzar
kurir,
Centar

Član broj: 179470
Poruke: 136



+162 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!17.03.2010. u 05:53 - pre 170 meseci
Moglo se pročitati i da je Predragova majka bila dobitnik stana ali (pazi ovo):

nije ga podigla jer su joj nudili DRUGI stan na Karaburmi

Pazi likove kad su hladno uvaljivali jeftiniji stan od obećanog (reklamiranog) nadajući se da će dobitnik reći ‚‚daj šta daš‚‚!!!

TM Srbistan
Još krik slobode detinji je plač
 
Odgovor na temu

deepwhite

Član broj: 92996
Poruke: 559
212.200.70.*



+3 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!17.03.2010. u 07:56 - pre 170 meseci
zoskula a ti imas izjave koje nam sugerisu da je covek 100% nevin. i da je on uzeo samo ono sto mu po pameti pripada. koliko ja mogu da vidim ni jedna afera u srbiji u zadnjih ko zna koliko godina nije nastala bezveze. uvek, ali pazi UVEK je iza poslova sa novcem stajala neka "mafija". ne kazem da je kriv, ali zar nije sumnjivo da covek uzme 126, ili koliko vec automobila, i 7 stanova???
zasto nije stao na 2 stana ili x automobila, pa zar je mislio da to moze da gura u nedogled? to je poprilicno glupo ili alavo.

ja smatram da je takav covek alav, gramziv i nemoralan. napominjem da nisam niti igram igre na srecu, sms ili neke trece nagradne igre.
vladanz je po meni do sada dao najbolje objasnjenje situacije.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
109.93.166.*



+7 Profil

icon Re: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!17.03.2010. u 08:13 - pre 170 meseci
Citat:
deepwhite:  koliko ja mogu da vidim ni jedna afera u srbiji u zadnjih ko zna koliko godina nije nastala bezveze. uvek, ali pazi UVEK je iza poslova sa novcem stajala neka "mafija".

Pa i ovde je u pozadini mafija...

...ali budi ubeđen, ne ona koju RTS,grand i lutrija prezentiraju javnosti

Ne smetni s uma:

Napad je najbolja odbrana !

Nikako da udovoljiš mojoj molbi od gore...

@zoksula,
Citat:
3) Ovo je forum gde su ljudi natprosecne inteligencije (cast izuzecima)

Ne čini li ti se da je ova izjava malo pretenciozna...

...recimo, da je ovo forum gde su ljudi natprosečno informisani...

...inteligencija sama za sebe ne znači ništa.
Citat:
zarsilic
Zivo me zanima odgovor na ovo pitanje!

Matrix je odgovor samleo...

...i čuješ,to što čuješ...

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 17.03.2010. u 09:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Press: Ukrali 56 kola i 4 stana na SMS licitacijama!

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 242759 | Odgovora: 851 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.