Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uvoz polovnog automobila iz italije

elitemadzone.org :: AutoZone :: uvoz polovnog automobila iz italije

[ Pregleda: 9776 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mirkomirko
Mirko Mirkovic
nezaspolen
Backa Palanka

Član broj: 252644
Poruke: 11
*.ptt.rs.



Profil

icon uvoz polovnog automobila iz italije12.03.2010. u 19:19 - pre 170 meseci
zelim da uvezem polovan automobil iz italije od privatnog lica na moje ime . Auto bih licno dovezao. zanima me da li imam povrat PDV u italiji i kako to mogu da ostvarim
 
Odgovor na temu

gogi11
Srbija Novi Sad

Član broj: 255652
Poruke: 43
91.148.65.*



+1 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije24.03.2010. u 21:28 - pre 170 meseci
Ja ti jedino konkretno mogu reci da povracaj pdv-a imas u Nemackoj , posto sam se raspitivao kada sam ja jesenas hteo da uvezem auto ali sam odustao saznavsi koliko me sve te perepetije kostaju tako da sam ovde kupio auto kod ponanika i postedeo se i muke i troska i vremena.
Mislim da za Italiju ne postoji ta varijanta .
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije25.03.2010. u 00:35 - pre 170 meseci
gogi, ne treba da gledas stvari samo iz svog ugla... dovoljno si nam o sebi rekao kolika si cicija kada si rekao da si ugradnju plina platio oko 590€

Ovdje opet pogresno... postoje dvije cijene u Italiji exportna i normalna i sve se zavrsava na licu mjesta... ako se vozilo ne vozi kamionom onda se vade probne tablice... kartonske i kace se na staklo kao kod nas sto su bile...

Sto se tice toga da si se postedeo muke i troska... ne znas koje vozilo mirko hoce da kupi... ako je neko skuplje, onda usteda moze da bude nekoliko hiljada eura ako ga sam uvozi... ne znas koji su razlozi jer mozda covjek inace treba da putuje za Italiju itd... ti samo znas da su tebi te "peripetije" bile skupe i mislis da je svakome to skupo...
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije25.03.2010. u 06:53 - pre 170 meseci
Koliko znam da nećeš moći da ga dovezeš, samo na prikolici da doneseš.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

gogi11
Srbija Novi Sad

Član broj: 255652
Poruke: 43
91.148.65.*



+1 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije25.03.2010. u 13:22 - pre 170 meseci
Nocni pa nema ni podataka sta covek konkretno zeli da kupi tako da nema potrebe ni ti da izmisljas neku toplu vodu tim tvojim prefinjenim tonom .
Ja sam izneo moje misljenje i to je to. A sto se tice "cicijisanja" oko ugradnje hajde majke ti reci koliko bi ti platio ugradnju plina?? Mislim stvarno ti je razmisljanje ... ne povezano reci konkretno lazes nevalja ti to i to jer ja znam to ito budi konkretan a ne tako ofrlje .
Nesto si u fazono samo ja i moje misljenje ostali su za pokopati .
Ja sam iskreno rekao koliko me kosta i sta sam dobio ako ti ne godi a ti kazes svoje ali ne bas da tu nesto "kokosharish" (bez uvrede)
 
Odgovor na temu

dex456

Član broj: 230020
Poruke: 66
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije30.03.2010. u 13:13 - pre 170 meseci
Ne znam da li je do mene ali ovde neki ljudi konstantno sire negativnu energiju na forumu, otkad sam na ovom forumu.

I na kraju poruke stoji (bez uvrede)............daj bre.


I kad god uzmem nesto da citam sto me zanima oseca se neka konstantna negativna tenzija da tako kazem.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije30.03.2010. u 13:45 - pre 170 meseci
Normalno je da se oseca tenzija svakog momenta kada neko nesto ne zna a postavi se u poziciju savetodavca kao na primer "ovaj" u ovoj temi:

http://www.elitemadzone.org/p2562273

 
Odgovor na temu

gogi11
Srbija Novi Sad

Član broj: 255652
Poruke: 43
91.148.67.*



+1 Profil

icon Re: uvoz polovnog automobila iz italije01.04.2010. u 06:58 - pre 170 meseci
Ma kako da ne ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: uvoz polovnog automobila iz italije

[ Pregleda: 9776 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.