Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

elitemadzone.org :: MadZone :: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43372 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 06:59 - pre 171 meseci
Bogatstvo ne moze vecno da se krije. Do danas bi bar jedan bio otkriven ili bi se sam otkrio. Pa nisu svi pametni, neki se i razbacuju parama. Neki su se mozda prilagodili na bogatstvo pa ne moraju vise da se kriju. Uvek vam je argument da ne moraju da varaju, imaju para. Jelen pivo jedne godine kada su slavili rodjendan, naplacivali su pivo? Zasto kad za njih da daju besplatno nekolicini ljudi nije apsolutno nikakav problem? Postoji slucaj jednog coveka koji je "dobio stan" na odredjenoj nagradnoj igri, ne secam se kojoj, bilo davno, pred kamerama sve super a posle se tuzio sa njima, potrosio silne pare na sudjenja i na kraju na jedvite jade dobio garsonjeru
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 09:48 - pre 171 meseci
@llux
Bogastvo bi moralo da se krije, ako sa svom tom lovom ostanes u gradu gdje si do dobitka para zivio.
Ali ako se preselis u neki drugi grad, gdje te niko zivi ne zna, to je vec mjenja situaciju. Pretpostavljam da bi selidba u veliki grad (Beograd) bila sasvim dovoljna da te sakrije. U Kucevu, ne bi mogao da sakrijes bogatstvo, ali u BG... ihaahaaaj, pa tamo komsije "vrata do vrata" nemaju pojma ko su i sta su... Zato, u novoj sredini mozes da se ponasas kako hoces, i da prodas pricu, eventualnim novim "prijateljina", o nasljedjivanju bogatog ujaka iz Cikaga...
Ja bi tacno znao kako bi se ponasao kad bi dosao do neke love, samo treba da to provjerim u praksi
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 10:35 - pre 171 meseci
Nekoliko puta sam pisao na forumu.

Pre nekoliko godina komsija je dobio sedmicu na lotou. Iznos je bio oko 750.000 eura, odnosno ostalo im je 600.000 e nakon placanja poreza.

Naravno, saznalo se tek posle godinu i nesto dana.

Covek je lekar (hirurg), igrao je, ja mislim, 3 ili 4 kolone (mislim 4, rece da je u trecoj bila sedmica). Sacekao je nekih mesec dana, otisao u Lutriju, potvrdili dobitak, sa njima se dogovorio o nacinu isplate (na 2 racuna su mu podelili), ponudjena mu je pratnja obezbedjenja do poreske uprave (mora se otici u poresku upravu gde se placa porez jer vam je to dokaz o poreklu novca posle kad nesto kupujete). Njemu su ponudili da mu oni kupe nekretnine, pokretnosti, da uloze negde tj. da novac bude kod njih a on povlaci sta treba (moze i to). Naravno, vasa je odluka. Novac mu je odmah uplacen na ta dva racuna, dinarski, uz proviziju za transakcije (nije bilo malo) i naravno bez poreza. Isao je sam u poresku upravu.

Nije cak ni zurio nesto, pustio je da se slegne, prodao je stan u kome je ziveo (50m2), kupio jedan dupleks stan za sebe i novi automobil (mogu i da kazem koji, BMW3 najjeftinija benzinska verzija jer je vozio stari 316i iz osamdesetih). Nesto je stavio na stednju i sinu obezbedio nekretninu, i naravno izdaje jos 2 mala stancica. Nista spektakularno.

Sve je inkognito, niko ne moze da sazna da ste vi bas dobitnik sedmice. On je to naravno javno rekao kad je novac vec ulozen negde (nekretnine), stednja, kad se odselio... niko ga posle nije ni dirao, niti smarao (od komsija koje znaju sad).

Covek naravno blage veze s lutrijom nema, retko je igrao loto, a posle toga igra cesce i loto i bingo i nije dobio nista, osim par trojki... jednostavno - sreca.

Takodje, otac mog drugara je dobio sedmicu u vrednosti od oko 70.000 DEM ranih osamdesetih godina (igrao je sistem tadasnji). Pre je bilo drugacije...
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 10:53 - pre 171 meseci
Jedino sto ga nisam pitao da li su mu naplatili porez na dobit na kraju godine (ne secam se da je rekao nesto o tome).
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-248-122.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 11:43 - pre 171 meseci
Citat:
cozmo_im:Njemu su ponudili da mu oni kupe nekretnine, pokretnosti, da uloze negde tj. da novac bude kod njih a on povlaci sta treba (moze i to).


ovo mi nije jasno,na cije ime da kupe? na ime lutrije ili na njegovo ime?
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 11:57 - pre 171 meseci
Novac moze da bude kod njih pa oni plate to sto ti zelis (naravno, na tvoje ime). Ako sam dobro razumeo, napravi se ugovor neki. Mislim sve ti kupujes samo ti oni transferisu novac sa njihovog racuna na racun banke kod koje vrsis transakciju za auto, nekretninu...

Uglavnom, on kaze da su svi dobitnici trazili isplatu na racun, a mislim da kes nisu mogli da isplate, vec novac ide na racun (racune) koje zelis.

Uplata se vrsi u roku od 60 dana, ali su njemu uplatili odmah cim je dogovoreno sta i kako - on se izjasnio da zeli uplate na taj i taj racun, deo je uplacen tu i tu, porez poreskoj upravi, dobijes potvrdu i priznanicu o uplati u poreskoj - jer moras imati dokaz o poreklu novca ako kupujes bilo sta skuplje od 15.000 eura. Vecina to ne trazi, ali za svaki slucaj.

Tako nekako, ne znam bas da li je 100% sve tako, uglavnom tako je ispricao.

P.S. Covek je stvarno "od krvi i mesa", obican covek porodicni, stvarno je dobio sedmicu.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 17:30 - pre 171 meseci
moj kum je dva puta dobio na Lotou. Jednom 5 (kad je ona bila maks) i jednom 7.
Od prvog dobitka kupili Fiću i opremili stan. Od drugog (89-te) Trabanta i opet opremili stan.
Male su pare bile u pitanju, a on (tj, njegov ćale) je igrao neke kombinacije i uplaćivao sa više njih, pa izašlo još manje...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 17:50 - pre 171 meseci
Da, moj deda je dobio tu neku peticu (sesticu, ne znam kako je to bilo, bio sam klinac), znam da su on i baka celu kucu opremili namestajem, 2 TV-a u boji... luksuz za to davno vreme... I ostalo im da nam daju za letovanje...

Ne secam se tad kako je to bilo, bas sam bio klinac, nesto pre 1980-te...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 18:20 - pre 171 meseci
tako je i ovo bilo (to za 5-icu) negde oko 80-te. A ovo drugo negde 88, 89
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 20:10 - pre 171 meseci
KAKO NAMESTITI DOBITAK?
IAKO u Državnoj lutriji Srbije tvrde da sedmica ne može da se namesti, mnogi veruju da je to, ipak, moguće. Tako se na internet-forumima mogu naći „objašnjenja“, po kojima se sve uplaćene kombinacije ubace u sistem, posle čega kompjuter proračuna najmanju moguću kombinaciju za sedmicu.
Podaci pokazuju i da broj uplata raste po 10 posto svaki put kada se ne izvuče sedmica. Skeptici tvrde i da je nemoguće da u jednom „selu“, poput Srbije, niko ne poznaje nikoga ko je dobio sedmicu na lotu. S druge strane, mnogi dobitnici su izbegavali da se pohvale čak i rođacima i najbližim prijateljima, da ne bi postali „dobrotvorna ustanova“.
Mnogo pažnje u Velikoj Britaniji prošle godine izazvao je bračni par Verlin i Džudit Adamson, koji je navodno pronašao matematičku formulu za dobitak sedmice na lotu. Da bi to i dokazali, Adamsonovi su i uplatili četiri tiketa i na sva četiri dobili glavne nagrade (ukupno 955.000 dolara). Posle preuzimanja nagrada, bračni par je odbio da daje bilo kakve izjave za medije...

http://www.prevara.info/index....=view&id=220&Itemid=21
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 20:14 - pre 171 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada
Podaci pokazuju i da broj uplata raste po 10 posto svaki put kada se ne izvuče sedmica. Skeptici tvrde i da je nemoguće da u jednom „selu“, poput Srbije, niko ne poznaje nikoga ko je dobio sedmicu na lot


Koliko vidim, ovde bar dvojica znaju nekog ko je dobio sedmicu :-)

Sve i da se sad izredjaju svi koji su dobili sedmice - opet bi bilo nevernih toma koji bi tvrdili da su to neki statisti koji rade za lutriju :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 20:18 - pre 171 meseci
Citat:
pronašao matematičku formulu za dobitak sedmice na lotu


Yeah, sure... a, da ipak je:
Citat:
navodno pronašao matematičku formulu za dobitak sedmice na lotu

:)
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 21:02 - pre 171 meseci
Ma cista sreca je u pitanju. Cale mog ortaka koji je dobio sedmicu i pomenutih 70.000 DM sredinom osamdesetih godina od tada svake nedelje igra loto i dobijao je samo trojke dosad... igra kladionicu, bingo... i nikad nista maltene - posrecilo mu se tad i to je to...

Komsija koji je dobio "veliku" sedmicu od 750.000 evra je, kao sto rekoh, igrao 3-4 kolone... nikad nije imao kinte da uplati ceo listic recimo... i dobio covek... i od tad - nista, rekoh, poneka trojka i to je to...

Eto, ja znam dva coveka koji su dobili sedmicu... a sistem da se dobije (taktika) sedmica jednostavno ne postoji. Ili imate srece ili ne... ko ne igra ne moze ni da dobije... pa sad - neko misli da je kradja, neko ne, ja eto znam ljude koji su dobili pukom srecom.

P.S. Ja sam dvaput dobio 5 pogodaka, jednom 5100 dinara, drugi put je bilo oko 7000 din.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
109.93.49.*



+363 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 21:43 - pre 171 meseci
Pre koju godinu jedan je dobio sedmicu a uplatio samo jednu kolonu. I to je bila neka velika suma u pitanju od 2 i kusur miliona. Cista sreca...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 22:18 - pre 171 meseci
@Sve i da se sad izredjaju svi koji su dobili sedmice - opet bi bilo nevernih toma koji bi tvrdili da su to neki statisti koji rade za lutriju :)
Uvek imaš taj sarkazam pri sebi.
@Da, moj deda je dobio tu neku peticu (sesticu, ne znam kako je to bilo, bio sam klinac)
Da ali pitaj dedu*zaista želim da je još živ*Kolika je juga bila.Recimo 20 miliona.Kada se čekala sedmica,pored nje je bilo 5-6 šestica.A SAD:
Neće čak ni reklame da promene.350.00/750.000/1200000 itd,prođe mesec dana da se uplate nebi smanjile eto je ali i sa 200 šestica,da bi se umanjio dobitak i za njih.
Zar skoro nije igralo loto ili bingo,nebitno 40.000.000 evropljana pa dobišwe oni englezi i valjda portugalci.Pazi odnos uplata/dobitak.
Kao što neki ovde tvrde i ja tvrdim da je nemoguće dobiti 7 a 6 se razbija na što više korisnika da bi i za to umanjili dobitak.
U Italiji igraju po 9 godina tombolu pa se tek onda izvuče dobitak.Da li u bilo kojoj zemlji ima toliko drugih nagrada.

•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.sbb.rs.



+132 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 22:53 - pre 171 meseci
Te sedmice koje pominjete su bile pre 20 godina i vise. A u zadnjih deset godina?
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
109.93.161.*



+132 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 22:54 - pre 171 meseci
Te sedmice koje pominjete su bile pre 20 godina i vise. To je bilo u SFRJ. A u zadnjih deset godina?
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 22:59 - pre 171 meseci
U vreme SFRJ su "sedmice" bile vrlo kratko, možda poslednjih par godina, inače se igrao LOTO 5 od 36 pre toga. A i kako je pomenuta sedmica od 750000 evra mogla biti u vreme SFRJ kada tada nije bilo evra?

Ja sam 1998. godine dobio šesticu (nešto preko 2000 DEM je to bilo), izmaklo mi 500000 DEM za jedan broj.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!15.03.2010. u 23:12 - pre 171 meseci
Dobro,možda sam se zeznuo.6-ica ali 5-ica nije bilo 200.Nisam iz tog vremena ali po priči burazera.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!16.03.2010. u 06:20 - pre 171 meseci
Citat:
maliradojcaTe sedmice koje pominjete su bile pre 20 godina i vise. To je bilo u SFRJ. A u zadnjih deset godina?: 


Pa, ako si pazljivo citao ja napisah kako je moj komsija pre par godina dobio 750.000 e na lotou...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43372 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.