Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???

[ Pregleda: 5011 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rascha gts
rade petrovic
test vozac, porsche
beograd, srbija

rascha gts
Član broj: 245593
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???22.03.2010. u 00:55 - pre 171 meseci
Pozdrav svima

imam problem imam bmw-a M5 na gas model e34, i zanima me kako da ugradim k&n filter a da auto ne trokira, nisam probao da stavim, ali probao sam da odskrinem kutiju filtera i auto trokira, kapiram da bi to radio i sa k&n-om???
rascha
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???22.03.2010. u 13:29 - pre 171 meseci
M5 na plin

Koji bi ti bio razlog za zamjenu fabričkog filtera?
Da nije možda pojačanje snage?
 
Odgovor na temu

rascha gts
rade petrovic
test vozac, porsche
beograd, srbija

rascha gts
Član broj: 245593
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???22.03.2010. u 14:43 - pre 171 meseci
samo zvuk... pitao sam za savet a ne za neko bezveze prozivanje...
rascha
 
Odgovor na temu

goat
srbija

Član broj: 189682
Poruke: 954
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+53 Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???22.03.2010. u 17:13 - pre 171 meseci
Citat:
rascha gts:  ali probao sam da odskrinem kutiju filtera i auto trokira, kapiram da bi to radio i sa k&n-om???


da nisi slučajno pronašao neko parče sunđera u usisnom crevetu?.... ako dobro radi ne diraj ništa.... nekako mi se čini da ti je plin teška budževina... teško da je sekvencijalni....
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???22.03.2010. u 19:39 - pre 171 meseci
Nema veze godiste... taj auto, pogotovo ako je onaj jaci od 340 ks ima perfektan zvuk narocito preko 5000 obrtaja na benzinu naravno i ne treba mu nikakav K&N...
Taj M power je strasan motor ali je vec upropascen... nikada on ni na benzinu vise nece ici kako treba ako mu je jednom ugradjen plin...
I po onoj drugoj temi koju si postavio vidi se da se ne razumijes i da si ga upropastio sa zamjenom tockova... Takav auto jedino vrijedi ako je ocuvan i ako je na njemu sve fabricko bez ikakvog dodatka... ti stavljas distance i nekakve 19 tockove... ako je to po meni dno to nije nikakvo prozivanje... Nisi dobro procitao tamo... ja sam tebe pitao zasto mijenjas filter i dobio sam odgovor...
 
Odgovor na temu

rascha gts
rade petrovic
test vozac, porsche
beograd, srbija

rascha gts
Član broj: 245593
Poruke: 23
109.92.222.*



Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???23.03.2010. u 13:46 - pre 171 meseci
Auto sam uzeo pre dve nedelje ubacen je novi motor 320ks ima jos uvek pregledam ceo auto, ima sportsko vesanje mislim da ga je radio schnizer valjda se tako pise, auto je u fulu, ovih dana idem da vidim taj plin sta je i kako je, taj auto ne bi u zivotu uzeo da nisam morao, ali sta je tu je, jbg nikad nisam vozio na plin zato pitam, nemam iskustvo sa tim, a i vise mi snaga motora nije bita jer iziveo sam se dovoljno na stazama tako da to je to...

Pozdrav

rascha
 
Odgovor na temu

rascha gts
rade petrovic
test vozac, porsche
beograd, srbija

rascha gts
Član broj: 245593
Poruke: 23
109.92.222.*



Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???23.03.2010. u 13:51 - pre 171 meseci
e da i za felne treba da mi stignu od m6-ice felne petokrake jer i ovako treba da menjam gume pa kad vec to radim zamenicu i felne, a u svakom slucaju postavicu slike bmw izgleda avi'on...
rascha
 
Odgovor na temu

marko_skm
Marko Knezevic
CHIP TUNING
Beograd,Srbija

Član broj: 243914
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???12.04.2010. u 16:52 - pre 170 meseci
Moj topli savet ti je da ne stavljas K$N OSTAVI FABRICKI FOLTER! A odgovor na tvoje pitanje je MOZE da se ugradi. Pozdrav i nek te sa srecom sluzi.
CHIP TUNING & XENON LIGHTS
 
Odgovor na temu

rascha gts
rade petrovic
test vozac, porsche
beograd, srbija

rascha gts
Član broj: 245593
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???16.04.2010. u 20:02 - pre 170 meseci
hvala druze

bio sam za plin teska budzevina iz 2004. treba da menjam sad ceo sistem radi mi drugar kaze da nece izgubiti ni malo snage, no videcemo na testu...

pozdrav
rascha
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Da li ikako moze da se postavi k&n filter na automobil sa pogonom na gas???

[ Pregleda: 5011 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.