Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a

elitemadzone.org :: MadZone :: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14424 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net



+3 Profil

icon JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 21:36 - pre 246 meseci
JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a

Na Aerodromu "Beograd" juče je promovisan prvi avion iz flote Jat Airways-a, koji će, već od danas leteti sa novim logom kompanije. Jatov Boieng 737-300 oznaka (YU-ANJ) je spoljno redizajniran u Jatovoj tehnici. To je prva, od 11 letilica te vrste iz flote Jat-aa koje će, kako je najavio direktor direktor za tehničke poslove Veljko Basarić, biti prefarabane do kraja ove godine. Dva iznajmljena Boeing-a 737-400, biće prefarbani do marta. Farbanje jednog aviona košta 30.000 dolara. Do kraja godine očekuje se da kompletna flota Jat Airways-a bude u novim oznakama, a pet aviona kompanije dobiće potpuno nova i modernizovana sedišta. Avioni tipa ATR -72 iz Jatove flote, koji će saobraćati u okviru regionalne kompanije Inter-link biće takođe prefarbani. Odluka o logotipu Interlink-a biće doneta do kraja meseca. Novi logo Jat ervejza je promovisan 17.juna 2003 godine.



 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 22:10 - pre 246 meseci
Odvratan! Amaterski! Neadekvatan! Bruka za firmu (ma kakva ona bila)!!!
Sramota bi me bilo da udjem u ovakav underpants-avion :)
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 22:12 - pre 246 meseci
Malo si i u pravu. Samo vadi situaciju ovaj dobar font na telu.
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.telekom.yu



+4 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 22:23 - pre 246 meseci
Ni ovaj stari nije nešto ekstra, ali mi se ipak više sviđa od novog.
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 22:27 - pre 246 meseci
Citat:
byTer:
Malo si i u pravu. Samo vadi situaciju ovaj dobar font na telu.


Salis se, jel da?
 
Odgovor na temu

Maniac
Dalibor Andonov
Subotica,SERBIA

Član broj: 13624
Poruke: 387
*.suonline.net

Jabber: Mobil-Mania
Sajt: www.new world order.org


Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 22:27 - pre 246 meseci
E sta rade dokoni ljudi!!!!
Ako kanis pobjediti nesmijes izgubiti!
Ovo je vreme velikih odluka!
Mozda ce se moje misljenje vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu!
 
Odgovor na temu

postmortem
Marko Petrović
Niš

Član broj: 6754
Poruke: 393
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 40490381
Sajt: www.trekearth.com/members..


+1 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a12.01.2004. u 23:30 - pre 246 meseci
stari bese bolji.. mnogo bolji

trebalo je samo da premeste neke boje. shteta...
 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net



+3 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 00:02 - pre 246 meseci
Samo da se nadamo da ce se sve zavrsiti kao u slucaju British Airways i njihovog cuvenog 'World tails' fiaska.

Valjda ce neko i odgovarati za ovu strahotu...




 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.yubc.net



+105 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 00:10 - pre 246 meseci
Ovaj novi znak je tako prost i los da nemam reci...mislim samo me interesuje zasto je promenjen stari...on mi je bas bio okej...
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 01:22 - pre 246 meseci
Bila je priča o tome na Dizajnzoni pre nekog vremena, pročitajte. Ako se dobro sećam zaključak je da je konkurs namešten (ko bi rek'o).
 
Odgovor na temu

NetworkAdmin

NetworkAdmin
Član broj: 4445
Poruke: 609
*.bbone.utic.net.ba.



Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 11:31 - pre 246 meseci
jao majkooooo odvratnog logotipa.

mislim da zasluzujemo bolje od tri tackice... mogli su probati sa kraterima i rupama od PAM-a.
 
Odgovor na temu

MilošV
Podgorica

Član broj: 7996
Poruke: 484
195.66.163.*



+1 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 12:21 - pre 245 meseci
Podsjeca na PrintMarks, sa kutija za cigare npr. :)

CMYK AirWays
 
Odgovor na temu

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

NikolaVeber
Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.dip.t-dialin.net

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 12:42 - pre 245 meseci
Ajde barem da nesto predstavljaju te tacke... ili ja ne vidim njihov smisao?
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

sivaeminencija

Član broj: 10508
Poruke: 43
*.yubc.net



Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a13.01.2004. u 12:55 - pre 245 meseci
Stari logo je bio mnogo otmeniji. Ovaj novi potseca na lose zalepljenu saru neke plasticne makete.

 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 01:45 - pre 245 meseci
Užas živi & katastrofa!

Zamislite idiotluk - na konkursu su pobedila, ako se ne varam, neka 2 lika iz Slovenije, tj. njihova 2 rada. Kako sad dva, pitate se vi?! Pa, lepo - genijalci iz JAT-a su iskombinovali njihova 2 rešenja u ovo s***** koje su sad i sproveli u delo.

ODVRATNO - AVIONI ĆE SAD IZGLEDATI KAO ONE ARHAIČNE ŠERPE SA PLAVIM TUFNAMA!!!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.214.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 03:28 - pre 245 meseci
Koliko se ja sećam nisu kombinovali 2 rešenja već su njih dvojica radili zajedno. slažem se sa ocenom da je novi logo katastrofalan, a onaj prethodni je zakon, ne samo za ovaj novi nego i za većinu logotipa koje sam video u poslednje vreme. Što je najgore, vukla se ta informacija po novinama danima, još su se i hvalili sa novim logotipom. Stvarno je besmislen, a sećam se da su dali neko objašnjenje šta predstavlja, a pošto nisam umeo ni onda da skapiram - ne mogu sada ni da ga se setim.

Baš bih voleo da saznam ko je bio u toj komisiji za izbor logotipa.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Lifetime Investor
Nemanja Nik
Milano

Član broj: 18796
Poruke: 24
*.dialup.tiscali.it

ICQ: 8552677


Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 03:33 - pre 245 meseci
S'obzirom na to koliko se JAT prakticno preporodio novim rukovodstvom ... ovo im je stvarno kiks, ja koji jedva boje razlikujem pa mi je uzas kako izgleda, za ostalo stvarno sve pohvale - za sad je sve na trudu al izgleda da ce se isplatiti, mada je ovo faktor koji je jako bitan u tom poslu i nije se moglo dopustiti da omane ovako ...
???
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 06:33 - pre 245 meseci
A što su odlučili da rasprodaju sve 727mice i ostave neprekvalifikovane ljude (koji samo na njima znaju da lete) bez posla? Znam lično neke ovakve osobe i svi se nadaju da će makar dobiti neki posao piskarala kako bi ostali u firmi, više su i prestali da se nadaju da će dobiti obuku za neki drugi avion. Možda je za to i kasno u njihovim godinama, ali mnogo mi okrutno deluje cela ta priča.

Toliko o novom JAT menadžmentu i brizi o radnicima. ;) Dobro, sad će neko reći da oni treba da brinu o pozitivnom bilansu firme i da se zato to radi, ali ... zavisi naravno sve sa koje strane gledate to.
 
Odgovor na temu

genesys

genesys
Član broj: 3585
Poruke: 317
*.reverse.qsc.de



Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 07:43 - pre 245 meseci
Citat:
Buum:
ODVRATNO - AVIONI ĆE SAD IZGLEDATI KAO ONE ARHAIČNE ŠERPE SA PLAVIM TUFNAMA!!!


Ne znam sto se tako palite na te tri tufne ?!

Kao neko ko se cesto vozi JATom, meni vise smeta sto to ne samo sto izgleda kao serpa, nego i JESTE serpa. U 737 otpadaju oni paneli iznad glava putnika sa sve pojasevima za spasavanje, da ne pominjemo izgled i zvuke unutar DC9...

Sto se mene tiche, rep bi mogao ostati i skroz beo, vise bi trebalo da vode rachuna o avionima koje imaju...
 
Odgovor na temu

Lifetime Investor
Nemanja Nik
Milano

Član broj: 18796
Poruke: 24
*.f5.ngi.it

ICQ: 8552677


Profil

icon Re: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a14.01.2004. u 11:26 - pre 245 meseci
Gojko, nisam siguran ali ako se ne varam 727 ne moze da leti iznad teritorije EU vishe, ja se cesto vozim jatom ali i drugim kompanijama i moram priznati da se bash primecuje ovaj period tranzicije starog i novog management-a, kao sto rekoh u prethodnom postu jos je to sve na trudu, ali isplatice se, tacno je jesu kante sve ali treba vremena- inace i dobar deo aviona u jednoj Alitalia-i, AirOne ... je jako slican- razvaljen
Sto se surovosti tiche, 99% kompanija kod nas je u takvom stanju da je potreban toliki nivo surovosti i bezosecajnosti da bi se to dovelo u funkcionalno stanje da to nije normalno, sindikati, chuda...
Postoji godinama cuveni sitan ali upecatljiv problem stjuardesa ... itd. itd. jednostavno neke stvari ne mogu drugacije ... a opet sa druge strane tu je i politika ...
???
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: JAT u novom ruhu: Tri tačke na repu Boeing-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14424 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.