Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oslic u Srpskim trgovinama

elitemadzone.org :: MadZone :: Oslic u Srpskim trgovinama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11440 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 08:12 - pre 170 meseci
Secam se kakv je bio oslic do 1990 godine u Srbiji. Nije bilo kao danas toliko vrsta oslica u trgovinama vec je bila samo jedna vrsta. Ta vrsta je bila izuzetno ukusna i kvalitetna.

Oslic do 1990 godine. Meso tog oslica je bilo jako belo, mekano, lepog mirisa i ukusa.

Oslic danas. Danasnji oslic u Srpskim trgovinama je u vise vrsta. Iako ima vise vrsta sve vrste su jako neukusne, meso je zuto, zilavo i kao da jedes gumu.

Da li postoji neko strucan da objasni kakav to oslic danas jedemo u Srbiji i zasto se vise ne uvozi onaj oslic iz vremena Titove Jugoslavije????????????????
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 08:24 - pre 170 meseci
Ozracen i pun zenskih hormona kako bi srpsko stanovnistvo postalo homoseksualno (a zenama se jos vise povecale s*se)... gnusni plan zapadnih centara moci, masonerije i jevrejskog lobija :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 08:34 - pre 170 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ozracen i pun zenskih hormona kako bi srpsko stanovnistvo postalo homoseksualno (a zenama se jos vise povecale s*se)... gnusni plan zapadnih centara moci, masonerije i jevrejskog lobija :-)


Gospodine da li bih mogo da te zamolim da me vise ne sikaniras i malttretiras? Ja postavljam legitimnu temu na osnovu realnih svojih procena u vezi oslica. Ako postoje stariji ljudi koji su konzumirali oslic u vreme pre 1990 lako ce svako od njih podvrditi moje tvrdnje.

Ako nisi jeo oslic pre 1990 godine ili se ne secas kakvog je ukusa tad bio onda nemas prava da donosis takve zakljucke kojima se ismejavas meni i mojim temama. Ja bih voleo da me zastiti neko glavniji od tebe na ovom forumu.

Ako vlasnik ovog foruma ne zeli da ja pisem teme slobodno neka mi kaze privatnom porukom, nema problema ja vise necu pisati ni jednu temu. U suprotno ja bih te stvarno zamolio da me vise ne sikaniras i maltretiras.
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 08:49 - pre 170 meseci
dimkovic cyber bully :D

koliko se ja sjecam, jedini pravi okus je imao oslic prije 1980. godine. osamdesete su sa sobom donijele sidu, spandeks rok i budjav oslic. uzasna decenija.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:00 - pre 170 meseci
Ma kakvi - i 70tih je bio los, kaze mi moja baba... zbog disko generacije (mada si 80-tih mogao da kazes da je oslic dead as disco), a i 60-tih je bio jako cudan, dobijao si halucinacije kada ga pojedes...

Kaze baba da je jedini pravi oslic bio pre WWII... kraljevski. E TAD se znalo bre sta je oslic...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:26 - pre 170 meseci
To je plasticni oslic, punjen drogama koje kod coveka (ili zivotinje) izazivaju melanholiju, umanjuju moc racionalnog misljenja i zelju za slobodom. Izuzetno je popularan u totalitarnim drustvima u kojima je postojanje vanzemaljaca, kometa ubica i slicnih tajni i dalje tabu (to je ujedno i razlog zasto su takve stvari tabu).
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:47 - pre 170 meseci
Oslic iz Brazila u Srbiji kostaju od 200 do 300 dinara kg kada se otope bude oko 700 gr .

Odgoj, prevoz, zamrzavanje, brodski prevoz interkontinentalni, Miškovićeva marža kao uvoznika, maloprodajna marža , prevoz do maloprodajnih objekata sve za 200 dinara krajnjem korisniku pitam se kako ?

Nutritivna vrednost ove hrane je tačno jednaka nuli, to znači da sem nekih masnih kiselina, proteina koji bi trebao da je glavni sastojak svake ribe gotovo da nema.

Ne kupujte tu ribu. Oslic onaj pravi taze sa Jadrana ili Skandinavije vi[e nema jer bi u na[im prodavnicama ko[tao umesto 200 din preko 800 din. Sve ostalo je u najmanju ruku izazivač bolesti.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:51 - pre 170 meseci
Citat:
iizuzetan:
Odgoj, prevoz, zamrzavanje, brodski prevoz interkontinentalni, Miškovićeva marža kao uvoznika, maloprodajna marža , prevoz do maloprodajnih objekata sve za 200 dinara krajnjem korisniku pitam se kako ?


Bilo je pitanje vremena kada ce neka informacija o teleportu procureti u javnost.
Naivni ne vide, ali ovde se ocigledno radi o teleportovanju zamrznute, zarazene ribe iz Brazila u Srbiju.
Ovo je samo jos jedan dokaz kako naftna industrija i dalje maze oci ljudima i govori im da je nafta jedini izvor energije, a teleporti se koriste sirom planete od strane masonskih loza.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:53 - pre 170 meseci
Oslić je sam po sebi riba druge klase. Nije čudno da se dovozi neka najjeftinija sorta: mnogo ljudi posti, čini mi se sve više svake godine, pa im to najjeftinije.
iizuzetan, nemoj da se čudiš što te "lepe", pisao si puno koječega pre, pa sad i ako napišeš i nešto sa rezonom, zezaju te.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 09:59 - pre 170 meseci
Citat:
Count Zero: Oslić je sam po sebi riba druge klase. Nije čudno da se dovozi neka najjeftinija sorta: mnogo ljudi posti, čini mi se sve više svake godine, pa im to najjeftinije.


Nemam ja nista protiv da se i takav oslic prodaje po nasim trgovinama pa ko voli neka izvoli ali neka postoji i onaj kvalitetan oslic, pravi, sa pravim ukusom kakvog ga pamtimo iz Titovog vremena. Za takav oslic kvalitetan bih ja licno platio i 2000 dinara po kilogramu bar jednom mesecno.

Nije samo problem oslic vec i druge vrste riba. Na primer pastrmka smrdi na tinju i nema nikakav ukus. Ja sam sa Vlasinskog Jezera i jedem pastrmke iz potoka planinskog iz tog kraja i mogu reci da pastrmka iz trgovina i pastrmka iz planinskih potoka jednostavno nema niceg zajednickog sto se tice ukusa.

Isto je i somovskim mesom. Kupis soma od 10 kg recimo. Kad ga ispecete on se istopi i ostane samo mozda 2 kg mesa. Isto je i saranskim mesom.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:03 - pre 170 meseci
Eh, kad je umro Tito, nije umro samo on...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:10 - pre 170 meseci
Sa Titom je umr'o i posten oslic... dead as disco :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:29 - pre 170 meseci
Sto si postavio ovu temu u UMZ?

Kvalitetna hrana kosta. Kad bude vise para, bice i kvalitetnije hrane.
Pogledaj, mozda neka ribarnica prodaje oslica i preskoci hipermarkete.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:40 - pre 170 meseci
Citat:
Isak666: Sto si postavio ovu temu u UMZ?

Kvalitetna hrana kosta. Kad bude vise para, bice i kvalitetnije hrane.
Pogledaj, mozda neka ribarnica prodaje oslica i preskoci hipermarkete.


Dzaba u pitanju je politicko uvoznicki monopol svuda i na svakom mestu.

Cuo sam da se saran i som uvoze iz Vijetnama???
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:43 - pre 170 meseci
Ja sam čuo da se neki domaći somovi mogu vidjeti po ulicama Beograda, pa i ostalim gradovima u Srbiji.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 10:57 - pre 170 meseci
A ti lepo kupi skušu i to onu norvešku tj. iz Severnog mora koja je bogatija Omega3 mastima nego losos

Hint: u komadu/cela, zamrznuta ~160din/kg
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 11:14 - pre 170 meseci
Ja sam jednom na moru jeo oslic svez, ukus je imao kao piletina, meko mirisno riblje meso uuuuuuu... To je bio prvi put (i od tada nisam vise) da sam jeo takav oslic. Ovo po prodavnicama (mada buduci da je zamrznut drz ne daj pa ne cudi) prosto smrdi!

Oslic stinx, kupujte domacu pastrmku :D

Ono fazon, jos se koprca, rokne ti je tupom stranom noza u vugla, malko se migolji u kesi, malko se migolji kad je rasporis ali peces i prelijes sa malo belog vina i super...
make love - !war
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 15:07 - pre 170 meseci
Dragi zemljaci, ovde u Australiji niko nece ribu iz Vijetnama i juzne amerike. Svi znaju da dolazi iz kanalizacija i visoko zagadjenih kanala i rijeka. Zato se i odomacuje u Srbiji, jer Srbija ocigledno nema rigorozne standarde i kontrolu uvezene prehrambene robe a o korumpiranosti politicara i onih koji su odgovorni za trgovinu je suvisno ista reci. Moj savjet je: Nemojte to uzimati i besplatno da vam daju, nemojte se trovati, sebe i svoju djecu. Bojkotujte uvozne prehrambene artikle apsolutno sve a posebno takvu ribu i ribarnice. A gospoda koja tvrdi da je ta riba u redu, mogu recu ukratko- lazu.

skinuto sa nekog drugog foruma..
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 17:13 - pre 170 meseci
Tebe, ustvari, ni ne zanima gde se moze kupiti oslic?
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Oslic u Srpskim trgovinama28.04.2010. u 17:28 - pre 170 meseci
Citat:
Isak666: Tebe, ustvari, ni ne zanima gde se moze kupiti oslic?


Svuda je isto jer postoji jedan covek koji drzi monopol nad svim uvozom u Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oslic u Srpskim trgovinama

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11440 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.