Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?

[ Pregleda: 4258 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?29.04.2010. u 12:20 - pre 170 meseci
Jel ima nekih nagovestaja kako se kriza u grckoj reflektuje na turizam i analiza o tome kako ce biti za koji mesec, ostaje li sve ko pre ili ce opet da bude neka sema sa "elitnim turizmom koji vadi iz krize"?


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?29.04.2010. u 12:23 - pre 170 meseci
E da znas da je ovo zanimljiva tema. Skoro je neko to pomenuo u razgovoru, kao kaze, ma u Grckoj je kriza, sad ce da bude jeftino da se ide tamo. Stvarno, ima li neko da je malo bolje upucen u situaciju?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9513
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?29.04.2010. u 12:37 - pre 170 meseci
Ja imam informacije od ortaka da su cene osnovnih artikala u samiškama počele da padaju. E sad, da li će tako biti i za vreme sezone, videćemo.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?29.04.2010. u 13:13 - pre 170 meseci
Mislim da se ništa bitno neće promeniti. Klasična letnja igranka.

Život leti nosi svoju dinamiku...+/- 10%. Ako je jeftinije - trošiš više, pod utiskom da je sve bagatela, ali zaboraviš lako krajnji zbir ceha...

Ali, gledam najave (pojedinaca, naravno) sa velikim slovom N

Sad su u prilici da odglume opuštenost, bahatost, uživaju u bahanalijama i hedonizmu svake vrste...prikažu dvoličje svog mentaliteta...da Grcima prikažu lažnu sliku kućnog budžeta, koji bazira na upotrebi dozvoljenog minusa Banke i otplate rata Agencijama do Nove godine.
Jer, gde ćeš bolje zabave, nego sunčanje, kupanje i rasterećenje od kompleksa u isto vreme.

Pozdrav




Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?29.04.2010. u 18:32 - pre 170 meseci
To su mozda oni isti koji su se ranije izivljavali u Bugarskoj terajuci taksiste da ih po celu noc cekaju ispred disko kluba za jednu marku. Takvi su oni, samo to vreme je proslo. I ja licno mislim da nista znacajno nece da se promeni sto se tice cena u Grckoj, bar nece za turiste.
 
Odgovor na temu

bjevta
Bratislav Jevtic
http://www.tojesoft.co.rs
Beograd

bjevta
Član broj: 5216
Poruke: 367
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.tojesoft.co.rs


+5 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?30.04.2010. u 08:31 - pre 170 meseci
u najboljem su cene kao prošle godine, često i veće. kad se uoprede sa okruženjem (turska, tunis, egipat), neverovatno je koliko su skuplji!

Acta, non verba!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?05.05.2010. u 08:36 - pre 170 meseci
Heh, ja nesto ne delim vas optimizam

B92: "Svi letovi na aerodromima u Grčkoj obustavljeni su u ponoć, zbog štrajka sindikata protiv strogih mera štednje koje vlada u Atini sprovodi zbog dugova. "

Vi meni sad pricate da tu bandu budzetlija briga sto trpi privatni sektor u turizmu?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?13.05.2010. u 19:50 - pre 169 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/...category=167&nav_id=430987

Otkazi najavljenih aranžmana je normalna reakcija ozbiljnih ljudi, koji ne žele (za svoj novac) da rizikuju.

Za tog EU turistu razdaljina od 500 km je zona rizika, koju će izbegavati, tako da će Grci biti suočeni sa problemom, pa ne mogu očekivati mir, blagostanje i navalu turista na ostrva, jer "...šta to ima veze sa Atinom..."

Ali, za razliku od EU turista, naši "turisti" naviknuti na svakodnevno štrajkovanje, blokiranje centra grada i ostala "folklorna" dešavanja...još se više napaljuju za odlazak na ta ostrva.
Razlog prost, da prostiji ne može biti: EM voli kad komšiji crkava krava; EM voli da prikazuje slike komšiluku (po povratku), kako je bio Car, uz to neustrašiv, a kao dokaz carskog štimunga, slika svoj trpezarijski sto sa jećem&pićem...pa puknite od zavisti.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?14.05.2010. u 01:43 - pre 169 meseci
Da ali MI nismo ozbiljni, uz to, gde da se propusti tradicionalno letovanje u Grckoj, lagani soping..pomislice Grci da je i kod nas Kriza

Demonstracije i haos nisu nas problem, MI smo iskusni, mozda neko nabavi "patike za bankrot", u nekoj "otvorenoj" radnji

Mislim da ce biti i jeftinije za pristigle turiste, ipak su se nasi odomacili, upoznali gazde, razmenili telefone, uklapaju se termini sa proslogodisnjim komsijama..


Poz
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?14.05.2010. u 08:45 - pre 169 meseci
@Vladimir
Znam ovde gomilu ljudi koja otkazuje letovanje u Grckoj zbog desavanja naroda, mada to mozda nece biti tako jako pogubno za Grke, jer ona nije jedna od omiljenih lokacija za odmor Svaba.

[Ovu poruku je menjao Tyler Durden dana 14.05.2010. u 12:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Uticaj krize/bankrota na grcku u pogledu naseg suncanja?

[ Pregleda: 4258 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.