Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pvc stolarija propusta vodu

elitemadzone.org :: TechZone :: Pvc stolarija propusta vodu

[ Pregleda: 4915 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dachax
Novi Sad

Član broj: 41749
Poruke: 61
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Pvc stolarija propusta vodu07.05.2010. u 13:21 - pre 169 meseci
Pozdrav svima

Posle jucerasnjeg pljuska sam primetio da mi sa unutrasnje strane prozora prolazi voda pa razmisljam kako da resim ali mi ne pada na pamet sta da radim.
Voda je nasla put pored spoljnog stakla i gumenog dihtunga i napunila plasticni profil iznutra.Najgore je sto sad tek pomalo izlazi kroz spoj dva profila sa unutrasnje strane prozora.Tek kad predjem prstom preko tog spoja voda pocinje malo vise da izlazi ali nema sanse da izadje sva posto je ima dosta.Mislim da je problem prljavstina,ostala od malterisanja kvazi majstora,koja se nalazi izmedju spoljnog stakla i gumenog dihtunga i ne znam kako da to ocistim.Bojim se da izmedju guram krpu na silu da bih ocistio prljavstinu jer mislim da se taj gumeni dihtung nece vratiti na mesto i da ce tek onda ostati prostora za prolaz vode.Da li postoji sansa da zamenim te dihtunge ili kako se vec zovu?
Sta da radim,dajte predloge

Hvala svima unapred
 
Odgovor na temu

iron eddie
elektro

Član broj: 260298
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Pvc stolarija propusta vodu15.06.2010. u 19:01 - pre 167 meseci
Zovi majstore koji su montirali i reklamiraj.To bi ti bilo naj povoljnije. A ako to nemozes iz tebi znanih razloga, probaj da rastavis prozor na uglovima treba da postoji falc koji moze da se izvuce,dalje ces se valjda snaci,a ako ne posalji mi na pp
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Pvc stolarija propusta vodu

[ Pregleda: 4915 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.