Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Teorija Hijerarhije Zakona

elitemadzone.org :: MadZone :: Teorija Hijerarhije Zakona

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37732 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 02:38 - pre 168 meseci
Citat:
salcin: Pa pobogu boxxtere,bas si me zbunio rkavsi da nismo generacija i da si daleko od penzije.U tvom profilu vidim da si rodjen 1941,pa mome skromnom poznavanju matematike trebao si biti vec u penziji. Ja sam istina nesto malo stariji od tebe ali sam vec 20 god.u penziji.,Rodjen sam 1936 i imao san 40 god. staza kada sam se penzionisao.Nebih ti ovo ni pisao,ali sam osjetio malo uvrijedjenosti sa tvoje strane sto sam te nazvao generacijom.Pa eto ako se ti jos osjecas taneegerom,onda svaka cast.Ponovo iskreno izvinjenje. Salcin



A nee...to stoji u profilu tek tako, fabricki xD. Bas mnogo si stariji od mene =). Izvini zbog zabune, al to godiste stoji tako kad se registrujes, a ja nisam menjao :P. Izvini ti jos jednom =).

Citat:
Onaj: Mogu misliti kakvi su bili ti postovi kad su svi izbrisani...


Jao bas mi je drago sto se radujes, zbog toga sto su postovi obrisani, posto znam da ne moze da ti bude dobro, ako nekom nije zlo. Ali zar to nije glupo :D? Meni bas i ne smeta kad mi obrisu postove, to je njihovo pravo, i moderatori ovde valjda i sluze za to. Drago mi je i sto si dotrcao da likujuci cinicno prokomentarises nesto sto nisi ni video ni procitao, ali posto pretpostavljas da si ti ionako iznad svih, i da su ostali nistavni, znaci da je sasvim prirodno da su i ti postovi bili nikakvi, posto su razmisljanje i velicina, iskljucivo tvoja privilegija. To je sasvim jasno, i ti si jednostavno nacisto sa tim. Buducnost je u ljudima kao sto si ti. Grozna.


Citat:
Odin D.




Bice da si me zamjenio sa nekim. Prvi put sam na ovoj temi cuo tu teoriju i prvi put sam se oglasio onom gore porukom. Neznam nista o "hijerarhiji zakona" osim uobicajenih asocijacija i pretpostavki koje bi taj naziv mogao pobudjivati.

Na ovoj temi suvise je malo konkretnih informacija da bi se ista moglo nedvosmisleno zakljuciti, zato sam i izneo svoje negodovanje apropo sadrzaja teme u prvom javljanju.

Elem, ako su ti stare postove obrisali, a "nemas ambicija" kako kazes da tu materiju ponovo ispises, onda ova tema i nema smisla za ikog drugog osim onih koji pamte te izbrisane postove.

Shodno tome,
odjavljujem se i pozdravljam!



Ucestvovao si na temi o teoriji relativnosti. A tamo je prvi put govoreno o tome. Rekao si divnu stvar, a to je da postoje oni koji pamte tok razgovora i izbrisane postove. Tako da sad nije ni bitno da li ce i ove da izbrisu. Razgovor je bio dobar, i plemenitost koja nikne iz dobrog razgovora, daje veliku korist svima.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 15:23 - pre 168 meseci
Citat:
boxxter:Jao bas mi je drago sto se radujes, zbog toga sto su postovi obrisani


Jao, bas se radujem sto ti je drago sto se ja radujem sto su ti postovi obrisani!
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 16:07 - pre 168 meseci
Citat:
Onaj: Mogu misliti kakvi su bili ti postovi kad su svi izbrisani...


U pravu si. I ko zna kakve su sve te knjige bile koje su zabranjivane, a i ko zna kakvi su to sve ljudi bili koje su hapsili i zatvarali. Ukljucujuci i Dostojevskog, a da i ne pominjem vernike kroz istoriju. Cim su ih hapsili, ko zna kakvi su to ljudi bili. Vazno je da si ti ispravan.

Daleko od toga da se ja poredim sa njima. Bitno je da si ti ispravan, i da sve to treba dovesti u red cvrstom rukom,i jednostavno obrisati sve sa cime se ne slazes.
Moram da napomenem da ovo ne pisem zbog sebe, vec zbog mladjih ljudi, kojima ti unapred uskracujes pravo da razmisljaju i rasudjuju. Meni nisi bitan. Predvidljivo reagujes, i nezainteresovan sam da polemisem s tobom, zato sto si lak.

Na svakoj temi koju pokrenem, dodjes i izlijes otrov svojom zaokom. Eto uspeo si. Stvarno mi je odvratno to, i zlo mi je zbog toga. Znam da je tebi sad dobro. Uspeo si :S.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 16:29 - pre 168 meseci
Molim i ostale kojima se razum nadima kao kvasac, da paze kako se krecu na ovoj temi. Necu ja da budem kriv ako se ubodu na nesto ostro, i izduvaju se kao balon =).
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 16:43 - pre 168 meseci
Citat:
boxxter: Na svakoj temi koju pokrenem, dodjes i izlijes otrov svojom zaokom


Pa, pa, pa, paranoja... Pa, pa, pa, paranoja...

Citat:
boxxter: Bitno je da si ti ispravan, i da sve to treba dovesti u red cvrstom rukom,i jednostavno obrisati sve sa cime se ne slazes.


Ovaj... Nisam ti ja izbrisao te postove (nisam moderator da bih to mogao) ali posto mislis da nekako jesam evo ja cu ti napisati: izvini zbog svih obrisanih postova.

Pa, pa, pa, paranoja...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 16:52 - pre 168 meseci
Oh...jos otrova. Sve mi je gore zbog tebe :S. To znaci da je tebi sve bolje .


Citat:
Onaj: Mogu misliti kakvi su bili ti postovi kad su svi izbrisani...



Nisi obrisao postove, ali si vec sudio i presudio onome sto nisi video. Pretpostavio si da, cim su obrisani, mora da su neko zlo. Iako nemas pojma o cemu se radi. Znam takve ljude.
Pazi da se ne ubodes na nesto ostro. Iako si sad divan i veliki u svojim ocima, kad se izduvas bices smesan, mali i smezuran xD.
 
Odgovor na temu

galet@world

Član broj: 81985
Poruke: 1076
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 17:24 - pre 168 meseci
Očigledno grešite što se tiče brisanja postova. To je posao moderatora koji neće
ništa da radi kao što je ovaj novi Grk - eto već više od dvadeset dana niko ništa ne
piše o teoriji relativnosti jer Grk se kiti znanjem matematike a ne zna da odgovori na
jednostavno pitanje o kontrakciji dužine. Šta vredi matematika nekom ko ne zna šta
će s njom? On je sebi lepo udesio život - niko se više ne javlja a on je i dalje moderator.
Čega?
Takav moderator može biti svaki kočijaš!
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona18.06.2010. u 20:43 - pre 168 meseci
E Gale, cao! Staro drustvo na okupu xD. Bilo je dobrih borbi na temi o teoriji realtivnosti. Interesantno je da niko nije rekao da je besmisleno to sto pricam, ili da gresim, vec su jednostavno izbrisali postove, cak i one sa linkovima NASA, i Stanford.

Mislio sam da ce jos neko da se ukljuci u razgovor ovde, osim ovog probusenog balona :(.
Voleo bih da razgovor krene o harmoniji geometrije, i ako neko od poznavaoca moze da preporuci neku kvalitetnu literaturu. Mozda i neko ko poznaje dela Branislava Petronijevica, iako nisu zaokruzena, nadam se da ce se javiti neko sa nekim novim vidjenjem i znanjima.
Jel ima na forumu mozda nekog ko postuje nobelovca Bertrand Russell-a? :(.
 
Odgovor na temu

galet@world

Član broj: 81985
Poruke: 1076
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 05:38 - pre 168 meseci
Citat:
boxxter:  ...nadam se da ce se javiti neko sa nekim novim vidjenjem i znanjima...
Ovde na forumima za matematiku i fiziku je to zabranjeno od strane okovanih umova koji
negiraju nove stvari ne argumentima već nepristojnim bezobrazlukom koji nema veze sa temom. Krajnji
njihov "argument" je zaključavanje teme jer nemaju odgovor na pitanja koja nisu učili ili odgovaraju
zamrznutim frazama koje je neko drugi autorizovao.
Upravo u geometriji sam hteo da uvedem i opravdam zakon o očuvanju odnosa koji jednako važi i za konačne
i za beskonačne veličine bilo da su beskonačno velike ili beskonačno male, ali naišao sam na nerazuman
otpor u vidu verbalnog, neargumentovanog, nekonkretnog i nelogičkog siledžijstva. Taj zakon o očuvanju
odnosa bilo da su oni konstantni ili da se kontinualno menjaju po oređenom pravilu uspostavlja vezu
između konačnih i beskonačnih veličina i on je iznad zakona po kom nisu dozvoljene matematičke operacije
sa nulom i beskonačno.
I ne samo to već je moguće pokazati i da su nule i beskonačnosti međusobno uporedivi i da predstavljaju
beskonačne skupove. To nisu brojevi kao što je neki konkretan konačni broj već su to skupovi različitih
uporedivih vrednosti čiji odnos može biti bilo koji ali određen konkretan broj, ako se poštuje zakonitost
očuvanja odnosa.
No, nažalost, postoji savremeno i dobro čuvano mračnjaštvo koje je nekom u interesu.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 08:33 - pre 168 meseci
Umjesto sto pricate sta sve na svijetu postoji i sta se sve moguce pokazati i dokazati, bilo bi bolje da nesto od toga pokazete i dokazete.
Ono sto vama pravi problem je sto iznosite tvrdjenja bez dokaza i onda se pocnete svadjati oko "ogranicenoumlja" onih koji vam traze da to sto tvrdite pokazete i dokazete i rapsrava eksalira u vrijedjanja, zbog cega se teme i zakljucavaju, a ne zbog vasih "naprednih ideja" kako bi vi voljeli to da vjerujete.

Evo @galet, ajde pokazi nesto od ovoga sto si tvrdio u ovoj gore poruci, pa da vidimo kako to radi. Ako ispises ovdje tu teoriju (ovo sto si sad napisao su samo teze bez ikakvih potvrda, primjera itd... golo spekulisanje), onda ce se sigurno rasprava voditi oko toga, a ne oko sila mraka i srednjeg vijeka.

Samo mi nemojte srati sa frazama da je "...sve vec tu za onog ko hoce da vidi..." i slicnim prolivima.
 
Odgovor na temu

galet@world

Član broj: 81985
Poruke: 1076
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 15:54 - pre 168 meseci
Citat:
boxxter

Mislio sam da ce jos neko da se ukljuci u razgovor ovde, osim ovog probusenog balona

Očigledno je da ovde ima više probušenih balona koji ne gledaju šta je ranije rečeno
i šta je dokazano - zato te molim da ne uvažavaš primedbe kojekakvih šalabajzera poput ovog
kome umem da doskočim čak i na njegovom primitivnom nivou, ali to nije, naravno, cilj ove diskusije
stoga ti predlažem da ignorišeš neinvetivne i nekritičke individue koji imaju pravo da ovde samo
nešto besmisleno i neargumentovano kažu.
Ozbiljnost tih "muuuuu" individua vidi se i po tome što ne vide ili neće da vide teme koje su zaključane
zbog nerazumevanja daleko inteligentnijih učesnika na ovom forumu od te "muuuuuu" individue
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 16:40 - pre 168 meseci
Voleo bih da se svi uzdrzimo od preteskih reci, ali ne bih voleo da sputavam brutalnost ultimat fajta ovde, u kome uzivam.

Odine, mislim da si pogresno razumeo, mi smo samo za fer-plej. Cak i u CERN-u postoji citavo jedno odelenje sa brojnim naucnicima koji se bave alternativnim teorijama teoriji relativnosti i unifikacije, i vecina od njih su izlozene sa filozofskog aspekta, i nedokazive su.

Uzmimo samo primer Nedeljka, koji je govorio da je predstavnik formalne nauke koja prihvata teoriju relativnosti, a da smo mi na drugoj strani, a posle izgovorio recenicu da bi ta teorija trebalo da bude prevazidjena.

Nije problem u moderaciji, ili samom brisanju postova, nego u stavu da je nauka iskljucivo necija privilegija, a u stvari imaju sasvim oskudno obrazovanje, i verifikuje samo njihovo znanje kao validno, cak ignorisuci institute kao sto su poznati univerziteti ili centri za istrazivanje.

Sirina obrazovanja, i poznavanje vise naucnih disciplina je nedokuciva. Niko ne moze ovde da se pohvali da je stigao do kraja. Mada ovde ima ljudi koji to tvrde svojim ponasanjem, ali za mene je to ekstremno glupo.

Ustvari stav je ovde da treba ignorisati sve sto se ne slaze sa njima. Dakle treba diskreditovati sve koji govore da mozda oni nisu u pravu. A kad se pokaze nesto kao tacno, prvi ce dotrcati i reci - oduvek smo znali.

Kako da dodjemo do dokazivanja, kad je sam razgovor o tome cenzurisan? Sujeta koja se pojavljuje ovde, je ekvivalent nepojmljivom besu. Puno njih ovde pretpostavlja da zna sve, a ja prvi imam problem da izlozim ovde svoju ideju, zato sto nemaju pojma o muzickim harmonijama, i matematickim i geometrijskim zakonitostima u njima.

U startu je odbacena Pitagorina ideja da je matematicke i geometrijske zakonitosti moguce shvatiti iz muzicke harmonije, ne zato sto je to suludo, nego zato sto nemaju pojma o muzickim harmonijama. Dakle ono sto ne znaju, u startu mora da je glupo, laicki, i da to u stvari tako retardirani ljudi tumace svemir.

Tu se srecemo sa fenomenom, da iskaljuju bes zbog svog neznanja, na one koji su im ukazali na to. To zbunjuje, i srozava razgovor i sam forum na kome se vodi.

U samom pocetku izlaganja mojih ideja, ja pretpostavljam da ne znam nista. I da je vrlo tezak i naporan put uciti po uputstvima velikih naucnika koja su ostavili iza sebe. A onda dolazimo do ljudi s kojima razgovaramo, koji ne da pretpostavljaju, nego jednostavno su sigurni da znaju sve, i to je njima apsolutno jasno, i niko ne moze da ih ubedi u suprotno.

To je isto kao kad bi mene neko ubedio da ne znam nesto, a ja ga bejzbol palicom ubedio u suprotno.
Verovao ili ne ovde postoji forumski lobi, i cak i ako neko izgovori od njih notornu glupost, to se tolerise, a brisu se postovi u kojima se otvaraju nova saznanja, i razmatra se o novim idejama.

Mozda si primetio da ja ne podrzavam Galeta, a ni on mene, i cesto dodjemo u sukob, ali obojica smo za slobodnu i argumentovanu razmenu misljenja. Ali to ovde nije moguce, zato sto su clanovi forumskog lobija predodredjeni za znanje, i ne postoji nista vise sto bi naucili, znanje je u stvari iskljucivo njihova privilegija. Izgleda da su se nauceni rodili.

Ubedjen sam da kad bi ovde dosao cak i Nobelovac Bertrand Russell, i izlozio svoju "Principia Mathematica", da bi bio ismejan i izvrnut ruglu, kao apstraktni pesnik i sarlatan koji ne moze da dokaze svoje tvrdnje.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 16:56 - pre 168 meseci
Izgleda da su se sad mnogi baloni izbusili, kad su shvatili da ne poznaju matematicke i geometrijske zakonitosti u muzickim harmonijama, i radove o harmoniji geometrije, i nobelovca Bertrand Russell-a. Najbolje je sad da svoj bes usmere prema meni zbog toga. Baloon-ssssss...=).
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 17:35 - pre 168 meseci
Kako su smesni baloni kad ih probusis. Lete nekontrolisano na sve strane, i ispustaju neki cudan zvuk, koji podseca na... xD.
 
Odgovor na temu

vlada_vlada
Uber
Beograd

Član broj: 259596
Poruke: 68
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 17:54 - pre 168 meseci
Dragi Boxxter,

drago mi je da na ovom forumu postoji jos blistavih umova koji ne dozvoljavaju da ih monotonija svakodnevice poremeti. Verujem da medju nama Srbima ima jos takvih velikana naucne misli kao sto je bio Tesla, ali da zbog neminovnosti vremena u kome zhivimo oni obavezno bivaju utlacheni i potisnuti - obelezheni kao "ludaci" i "osamljenici" od strane ljudi koji ih ne razumeju. Takodje verujem da ce Vas obradovati da cujete da i ja imam rezultate koji znacajno pojednostavljuju dosadasnje uvrezheno misljenje u matematici, filozofiji i nauci uopste. Ja to zovem Teorija Slucajnih Brojeva i verovali ili ne ona se upravo nastavlja na rezultate Spekulativne Teorije Hijerarhijskih Tvrdjenja (Anrold S.) koju vi koristite. Ova slabo poznata i inace ne prihvacena teorija je predmet velikih kontraverzi u naucnim krugovima, pre svega zbog slabog razumevanja onoga sto predstavlja. Teorija Slucajnih Brojeva polazi od elementarnog dogadjaja bacanja novcica i medju skupom mogucih ishoda osim deterministickih rezulata 'pisma' i 'glave' utvrdjuje i kontimum uslovnih stanja kojima se modelira stepen i inherentna slozenost modela dogadjaja. Analiza uslovljenih stanja daje konceptualno novi prilaz koji razlazhe stohasticku prirodu eksperimenta na podskupove koji ukoliko je model dovoljno detaljan mogu izolovati "slucajnost" u jasno merljive velichine - koje su daleko manje od onih koje prikazuje klasicna teorija verovatnoce i statistike. Iznenadicete se ali kasnijom statistickom analizom mozemo doci do strukturalnog modela koji vrlo jasno opisuje mehaniku i unutrasnje interakcije bilo koje pojave. Na ovaj nacin vec duzi niz godina sa znacajnim uspehom uspevam da predvidim rezultate na Loto-u i Sportskoj Prognozi. Razumecete me ako kazem da vam vise ne mogu otkriti. Mislim da je i ovo sto sam vam ispricao dovoljno, da covek vaseg kalibra razume znacaj i vaznost teorije koju iznosim.

Eto cisto da bih vas malo podstakao na razmisljanje dacu vam iskaz jedne od fundamentalnih teorema Teorije Slucajnih Brojeva. Naravno simboli koje sam koristio nisu pravi, vec su zamenjeni elementima svetlosne formule, rezultata jos jednog blistavog velikana Srpske alternativne nauke.

3920 3sS 32 st3C3r = 38 t 3 4s? 3Mb TS318 3 = 3

Iako sam se vec susreo sa ozbiljnom sumnjom, moj rad sam prosledio trima institucijama na verifikaciju, tako da se nadam da cu uskoro moci da kazem vise bez straha o kradji svojih rezultata ovde. Trenutno se detaljnim izucavanjem TSB aktivno bave Adventisticka Crkva, Jehovini Svedoci (Studenti Knjige) i Templari. Iako postoje znacajne paralele izmedju jevrejskog magijskog ucenja o brojevima (Torah) i TSB, jevreji odbijaju da uzmu teoriju u obzir zbog nesuglasica TSB i Starog Zaveta.

Izvinjavam se jos jednom zbog upada na vasu temu, ali bio sam odusevljen sto jos postoje ljudi sposobni da misle svojom glavom - nesputani okovama obrazovanja. Nadam se da cete nastaviti da se borite za svoj rad i da cete uspeti da primite zasluzena priznanja za zivota, jer koliko je velikih ljudi umrlo da bi im tek nakon puno godina ideje bile posthumno uvrstene u najveca dostignuca covecanstva.

Nadam se da cu dobiti odgovore sto pre, jer mi je zelja da sa vama razmenim ideje o TSB. Takodje smatram da je vasa teorija Harmonija vrlo interesantna i da je svakako delo produhovljenog uma. Zaista bi mi bilo drago da saznam i vase misljenje o TSB.

Jos jednom primite moje izvinjenje.



[Ovu poruku je menjao vlada_vlada dana 19.06.2010. u 19:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 18:11 - pre 168 meseci
@boxxter

Ono sto sam rekao u prethodnoj poruci upravo je na najbolji moguci nacin ilustrovao ovaj korisnik sto ce cesto sluzi mukanjem na ovom forumu.
Nalupao je nekih teorija, a kad je prozvan da ista od toga pokaze ili dokaze poceo je baljezgati o "zatucanosti" onih koji ga o tome propitivaju i o tome kako to sve negdje postoji za one koji hoce da vide:

Citat:
Ono sto vama pravi problem je sto iznosite tvrdjenja bez dokaza i onda se pocnete svadjati oko "ogranicenoumlja" onih koji vam traze da to sto tvrdite pokazete i dokazete i rapsrava eksalira u vrijedjanja,

Citat:
pitanje:Evo @galet, ajde pokazi nesto od ovoga sto si tvrdio u ovoj gore poruci, pa da vidimo kako to radi.

Citat:
srajne:Očigledno je da ovde ima više probušenih balona koji ne gledaju šta je ranije rečeno
i šta je dokazano - zato te molim da ne uvažavaš primedbe kojekakvih šalabajzera poput ovog
kome umem da doskočim čak i na njegovom primitivnom nivou, ali to nije, naravno, cilj ove diskusije
stoga ti predlažem da ignorišeš neinvetivne i nekritičke individue koji imaju pravo da ovde samo
nešto besmisleno i neargumentovano kažu.

Citat:
zahtjevSamo mi nemojte srati sa frazama da je "...sve vec tu za onog ko hoce da vidi..." i slicnim prolivima.

Citat:
jos sranja:ne vide ili neće da vide teme koje su zaključane


Dakle, kao sto vidis, radi se o maloumnom korisniku koji je, sto je najpogubnije za dosadu, bolesno predvidljiv. Nagovijestio sam u svojoj prethodnoj poruci sve sto ce da radi i vidis da sve ide tako. To je kao da igras sah sa bizonom - uvijek znas njegov sledeci potez - ritnuce se i prevrnuti tablu ili se usrati buljeci u nju hipnotisan sarama table.

Druga stvar je sto vi ovaj forum proglasavate mracnim centrom moci svjetske nauke i navodite ga kao razlog i prepreku vasem umovanju, cime sami sebe automatski diskvalifikujete kao ozbiljne individue.
Pa gospodo ima na svijetu milion drugih foruma i strucnih sajtova gdje se okuplja krem danasnje nauke, izmedju ostalih i oni "otpadnici" od zvanicne nauke koje cesto citirate. Pa izvolite objavljujte tamo svoje ideje, tamo sigurno nisu zatucanci i neznalice kao ovdje, a onda ovdje triumfalno postavite linkove koji vode na hvalospjeve i lovorike koje ste tamo pokupili.
Ne znam sta vas sprecava da to radite, ili sta vas prisiljava da samo na ovom forumu mudrujete i njegovu moderaciju predstavljate kao glavnu prepreku razvitku nauke.

No ja sam siguran da bi @galeta ismijali i u ludnici. Koliko glup mora neko biti pa da mu je par moderatora na ES prepreka da svijetu objavi revolucionarne matematicke ideje? I vo ponekad rikne mimo gazdine volje pa se njegov muk cuje i van njegove stale, a @galetove ideje ne mogu dalje od UMZ pa da ga yebes.
Nesumnjivo se radi o vanserijskoj budali kad mu u eri interneta ne uspijeva da se oglasi van UMZ-a i kad mu je moderacija na UMZ nepremostiva prepreka da njegova matematicka "otkrica" dospiju u javnost.
Covjek bi pomislio da sjedi u zatvoru i da ima pristup racunaru sa koga moze slati poruke samo na UMZ!?
Da li je moguce da je toliko glup da nije provalio da se poruke mogu ostavljati na forumima sirom svijeta?!

 
Odgovor na temu

galet@world

Član broj: 81985
Poruke: 1076
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 20:22 - pre 168 meseci
Citat:
muuuuu:
No ja sam siguran da bi @galeta ismijali i u ludnici.

Verovatno. Za razliku od tebe koji bi jedino tamo važio kao "pametan", glavni i vrlo uvažen!
Citat:
muuuuu :Ono sto sam rekao u prethodnoj poruci upravo je na najbolji moguci nacin ilustrovao ovaj (čitaj: muuuuu) korisnik sto ce cesto sluzi mukanjem na ovom forumu.

Kad se takvo govedo nadme treba ga terati da trči da ne crkne od gasova - kažu veterinari.
ili
Citat:

"Kako su smesni baloni kad ih probusis. Lete nekontrolisano na sve strane, i ispustaju neki cudan zvuk, koji podseca na... xD"

Kaže boxxter
a onda su "mali i smežurani" opet kaže boxxter
i zanemarljivi i beznačajni - kažu ljudi koji nisu u ludnici.
Vrati se opet tamo gde ćeš biti "pametan", glavni i uvažen!
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 20:41 - pre 168 meseci
Odine pusti ih neka se tripuju i budi bez brige za par dana vratice nadam se ovu dvojicu u ludnicu (pustili ih verovatno malo za vikend kuci).
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 20:41 - pre 168 meseci
Citat:
vlada_vlada: Dragi Boxxter,

Na ovaj nacin vec duzi niz godina sa znacajnim uspehom uspevam da predvidim rezultate na Loto-u i Sportskoj Prognozi. Razumecete me ako kazem da vam vise ne mogu otkriti. Mislim da je i ovo sto sam vam ispricao dovoljno, da covek vaseg kalibra razume znacaj i vaznost teorije koju iznosim.

Eto cisto da bih vas malo podstakao na razmisljanje dacu vam iskaz jedne od fundamentalnih teorema Teorije Slucajnih Brojeva. Naravno simboli koje sam koristio nisu pravi, vec su zamenjeni elementima svetlosne formule, rezultata jos jednog blistavog velikana Srpske alternativne nauke.

3920 3sS 32 st3C3r = 38 t 3 4s? 3Mb TS318 3 = 3

Iako sam se vec susreo sa ozbiljnom sumnjom, moj rad sam prosledio trima institucijama na verifikaciju, tako da se nadam da cu uskoro moci da kazem vise bez straha o kradji svojih rezultata ovde. Trenutno se detaljnim izucavanjem TSB aktivno bave Adventisticka Crkva, Jehovini Svedoci (Studenti Knjige) i Templari. Iako postoje znacajne paralele izmedju jevrejskog magijskog ucenja o brojevima (Torah) i TSB, jevreji odbijaju da uzmu teoriju u obzir zbog nesuglasica TSB i Starog Zaveta.



Svidja mi se tvoj post! Jedino si ti ludji od mene na ovom forumu! Svaka cast! Mislim, nije to bas tako lako nadmasiti :P.
Mada se ne slazem sa tvojom teorijom. Nije tacna. Covek baca zreb, a do Boga je sta ce da izadje. Moras malo konkretniji da budes, i da zaokruzis svoju ideju, i da se odreknes prizemne licne koristi.


Citat:
Odin D.

@boxxter

Ono sto sam rekao u prethodnoj poruci upravo je na najbolji moguci nacin ilustrovao ovaj korisnik sto ce cesto sluzi mukanjem na ovom forumu.


Odmah sam rekao da se ne slazem sa tim. Time ne bih da sputavam energiju nemilosrdne borbe, da nase pisanje ne bi postalo bljutavo i neupotrebljivo.
Voleo bih da se vratimo na konkretne slucajeve, i da razmatramo svaku ideju sa argumentima. Po mogucstvu sa adekvatnim linkovima i citatima.

Gale, ja sam za vatrenost, ali hajde da je konvertujemo u argument i istinu, vezano za konkretnu temu i pojavu. Bokseri u ringu ne shvataju licno udarac u glavu. Niti ga daju. Bore se radi borbe. Verujmo da ono sto govorimo i pisemo, moze biti, i jeste, plemenita vestina. Mislim da sa takvom jakom verom mozemo da nastavimo da pisemo, i da cemo imati ploda.

Molim i tebe o Odine (xD), da doprineses svojom plemenitoscu, koju si nedvosmisleno pokazao u konkretnim situacijama ovde.




 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Teorija Hijerarhije Zakona19.06.2010. u 20:49 - pre 168 meseci
Citat:
Onaj: Odine pusti ih neka se tripuju i budi bez brige za par dana vratice nadam se ovu dvojicu u ludnicu (pustili ih verovatno malo za vikend kuci).



Oh...mala iskompleksirana, frustrirana skorpijica je dosla opet da ubode svojom otrovnom licemernom zaokom. Uh, to je bolelo, jako mi je tesko sad zbog tvojih reci. Nadam se da ti je sad malo bolje zbog toga =).

Pazi da ne ubodes jednog dana samog sebe xD.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Teorija Hijerarhije Zakona

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37732 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.