Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Škoda fabia vs. Mazda 323

elitemadzone.org :: AutoZone :: Škoda fabia vs. Mazda 323

[ Pregleda: 2906 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

celawi
Aleksandar Obrenovic
bg

Član broj: 83708
Poruke: 164
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.restoranibeograda.com


+1 Profil

icon Škoda fabia vs. Mazda 32310.06.2010. u 22:09 - pre 167 meseci
Cao,

Razmisljam da kupim neki od pomenutih automobila. Mislim na Škodu Fabiu 1 i na Mazdu 323 2000-i neko godište...Da li je neko imao iskustva sa ovim modelima? Zanima me koji je skuplji za odrzavanje (servis, mali-veliki)? Koji se pokazao kao kvalitetniji?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Škoda fabia vs. Mazda 32310.06.2010. u 22:41 - pre 167 meseci
Evo ja sam imao i fabiu i mazdu...

fabia je bila 1.4 100ks, nju sam prodao i kupio mazdu 323 sedan 2.0 ditd, koju i sad vozim.

Citat:
celawi

Zanima me koji je skuplji za odrzavanje (servis, mali-veliki)? Koji se pokazao kao kvalitetniji?

Verovao ili ne mazda je i jeftiniji auto za odrzavanje i mnogo bolji auto. (negde na zapadu bi se smejali kako u opste poredim mazdu i skodu )

Moja fabia je prakticno bila nova, ali je stalno nesto zezalo, i crkavale su mahom gluposti i senzori, a sve to ne prolazi bez 100 e po intervenciji.

Mazdu vozim vec par godina i moram reci da mi je skroz okrenula pogled na automobile, to je auto koji me nikada nije zezao, koji najmanje trosi od svih koje sam imao, tekuce odrzavanje je jeftino, i vozacki gledano auto je izuzetan, stabilan, pregledan...

Mazdu sam kupio prilicno slucajno i ne planirano, ali gore rekoh da mi je skroz promenila poglede na automobile, evo planiram i nju da menjam i sasvim sam siguran da to mora biti ponovo neki japanac, jer u ove ostale jednostavno nemam vise poverenja...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

celawi
Aleksandar Obrenovic
bg

Član broj: 83708
Poruke: 164
*.rzzo.rs.

Sajt: www.restoranibeograda.com


+1 Profil

icon Re: Škoda fabia vs. Mazda 32311.06.2010. u 08:52 - pre 167 meseci
bakara Hvala ti na konkretnom odgovoru. Sad mi je dosta jasnije, a moram da priznam da mi se u startu vise svidjala Mazda. Trenutno vozim Toyotu corollu XL tako da znam sta znaci kvalitet Japanca :)) Pozdrav...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Škoda fabia vs. Mazda 323

[ Pregleda: 2906 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.