Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Raskopani bulevar

elitemadzone.org :: MadZone :: Raskopani bulevar

[ Pregleda: 2875 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Raskopani bulevar14.06.2010. u 14:43 - pre 168 meseci
Treba mi local info iz tg dela beograda, idem predvece u gornji deo bulevara (kod stare tramvajske okretnice), pa me interesuje koji deo bulevara je raskopan trenutno?

Otprilike da li je izvodljivo Dimitrija Tucovica -> Batutova -> Milana Rakica -> Mite Ruzica -> Bulevar? Ili moram da pridjem sa juga kroz uciteljsko naselje?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 15:03 - pre 168 meseci
Zar nema auto-moto savez (ili kako se vec zove) neki servis za davanje informacija tog tipa?

Okreni 987 (ovo je ustvari pomoc na putevima, ali mozda ima jos neki broj a
oni ce ti znati reci sigurno) pa ih pitaj, naravno u slucaju da ti neko ne kaze ovde pre :)
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
80.93.235.*



+702 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 15:05 - pre 168 meseci
Bio sam pre par dana i bilo je prohodno.

Međutim, pošto dolaziš iz Dimitrija Tucovića, hteo bih da ti predložim jednu prečicu, poznata je svima iz tog dela grada. Produži pravo pored Batutove, nemoj da se penješ uz nju, nego idi pravo do okretnice trole. Tu takođe cepaj pravo, uz jednu oštriju uzbrdicu, popni se do vrha, tu je T-raskrsnica sa onim saobraćajnim ogledalom. Tu na vrhu skreni desno i ući ćeš u jednu malu ulicu sa jednom jedinom krivinom koja ulazi pravo u Milana Rakića, odmah ispod Olimpa. Iz Milana Rakića možeš da se spustiš u Bulevar gde hoćeš, ja bih ti preporučio da nastaviš ulevo i da prođeš Olimp i da ideš do npr. Mite Ružića i da se spustiš pored Kluza, tu si odmah ispod stare okretnice u Bulevaru.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.dynamic.sbb.rs.



+56 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 15:10 - pre 168 meseci
Citat:
mmix: Treba mi local info iz tg dela beograda, idem predvece u gornji deo bulevara (kod stare tramvajske okretnice), pa me interesuje koji deo bulevara je raskopan trenutno?

Otprilike da li je izvodljivo Dimitrija Tucovica -> Batutova -> Milana Rakica -> Mite Ruzica -> Bulevar? Ili moram da pridjem sa juga kroz uciteljsko naselje?
Bez ikakvih problema je prohodno, jedino sto moze da te zatekne jeste guzva u Batutovoj. Ali ako poslusas Devanagari-a za precicu verovatno ces proci bez problema.

Cak iz Batutove mozes glat da se ukljucis na Bulevar.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 15:27 - pre 168 meseci
A što ne izađeš sa Pančevca na Bogosloviju, Partizanski put, Jovanke Radaković, desno skreneš u Vitezova Karađorđeve Zvezde, pravo niz Mite Ružića na bulevar (možeš i pre Bulevara levo, pa još bliže Ustaničkoj da izađeš)?
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 17:20 - pre 168 meseci
Citat:
Devanagari:
Međutim, pošto dolaziš iz Dimitrija Tucovića, hteo bih da ti predložim jednu prečicu, poznata je svima iz tog dela grada. Produži pravo pored Batutove, nemoj da se penješ uz nju, nego idi pravo do okretnice trole. Tu takođe cepaj pravo, uz jednu oštriju uzbrdicu, popni se do vrha, tu je T-raskrsnica sa onim saobraćajnim ogledalom. Tu na vrhu skreni desno i ući ćeš u jednu malu ulicu sa jednom jedinom krivinom koja ulazi pravo u Milana Rakića, odmah ispod Olimpa. Iz Milana Rakića možeš da se spustiš u Bulevar gde hoćeš, ja bih ti preporučio da nastaviš ulevo i da prođeš Olimp i da ideš do npr. Mite Ružića i da se spustiš pored Kluza, tu si odmah ispod stare okretnice u Bulevaru.



+1
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Raskopani bulevar14.06.2010. u 20:52 - pre 168 meseci
Tako sam i isao, zapravo nisam ni morao da se spustim skroz u bulevar, samo sam iz mite ruzica skrenuo levo u Budmanijevu i stigao gde treba. Hvala za savete.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Raskopani bulevar

[ Pregleda: 2875 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.