Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Okrunio se lak na ofarbanom delu auta

elitemadzone.org :: AutoZone :: Okrunio se lak na ofarbanom delu auta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11648 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogi11
Srbija Novi Sad

Član broj: 255652
Poruke: 43
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Okrunio se lak na ofarbanom delu auta01.07.2010. u 19:32 - pre 168 meseci
e nek si ga sredio druze :):):) pozdrav i ovde.
 
Odgovor na temu

goat
srbija

Član broj: 189682
Poruke: 954
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+53 Profil

icon Re: Okrunio se lak na ofarbanom delu auta03.07.2010. u 19:28 - pre 168 meseci
kolika pompa oko jedne fleke!?

rimejk epizode majstor Života popravlja saab 900 ponosnog vlasnika (glumi ga Stevo Žigon).....
 
Odgovor na temu

simeon

Član broj: 31805
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.elitemadzone.org


Profil

icon Re: Okrunio se lak na ofarbanom delu auta05.09.2010. u 16:40 - pre 166 meseci
Molim za savet. Pre jedno sedam meseci sam menjao krilo, haubu i branik kod ovlašćenog servisa posle male nezgode. Auto je pod garancijom i kasko platio sve troškove. Sve je bilo urađeno na oko super i uopšte se nije moglo poznati da je menjano sve ovo uključujući i nijansu farbe. Međutim, pre par meseci su se počeli pojavljivati sitni mehurići (~1mm) na delu krila kod šoferke i na delu haube takođe na sličnom mestu onako u grupi prečnika 10-ak cm pa sam reklamirao i odmah su prihvatili bez pogovora da saniraju. Kažu da je verovatno voda-kondenzacija uzrok u kompresoru kojim je farbano iako imaju svu opremu za lakiranje uključujući i te neke filtere za kondenz. I tako, nedavno sam ostavio auto na par dana da to srede, farbali su ponovo celo krilo i haubu međutim po mojoj proceni promašili su nijansu i kada sam prigovorio, rekli su - ma nema šanse sve je po ton karti rađeno itd... Ja vidim razliku, oni se verovatno prave da je ne vide i sada smo tu gde jesmo, moja reč protiv njihove. Kako da im to dokažem i šta da radim? Prvi put je bila identična nijansa, ali sada nije definitivno! Prilično me sve nervira jer stalno zagledam i upoređujem na prelazu prema fabričkoj boji, krilo-vrata i prema braniku koji su isti oni farbali prvi put.
The Potpis
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Okrunio se lak na ofarbanom delu auta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11648 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.