Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Most preko Dunava kod Beške, WTF !?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?

[ Pregleda: 2928 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.teletrader.com.



+10256 Profil

icon Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 09:47 - pre 168 meseci
Jbt, od kad znam za sebe, na tom mostu se uvek nešto radi. Leto ili zima, vruće ili ladno, dan ili noć, nema veze !!! Na mostu preko Dunava kod Beške se nešto radi. Saobraćaj se obustavlja, kasni, ide naizmenično, whatever !

Pitam poznavaoce, šta se na tom mostu uvek nešto radi ?!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 10:36 - pre 168 meseci
Gradi se drugi most pored, i to su prilično odmakli sa poslom... Svi stubovi su već skoro gotovi, i koliko sam video pre par dana počeli su da rade na ploči koja povezuje stubove...

Ovo je neka starija fotka:
 
Odgovor na temu

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 10:37 - pre 168 meseci
Ranije su uvek samo malo popravljali most tako da su popravke trajale jednu ili dve sezone, tako da je to bio zacaran krug.

Sada grade novi most pored, pa ponekad kad im treba prostora zatvaraju stari. Taj novi ce biti gotov za dve godine (nisam siguran, zaboravio sam tacan podatak), pa kontam da ce tad da promene ceo habajuci sloj na starom i da ga kao poprave/nameste. Plan je da se iznad reke naprave 4 trake za saobracaj, sto je jelte i logicno posto je autoput u pitanju.

P.S. Ono sto je zanimljivo da nakon tog mosta, u smeru ka Beogradu (odmah posle pumpi), postoji jedan manji koji je cele prosle godine popravljala ista grupa od 4-5 ljudi najprimitivnijim mogucim metodama. Po sistemu ne koristimo tesku mehanizaciju a ovi nasi radnici imaju sta da cackaju narednih godinu dve. Ne znam da li su zavrsili, i da li se samim tim na tom mestu sada odvija saobracaj normalno u svim trakama.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 11:24 - pre 168 meseci
Citat:
postoji jedan manji koji je cele prosle godine popravljala ista grupa od 4-5 ljudi najprimitivnijim mogucim metodama.

Ne znam zašto, ali u svemu ovome prepoznajem neke elmente ovako nečega:
Citat:
Najbizarnije je, kaže agencija Rojters, što Atina godinama plaća članove komisije za gazdovanje jezerom Kopais koje je presušilo još tridesetih godina prošlog veka!
http://www.novosti.rs/vesti/pl...o---ne-radio-svira-grcki-radio
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 11:37 - pre 168 meseci
Sta je cudno, pa imamo jos uvek Agenciju za uvodjenje demokratije u juznomoravski(koji god) region

Fiktivna radna mesta, trosenje para od kredita, to je cilj, bar za sledecih 30 god..a posle penzijica...ko prezivi

Zar i dalje nisu jasni mehanizmi u koje su se uvaljali Grcka, ..da ne nabrajam, ali smo se i MI pridruzili igranci, samo je malo kriza razotkrila probleme.
Niko nista ne zeli da radi, vec da se putem kredita postignes tandard odredjenog sloja, nekakva infrastruktura ce se MOZDA uraditi, ako mora, a neka je fiktivno uradjena i samo se odrzava

To je plan od kojeg doobro zivi odabrana elita, i jedno 20-30% gradjana...ostali neka se cude

Poz
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?28.06.2010. u 18:41 - pre 168 meseci
Najgore u celoj priči je to da više ništa nije čudno, pa ni to da je ustavom strogo zabranjena bilo kakva revolucija...

... a valjda je takva bila regula i u onim ustavima koji su kroz istoriju revolucijama ukinuti...

...ili možda nije...

...ma nemam više pojma...

...a nije ni važno...
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 375



+118 Profil

icon Re: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?29.06.2010. u 09:34 - pre 168 meseci
Upravo to, fiktivni radovi a pare (budzetske) stvarne... Mislim da su Grci amateri. Neki su to doveli do savrsenstva: http://www.b92.net/biz/vesti/s...06&dd=20&nav_id=440101

Citat:
ventura:  Gradi se drugi most pored, i to su prilično odmakli sa poslom...

Da... osim sto su pare dobili 2006. da zavrse most do 2008.

A cuveni cunjevi na Batajnickom nadvoznjaku? Odkad su tamo, pamti li ko?


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Most preko Dunava kod Beške, WTF !?

[ Pregleda: 2928 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.