Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini

elitemadzone.org :: AutoZone :: problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini

[ Pregleda: 2594 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.crnagora.net.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini06.07.2010. u 13:42 - pre 167 meseci
Ako neko zna nekog auto elektricara u Baru ili okolini neka mi posalje PP, zamolio bih moderatore da ne brisu temu bar 24 h


Na fiatu marei imam problem sa strujom, sumnjam na alternator, mada desavaju mi se neke nebulozne stvari, upalim svetla u toku voznje, motor izgubi snagu nacisto, ugasim upalim ponovo.. radi normlano, nekad nece da zavergla kao da nema snage ili alnaser zaglavi.. probam ponovo.. on upali skoro normalno...
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini06.07.2010. u 13:56 - pre 167 meseci
Probaj sa digitalnim instrumentom da proveris napon na accu u leru i pri 2000, ili vise obrtaja, treba da je oko 14v, zatim upali farove, i vidi sta se desava..

Mislim da je u Baru lakse naci kinesku najlon pijacu i digitalac za 10 evra(a sprava je inace korisna), nego neke druge aktivnosti.

Ako su naponi u redu, onda je igranka sa masama, kontaktima... a to je za elektricare gubljenje vremena...loje kosta..

Poz
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.crnagora.net.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini06.07.2010. u 14:47 - pre 167 meseci
ma, bez unimera ne idem nigde, auto mi je bio kod limara par dana pre puta, bio mi raskacen jedan kabal od fara kad sam ga uzeo, to sam sredio, sve se ostalo pre puta cinilo da je ok... do malopre dok nisam malo detaljnije proveravao kontakte, em sto se olabavila klema od plusa, koja em 2 kabla od mase, sad sam stegao, accu pre toga je bio 10.95, sad je malo dopunio i cini mi se da je bolje, sem sto negde mesa struju sa kocnice, stop aparat i farove, kada su ugaseni farovi kada stisnem kocnice sija lampica od farova na tabli i stop svetla sijaju negde sa 30-40% snage uvek...
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
*.teletrader.com.



+10253 Profil

icon Re: problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini06.07.2010. u 15:04 - pre 167 meseci
Kako poneki limar zna da skenja elektriku - to je nečuveno. Bruka !

Pre nekoliko godina ortak je imao nesreću da prepusti auto limaru-retardu koji je 'ladno sek'o čitave snopove kablova - kad mu negde malo zasmetaju. Kao, "to će tebi da sredi električar". Isekao je tako 4-5 snopova kablova, kojekude po karoseriji. Kad je na kraju ortak došao do električara, ovaj odbio da radi, nije lud da natovari bedu sebi na vrat !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: problem sa strujom - elektricar u baru ili okolini

[ Pregleda: 2594 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.