Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac

[ Pregleda: 2874 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+181 Profil

icon Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac21.07.2010. u 19:46 - pre 167 meseci
Sad baš vidim na sajtu Blica: Fiat Idea i Lancia Musa iz Kragujevca

Pomenuti primeri (Idea, Musa) su lepi automobili, bar sudeći po snimcima sa Youtube koje sam sada pogledao.
Nikada ih nisam video uživo. Nadam se da za neće biti ona priča da se za istočnoevropsku fabriku i tržište napravi neki približni model koji po pravilu ima snižen nivo kvaliteta, opreme, i ono što me najviše nervira (pa me nazovite plitkim) snižena lepota dizajna. Najbolji primer je Dacia , gde je Renault investirao u fabriku, a modeli izgledaju mnogo ružnije od matičnih modela Renault-a.

Naravno, sve ovo je možda novinarska pretpostavka/patka.

 
Odgovor na temu

savasa
Novi Sad

Član broj: 73006
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac22.07.2010. u 13:54 - pre 167 meseci
Ako ništa drugo majstori iz Kragujevca će se sigurno pobrinuti da bude lošijeg kvaliteta i to pravdati sa "šta bi ti za te pare"!
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac22.07.2010. u 14:48 - pre 167 meseci
^^Nikad nisi napisao kako se zavrsila epizoda sa reklamiranjem lose ofarbanog punta...
 
Odgovor na temu

savasa
Novi Sad

Član broj: 73006
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac22.07.2010. u 17:28 - pre 167 meseci
Čitaj tu temu :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najnovija pretpostavka o modelu Fiat-a za Kragujevac

[ Pregleda: 2874 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.