Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22539 | Odgovora: 137 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 22:33 - pre 168 meseci
Bar su trebali ljubazno da zamole coveka da dodje prikladno obucen, i da mu omoguce neki eventualno dodatni rok da obavi to sto treba... E sad... Nazalost, ovo je Srbija! I, dobro pitanje je gde je kraj?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 22:59 - pre 168 meseci
Citat:
 situacija je takva da je slobodnom gradjaninu zemlje uskraceno zakonsko pravo


I uvek lako stignemo do nivoa, kada potežemo slobodu, kao neprikosnoveno i nepovredivo pravo za sve postupke, na bilo kom mestu, prema bilo kome...
A teško shvatamo, tvrdoglavo i bezobrazno odbacujemo obavezu da se ponašamo po utvrđenim i opšteprihvaćenim kodeksima civilizovanog sveta.

Nije isto poimanje slobode jednog prostaka i jednog civilizovanog, vaspitanog, disciplinovanog i kulturnog, a isto nezaposlenog lica.
Isto se odnosi i na poimanje slobode ponašanja i zaposlenih u NSZ i na šalteruše :D

I stvarno...gde je kraj?

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
212.178.228.*



+68 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:07 - pre 168 meseci
Nije on obrisan iz evidencije zbog garderobe.

Ovako je bilo:
1. Došao je neprikladno obučen;
2. Obezbednjak ga ne pušta da uđe;
3. On, besan odlazi da se žali TV novinaru i propušta da se tog, zakazanog dana javi šalteruši;
4. Zbog nejavljanja - obrisan je iz evidencije (privremeno, ne trajno!).

Ovako je trebalo biti:
1. Došao je neprikladno obučen;
2. Obezbednjak ga ne pušta da uđe;
3. On odmah odlazi kući i presvlači se u prikladnu garderobu i pamti lekciju za sledeći put;
4. Vraća se, normalno ulazi (obezbednjak više nema razloga da ga ne pusti da uđe) i javlja se šalteruši;
5. Happy end.

Tresla se gora - rodio se miš.
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:12 - pre 168 meseci
Ne znam zašto se ljudi toliko pozivaju na "visoke temperature"?! Niko nikoga ne tera da obuje čizme i obuče kaput. T-Shirt + 3/4 pantalone + sandale je OK.
Kakva diskriminacija...? Prežvakali smo ovo i onomad, al' 'ajde. Sad neko plaća porez (u stvari, nezaposlen je, pa i ne plaća baš) i može da dolazi kako 'oće?! U gaćama?? Možemo da relativizujemo dokle god.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:19 - pre 168 meseci
Da, obaveza postoji i propisana je minimalnim nivoom pokrivenosti koji definise zakon, da ne mozes ici go ulicom, ako je odeca dovoljno pristojna (a to je veoma nizak prag) da se obucen njome kreces u javnosti nekaznjeno onda je i dovoljno dobra za obracanje salterusi i svim ostalim javnim ustanovama u zemlji, ako nije dovoljna za javnost onda je to posao za sud i policiju i postupak remecenja javnog reda i mira. Ti mozes u svom domu, privatnoj firmi, klubu, nocnom klubu ili kaficu odredjivati minimum "civilizovanog" oblacenja jer nikome nije garantovan pristup istima ali drzava i njeni namestenici ne bi smeli da imaju iste mogucnosti jer onda time preuzimaju na sebe zakonodavnu vlast i propisivanje minimuma drustveno prihvatljivog ponasanja i pokrivenosti koju osoba mora da zadovolji da bi ostvarila svoja prava cimee ise diskriminisu. Ako cemo kao drustvo da kazemo da su siledzijke, odvratan BO i setanje u papucama neprihvatljivi, ja nemam nista protiv ali onda to pravilo treba da vazi za SVE i na SVAKOM javnom mestu i da bude propisano od zakonodavne vlasti a implementirano od izvrsne i sudske i da se svako ko iz kuce proviri u papucama i siledzijkama bude kaznjen.

Nema lazi , nema prevare, ja takvog u kucu ne bi primio ali to nicim ne umanjuje njegovo pravo na kontakt sa javnim sluzbenikom i to jos oko stvari koja mu je prinudno nametnuta (obavezno javljanje), nema tu nikakve relativizacije bilo cega. TO njegovo pravo ne pripada bilo kome od vas niti bilo kome u birou da bi bilo ko mogao da ga ogranici subjektivnim i pausalnim pravilima.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:41 - pre 168 meseci
To su sve lepe teorije ali slabo imaju veze sa stvarnim svetom. Kako god, vidis da moze da se dzukelama ogranici kako ce da budu obuceni kad ulaze u tudje "kuce" , a posle dzukele neka se zale upravi vodovoda koliko hoce ako im se to ne svidja. Ne znam odakle im uopste ideja da tako razgaćeni odlaze tamo gde ih nece. Stvarno, gde su te dzukele bile do pre 15, 20 godina? Tada nikome nije ni padalo na pamet da ide na bilo koje slicno mesto tako u gaćama, trenerkama, papučama... Ma ni u gradu ih nije bilo uopste, ni u autobusu ni nigde. Verovatno su takvi u to vreme sedeli kuci i mrzeli sve pristojne, sto kaze jedan.

Jedna od vecih budalastina koju su dvonozni smislili je to da svaka dzukela treba da ima slobodu da radi sta hoce, da takve dzukele na nekakvim "izborima" preglasavaju pametne i pristojne i da se nekakve drustvene "vrednosti" , merila i ciljevi formiraju prema tome sta te dzukele zele i hoce. Zato su dvonozni ovako daleko i dogurali. Te dzukele more treba satirati bez milosti gde stignes, i treba ih nemilosrdno diskriminisati, kao u Singapuru. Pa nece posle da mi pljuju po ulicama, da idu goli, da se deru, da zvaću zvake, da vesaju krstove o vratove i da budu slobodni, i šlus. Ako im se to ne svidja neka se obese, koga je briga. Verovatno bi im to bio najpametniji potez u zivotu.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-130-112.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:52 - pre 168 meseci
Citat:
Count Zero: sandale je OK.

cek,zasto su sandale (otvoreni prsti i veci deo ostatka stopala) ok,a japanke (npr) nisu? jer nemaju onu uzicu oko clanka?
ili klompe,sa zatvorenim prstima?

3/4 je ok, a 1/2?
t-shirt je ok, a bez rukava? (ne te "siledzijke")
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:54 - pre 168 meseci
Ako moram da objašnjavam, onda nema vajde, al' 'ajde...
A zašto je OK 1/2, a nisu OK recimo - gaće??
Kad raspustiš "dvonožne", doći će i u gaćama, samo gledaj.
Je l' ima neki član zakona koji ih sprečava?? Jok? Pa onda molim lepo.

Evo ti, Horvat, malo sam editovao dok si postovao, pa da ne dodajem bezveze...
Nemam pojma koji član zakona propisuje kako se ljudi (ili "ljudi") pojavljuju na javnim mestima. Evo, i mene zanima taj član..
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-130-112.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće28.08.2010. u 23:56 - pre 168 meseci
zivo me zanima razjasnjenje

znaci ne pricam o dopipnjacima (u "muskom izdanju") i raznim siledzijkama, nego lepo sorc do kolena, majica bez rukava, japanke (a ne sandale)

sta je tu takav "bauk"?

---
cek,ti si rekao da je sve po p.s. (cijem?) biti u 3/4, t-majica,sandale,a sve ispod toga nije - zasto

jesi ti editovao post ali mi nisi rekao zasto je (po tebi ili po kome god,nije mi bitno) ok vec pomenuto,a ostalo nije

---
da dodam jos,a koliki rukavi na t majici smeju biti? do lakta? do pola bicepsa? malo iznad?
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 00:10 - pre 168 meseci
A od čega ti jadni ljudi da kupe bolju odeću kad već nemaju način da zarade?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 00:17 - pre 168 meseci
Neka nadju na djubristu krpe pa neka ih operu, ko im brani. Doduse, tamo gde trose godisnje jednu pastu za zube po glavi stanovnika drugo ne moze ni da se ocekuje.
Citat:
Horvat: da dodam jos,a koliki rukavi na t majici smeju biti? do lakta? do pola bicepsa? malo iznad?
To svaka ustanova sama odredjuje. Ako bilo koja ustanova odluci da uvede pravilo o odevanju, recimo uvede skola uniforme ili nesto, kome se ne svidja nemoj da ulazi i gotovo. Ili neka posle trtlja o nekakvim ustavima i njegovim pravima, ko mu brani. Kao u Francuskoj sto se bune oni sto hoce da idu maskirani. A ako mu se pa bas mnogo ne svidja to ropstvo i golgota velika, sto mora da obuce majicu, neka ide gde je sloboda pa temo neka se ponasa kako hoce, niko mu ne brani. Evo sad nema viza pa neka pozuri. Doduse, morace par puta da trpi muku sto mora da se obuce pristojno dok ne izvadi pasos, ali to neka mu bude samo podstrek da brze pobegne u slobodu. Pa kad ga uhvati nostalgija, on neka se seti kako je prolazio muke teske i nikad nemoj da se vraca.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 00:18 - pre 168 meseci
Nek jedu kolace pa ce da ustede ;)

Sto se zakona tice nisam siguran (poteracu ortaka da pretrazi SG) ali mislim da smo mi veoma liberalni po tom pitanju, minimum minimuma (pokrivene genitalije i zenske grudi) ali nikad se ne zna, verovatno ima neki nedoreceni clan tipa "ko povredjuje moralna osecanja gradjana ima se kazniti" pa tu onda moze da se sudi kako kome i po potrebi. Kolena su ocigledno veliki neprijatelj javnog reda i mira. Mada ja stvarno ne znam ko pusta procelave ljude u biro, vredjaju moj osecaj morala, morali bi pokriti svoju glavu perikama.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 00:19 - pre 168 meseci
Ako neko svoje oblacenje ne prilagodjava zbog kritike drustva ne znam zasto bi i zbog mastiljara u nekom drzavnom cumezu. Cim dodje do pokazivanja autoriteta na silu znaj da tu debelo nesto smrdi, a to nisu kineske papuce i znoj ispod miske :)

A te price o dzukelama i kvazi gradjanskom elitizmu obesite macku o rep. Nije ona Lesli obukla gacice na razdeljak i izbacila sise sto joj doslo tako vec zato ce neko da bulji u to meso, a ti budi licimur pa reci da se nisi kad okrenuo za kojim parcetom... Ili budi licimur da ti je to ok, a nije ti ok kad vidis dlakave noge u redu na nekom salteru... mos misliti.
Eh kada bi mogli uvesti policiju za ukus jos to bi bilo krasno.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-130-112.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 00:21 - pre 168 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: To svaka ustanova sama odredjuje.

ovaj, procitao si ti vest?
u tekstu pise da nigde ne postoji izricit kodeks oblacenja u toj ustanovi ;)

 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 01:10 - pre 168 meseci
Citat:
Lesli Eldridz
To svaka ustanova sama odredjuje.


Vidi, Lesli, ti u svom napadu mizantropije zaboravljaš nekoliko vrlo bitnih stvari:
JA sam (i ti takođe, kao građanin i poreski obveznik) gazda tim institucijama.
JA sam (i ti kao...) razlog da te institucije postoje.
JA sam (i ti...) taj koji plaća - hlebom hrani - mastiljare i njihovu nejač.
JA sam (...) onaj zbog čijeg komoditeta treba da se uvode pravila, a ne obrnuto.

Kada im mame i tate kupe instituciju, neka se zaposleni gade nas koji im dolazimo na noge. Dok god sam JA taj (i ti... znaš već) od čijih para se takve ustanove grade i od čijih para zaposleni u njima primaju crkavicu, treba da se prema MENI (i tebi...) ponašaju sa dužnim poštovanjem.

Dosta je, bre, tog stava što nam je ostao dok smo bili pod Turcima, da je vlast iznad nas. I da svaka pismena mstiljara, sreski činovnik, može da zahebava raju.

Ja, inače, iz kuće ne izlazim u šorcu i majici ni da kupim cigarete, ali to je nivo lične kulture koji ne može niko da propiše zakonom. Kad vidim razgaćene u Instituciji, pomislim "koji ljakse" ali to ne znači da ljakse nema prava da uđe u Instituciju i da završi posao za koji on, JA i ti plaćamo te u Instituciji da ga urade.

Ne sviđa im se da defiluju pred njima goli pazusi i bose noge? Lepo, neka daju otkaz i zaposle se u hladnjači, u kamenolomu, u mašinskoj radionici, u gradskoj čistoći, u Akademiji nauka. Ni meni na mom radnom mestu nisu uslovi kakve bih voleo, ali Gazda (a njima sam JA (i ti...) gazda) smatra da mi je dovoljno dobro. I u pravu je, evo već 25 godina radim i još sam živ.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 09:17 - pre 168 meseci
Citat:
SlobaBgd:JA sam (i ti takođe, kao građanin i poreski obveznik) gazda tim institucijama.

!?

Vidi, nista se ne moze postici ako se negira realnost i ako se glumi da se teorija poklapa sa praksom, tj. stvarnoscu.
Situacija sa gacama i drzavnim institucijama kako je ti dozivljavas je otprilike takva kao da rob udara gospodara bicem, a gospodar njemu vice: "Otkud tebi pravo da ti meni naredjujes sta cu da obucem". !?!?!?
Mislim, citava situacija je apsurdna. Ako te ne brine sto rob drzi bic i udara gospodara, a ne obratno - koji k.... onda od razglabanja o kodesku oblacenja!?

A drugo, nisi ti jedini gazda pa da bude samo onako kako ti oces.
Ima sem tebe i drugih "gazda" koji takodje placaju porez i koji mozda zele da se u toj krcmi uvede neki red. Ako ja, kao poreski obveznik od cijih se para finansira ta institucija ne zelim da mirisem znojave pazuhe dok cekam u redu, onda i moja zelja ima da se uvazava jednako kao i tvoja.
Ako ne zivis u divljini kao samotnjak, nego u drustvu onda treba da znas da sloboda nije pojam koji se veze za pojedinca nego za drustvo. Sloboda nije da radis sta god ti hoces, nego pravo da radis sve ono sto vecina u tom drustvu smatra licnim slobodama.

Tako u Njemackoj ne mozes nositi majice sa kukastim krstom, u vecini zemalja ne mozes doci u opstinu ili sud sa razmazanim govnetom na glavi ili pak ici preko reda na salteru ili ici "okolo" reda pomocu 100g kafe. To je zato sto ta mjesta posjecuju i drugi poreski obveznici i ako je vise onih koji ne zele da to tako moze (cak i po cijenu ogranicavanja tih licnih "sloboda") nego onih koji bi tako da rade, onda tako ne moze.

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 09:30 - pre 168 meseci
Da, ali u nemackoj ne mozes da nosis kukasti krst NIGDE (sem eventualno u svom domu), ogranicavanje licnih sloboda kad one ugrozavaju druge je normalna i prihvatljiva stvar u jednom drustvu ali nije i ne moze biti na birokratama iz izvrsne vlasti da to definisu preko kolena kako se njima nadigne. Imas ti i dosta mesta koja u lokalnim gradskim zakonima propisuje odredjeni minimalni nivo javnog odevanja (video sam svasta, od obaveznih majci sa kragnama do obaveznog pokrivanja brushaltera, jbg ziveo sam ostrvu na kom mozes da nosis sorc u formalnim situacijama dok god ujedno nosis i dugacke carape potkolenice i ta odeca je imala u tom lokalitetu podjednak nivo kao dugacke pantalone negde drugde) i to je sve OK dok god vaze za SVE i SVUDA.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 09:53 - pre 168 meseci
Evo par primera, zaokruzite wifebeaterke, papuce i sve zbog cega bi ovde nekom uskratili prava:




itd...

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 10:05 - pre 168 meseci
Pa nije SVE i SVUDA neki univerzalno primjernjiv reper.
Negdje u tome SVEMU i SVUDA nalazi se i nudisticka plaza ili klanica ili svinjac. A to ne znaci da ako se tamo moze ici go, u krvavoj kecelji ili govnjivim gumenim cizmama da je onda u redu i tako doci u bolnicu, sudnicu ili roditeljski sastanak.

Greska je ako ne postoji zakonom propisan kodeks oblacenja za zaposlene i stranke u drzavnim institucijama, ali to ipak ne znaci da je "u redu" da svako radi kako god hoce ne obaziruci se na druge oko sebe. Zakonski nije kriv, ali sem pisanih zakona svako treba u glavi da ima i jos ponesto, a pogotovo osjecaj da nije sam i jedini i najbitniji.

Ne mislim da su imali zakonskog prava da ikoga izbace zbog oblacenja, ali ne mislim i da nedostatak zakona opravdava nedostatak morala i obzira prema drugima.
Ako bi smo se svi rukovodili samo prema tome da nije u redu jedino ono sto u zakonu pise da nije u redu, onda bi za normalno svakodnevno funkcionisanje ovog drustva nas zakon trebao da ima 18 miliona strana sitno kucanog teksta, da bi obuhvatio bar polovinu drustveno nepogodnih oblika ponasanja koja nisu definisana u sadasnjoj verziji zakona.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-138-125.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće29.08.2010. u 10:12 - pre 168 meseci
opet se pominju neki znojavi pazusi
a,ovaj, ne mislite da oskudnija odeca pomaze da pazusi ostanu suvlji,naspram npr. farmerica i kosulje dugih rukava do grla zakopcane?

---
nego sva ova prica me podseti na "kodekse" u skolama (o. i s.) u kojima stoji da je zabranjeno oblacenje pantalona koje su iznad kolena (iju,sramota da ti se vidi koleno,makar ti sedeo na +30 u ucionici sa jos 20-30 ljudi, u kojoj temperatura nareste i do 40 skoro) i odmah ako si u sorcu dosao,mrs napolje, ali zato, devojke mogu u minicima, to je sve po p.s.-u...barem tako progledaju profani i ostalo osoblje ;)

ono,ili je za sve,ili je za nikog
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Izbrisan sa spiska NSZ zbog odeće

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22539 | Odgovora: 137 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.