Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Život u Kontenjerima od termo panela

elitemadzone.org :: TechZone :: Život u Kontenjerima od termo panela

[ Pregleda: 2482 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Derva
student
Banja Luka

Član broj: 175329
Poruke: 113
*.broadband.blic.net.



+3 Profil

icon Život u Kontenjerima od termo panela15.09.2010. u 12:21 - pre 164 meseci
Pozdrav svima....
Evo imam na umu da pravim jedan manji stambeni objekat u dvoristu... pa mi je pala na pamet ideja da napravim objekat od termoizolacionih panela sa poliuretanskom ispunom... Paneli nisu pretjerano skupi i lako se montiraju.... konstrukciju imam već riješenu... Sada mene zanima da li iko ima iskustva sa stanovanjem u ovakvim objektima od ovakvog materijala... kakav je način grejanja i ljeti kakva je situacija sa hlađenjem ,koliko je potrebno sredstava da se grije jedu sezonu....

Ako neko ima iskustva i sa gradnjo da svi podjelmo znanja zajedno....
 
Odgovor na temu

ZMS

ZMS
Član broj: 221812
Poruke: 10
*.teol.net.



Profil

icon Re: Život u Kontenjerima od termo panela18.09.2010. u 11:06 - pre 164 meseci
Iskreno, ne znam kako si zamislio sve to, ali znam lika koji je kupio dva gradjevinska kontejnera, spojio ih u jedan, unutra ima i kupatilo i kuhinju itd.
pokrio ju je crepom na dve vode.
Sve to se nalazi na selu tj. koristi je kao vikendicu. greje se na drva, a posto odlazi u nju i preko zime, u lov itd. ,verovatno je zadovoljan i izolacijom u hladnim danima, inace ne bi ostajao po 10-15 dana tamo u najvecoj zimi.
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+181 Profil

icon Re: Život u Kontenjerima od termo panela24.09.2010. u 22:13 - pre 164 meseci
Citat:
ZMS: ...znam lika koji je kupio dva gradjevinska kontejnera, spojio ih u jedan, unutra ima i kupatilo i kuhinju itd. pokrio ju je crepom na dve vode...
taj što ga znaš, jel kupio nove kontejnere ili je negde našao povoljne polovne da vrede nešto ?
 
Odgovor na temu

Nikola M
Češka

Član broj: 11660
Poruke: 360
212.200.65.*



+25 Profil

icon Re: Život u Kontenjerima od termo panela05.10.2010. u 23:12 - pre 164 meseci
Ima toga na netu dosta, i komercijalnih varijanti i uradi sam.

Kucaj u googlu: shipping container house i videćeš već....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Život u Kontenjerima od termo panela

[ Pregleda: 2482 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.