Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ruska motorna testera

elitemadzone.org :: TechZone :: Ruska motorna testera

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 130133 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dorazr

Član broj: 294027
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera23.11.2011. u 08:01 - pre 150 meseci
Postavih ja pet postova..ali nista..moram da cekam jos sedam dana da bi mogla poruku da vam posaljem..e pa lepo..u medjuvremenu probajte da "izguglate", sigurno cete je naci na poznatom sajtu za trgovinu kojecime. :D
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera15.12.2011. u 02:49 - pre 149 meseci
Neobičan novi originalni karburator za tu testeru.

Trebalo bi da je bolji u odnosu na pređašnji.





[Ovu poruku je menjao paterson dana 15.12.2011. u 18:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

KobraBane
Radnik

Član broj: 297017
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera10.01.2012. u 22:10 - pre 148 meseci
Mozete li i meni poslati broj od tog iz Batajnice?
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera16.01.2012. u 23:15 - pre 148 meseci
Poslato na Vašu privatnu poruku (obeleženo crvenim okvirom) gore ispod Vašeg username.

Tek posle nedelju dana od registracije imate pravo da odgovarate na privatne poruke.
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera01.02.2012. u 17:54 - pre 147 meseci
http://shop-dudishev.ru/index....n=com_virtuemart&Itemid=80

Ruska motorna testera kao mini elektro-agregat.



Citat:
Mobilьnaя mini эlektrostanciя svoimi rukami

*Primečanie:Dannaя tehničeskaя dokumentaciя i denьgi za neё vozvratu ne podležat, t.k. эta poleznaя informaciя uže možet bыtь ispolьzovana bez našego vedoma.

Dannaя važnaя informaciя ne možet bыtь peredana tretьim licam bez našego razrešeniя.

Prinimaem predvaritelьnыe zakazы na teh dokumentaciю.

Referat

Mobilьnaя эlektrostanciя prednaznačena dlя obespečeniя avtonomnogo эlektropitaniя potrebiteleй naprяženiem postoяnnogo toka 12 volьt, a pri ispolьzovanii preobrazovatelя naprяženiя - naprяženiem peremennogo toka 220 volьt.

Mobilьnaя эlektrostanciя možet bыtь široko ispolьzovana v častnыh domah, kottedžah, v stroitelьstve, pri remontnыh rabotah, v masterskoй, v sadu, v garaže. Vozmožno ispolьzovatь ee voobщe vezde v kačestve rezervnogo ili avariйnogo istočnika эlektropitaniя.

Peredvižnaя эlektrostanciя sozdana dlя obespečeniя neobhodimыm količestvom эnergii nužnogo mesta. Ona osobenno udobna dlя эkspluatacii v otdalennoй mestnosti, gde net dostupa k podstanciяm.

Mobilьnыe эlektrostancii bыli vostrebovanы eщe v sovetskoe vremя i do sih por ne poterяli svoeй aktualьnosti.

Dostoinstvom perenosnoй эlektrostancii яvlяetsя ee mobilьnostь, vozmožnostь primeneniя v lюboй moment. Ee kompaktnaя forma obespečivaet horošuю manevrennostь.

Svoя sobstvennaя эlektrostanciя dlя rezervnogo эlektrosnabženiя – vovse ne roskošь, a neobhodimoe uslovie komforta i spokoйstviя, k kotoromu stremitsя čelovek, obladaющiй zagorodnыm domom.

Эto samoe prostoe i nedorogoe rešenie, esli Vam neobhodimo zastrahovatьsя ot vnezapnogo otklюčeniя эlektroэnergii, obespečiv rabotu samыh neobhodimыh «v hozяйstve» эlektropriborov.

Sredi preimuщestv možno nazvatь sleduющie:

- kompaktnostь.

- mobilьnostь.

- prostota v эkspluatacii.

- otnositelьno nizkaя sebestoimostь.

- vozmožnostь izgotovleniя svoimi rukami iz područnыh materialov.

Predlagaem tehnologiю samostoяtelьnogo izgotovleniя peredvižnoй эlektrostancii. V komplekt materialov vhodяt čerteži s podrobnыm i pošagovыm opisaniem processa izgotovleniя, kak samoй perenosnoй эlektrostancii, tak i samostoяtelьnogo izgotovlenie preobrazovatelя naprяženiя. Vam budet rasskazano o principe deйstviя, эkspluatacii, merah bezopasnosti i rekomendacii po usoveršenstvovaniю mobilьnoй эlektrostancii.
 
Odgovor na temu

svsale
Sasa Stojanovic
CNC Programer
Kikinda

Član broj: 152993
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.moldpro.eu.pn


+1 Profil

icon Re: Ruska motorna testera01.02.2012. u 20:33 - pre 147 meseci
Pozdrav svima. I meni bi trebao broj telefona servisa u Batajnice. Da li neko može da mi pošalje na pp ili email.
Hvala
 
Odgovor na temu

miloss1991
Milos Stojkovic
Student,Masinski fakultet Beograd

Član broj: 274117
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Ruska motorna testera21.02.2012. u 15:36 - pre 147 meseci
I meni treba broj telefona servisa, ako neko hoce da mi posalje na pp, bio bih zahvalan. pozdrav
 
Odgovor na temu

pepijan
nezaposlen
Bela Crkva

Član broj: 301067
Poruke: 1
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera22.03.2012. u 17:22 - pre 146 meseci
Help ! Treba mi hitno tel. broj servisa ruskih motornih testera iz Batajnice . Unapred hvala
 
Odgovor na temu

simke747

Član broj: 228028
Poruke: 1
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera12.04.2012. u 20:11 - pre 145 meseci
Molio bih nekoga da mi prosledi broj telefona servisa za ove motorne testere iz Batajnice na email. Ovu testeru sam nasledio od dede i vec godinama pokusavam da je dovedem u funkcionalno stanje, ali bez uspeha...
 
Odgovor na temu

dejan351
tonski tehnicar,radio smederevo

Član broj: 283286
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera16.04.2012. u 11:40 - pre 145 meseci
ako ima nekog na forumu neka posalje taj sada vec fzmozni broj servisera iz batajnice,hvala unpred
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera10.06.2012. u 09:33 - pre 143 meseci
Družba 4 Electron

 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera10.06.2012. u 16:55 - pre 143 meseci
Rusian chainsaw-Ruska motorna testera-Družba-4;Druzba-4;druzhba-4;Drujba-4.

 
Odgovor na temu

alxns
student
Novi Sad

Član broj: 220132
Poruke: 81
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Ruska motorna testera15.07.2012. u 12:59 - pre 142 meseci
Au, nije me bilo dosta vremena na forumu vidim tema se razradila preko svake ocekivane mere :-))
Evo i od mene mali doprinos sto se tice potrosnje Urala (to je ona veca od "Druzbe", sa duguljastim rezervoarom i automatskim podmazom lanca), sa punim rezervoarom (oko 2L) je sekla 1-1,5 metara drva na tri reza. Ali, ja secem na taj nacin da napravim ogradicu od 4 kolca izmedju kojih naslazem drva oko metar visine i 40cm sirine i onda krenem odozgo i samo spustim mac do kraja i to ponovim tri puta (prvo sa strana a onda kroz sredinu). Neuporedivo je brze nego seckati komad po komad jer ovako sa tri reza prakticno stucem trecinu metra drva. Ali zato i trosi znacajno vise. A ne treba napominjati koliko je ovde znacajna snaga i izdrzljivost testere, sto je ovima (ja licno preferiram Ural) zaista jaca strana. Sto se ulja za lanac tice ja sam stavljao preradjeno od kola i nisam ni merio koliko trosi, ali recimo da ode oko 1 rezervar ulja na dva rezervara goriva.

Ne znam u vezi tih problema sa paljenjem, ja sam samo jednu Druzbu probao da upalim i nisam uspeo, verovatno zbog loseg karburatora. Ali Ural (koji ima i znacajno drugaciji karburator) sam uvek palio bez problema, leti, zimi, vruc, hladan, nebitno. Ako je ispravan i nastelovan karburator i, najvaznije, ako se ispostuje procedura paljenja koja jeste specificna, uvek, ali uvek pali najvise iz treceg poteza. Cak i jednu sto je stajala godinama napunjena nekim razredjivacem (valjda je neko mislio da ce je konzervirati tako) sam nakon ciscenja upalio, verovali ili ne, iz drugog poteza.
 
Odgovor na temu

mirkopet

Član broj: 293210
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera22.09.2012. u 23:03 - pre 140 meseci
pozdrav svima :)
ima li neko nove brojeve telefona firme koja zastupa i prodaje ove testere(ako jos postoji) ,kao i majstora iz batajnice.
majstor je nedostupan a kada zovem firmu izbacuje nepostojeci broj?!
trba mi membrana za karburator i ostali dihtunzi.
ako neko ima brojeve neka mi posalje pp.
unapred zahvalan!!
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera22.09.2012. u 23:14 - pre 140 meseci
Poslato na pp.
 
Odgovor na temu

mirkopet

Član broj: 293210
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera25.09.2012. u 18:21 - pre 140 meseci
dobio sam majstora na fiksni.
puno hvala!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Dusai
pod vedrim nebom

Član broj: 313807
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera07.04.2013. u 09:27 - pre 133 meseci
Pozdrav svim učesnicima foruma,

skoro sam nabavio jednu motorku Družba, nisam dobio uređaj za paljenje pa ako bi neko imao da proda ili gde se može nabaviti, da mi pomogne, kao i za ostale delove. Takođe ako bi neko mogao da pošalje tel. servisa u Batajnici.

Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

paterson

Član broj: 280661
Poruke: 535



+47 Profil

icon Re: Ruska motorna testera07.04.2013. u 10:45 - pre 133 meseci
Poslato na pp.
 
Odgovor na temu

Dusai
pod vedrim nebom

Član broj: 313807
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera07.04.2013. u 15:06 - pre 133 meseci

Hvala za informacije, javim se kad upali testera!!
 
Odgovor na temu

vojkanrandja
vojkanrandjelovic
nis

Član broj: 128222
Poruke: 79
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: Ruska motorna testera23.05.2013. u 09:21 - pre 132 meseci
Ja doduše imam TAJGU tj.dve iste a imam i URAL-ku koja je u penziji.Ural je toliko jak da ako hoćeš vrhom mača da sečeš hoće da te odvuče do trupca tj jače da cimne.Šta ćeš danak neiskustvu.Potrošnja? pa koliko para toliko i muzike,za snagu koju daje nije velika naravno ako niste nervozni sa gasom.Uglavnom sa pola gasa seče sasvim OK a potrošnja je drastično manja.Trenutno koristim tajgu i mislim (iz mog iskustva)da iako je lakša od urala više bole ledja i ruke zdog same konstrukcije.Preteška je iako ima savremen oblik i ergonomiju.
Patersone šalji i meni broj servisa jer mi je crkla elektronika na ovoj drugoj tajgi pa da je napravim.A ako neko zna kako (i čime) da rastopim onu plastiku kojom je zalivena elektronika dobro bi mi došlo.Ja elektroniku mogu da popravim ali ne mogu da je skinem tj. izvadim iz kućišta.
Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Ruska motorna testera

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 130133 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.