Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc u vezi monitora!

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Pomoc u vezi monitora!

[ Pregleda: 1613 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ficaaa

Član broj: 248390
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Pomoc u vezi monitora!14.10.2010. u 17:26 - pre 164 meseci
evo ovako imam problem sa mojim monitorom u pitanju je BenQ FP71G+ 17' inchni...naime pri paljenju racunara donji deo monitora treperi i kad probam da prevlacim strelicom misa preko toga dela..ona ide usporeno..a posle 15-20 min..prekine da treperi i sve normalno radi do sutradan kad se racunar opet ugasi i opet krecu isti problemi..e sad..danas mi je usred rada krenulo da treperi..u cemu bi mogao biti problem? hvala unapred
 
Odgovor na temu

gaostolski
Mk

Član broj: 144150
Poruke: 219
95.180.208.*



+3 Profil

icon Re: Pomoc u vezi monitora!15.10.2010. u 11:09 - pre 164 meseci
mislim da ti je tema na pogresnom mestu,ovde se uglavno diskutuje o audio uredjajima-valjda ce moderator to prebaciti gde treba-
,jesi li probao drugi monitor na tvom kompjuteru ili da tvoj povezes na drugi kompjuter.Uglavnom ti je problem u monitoru(kondenzatori)koje trebas premeriti esr-metrom ipomenjati,naime probaj da kada monitor pocne raditi normalno,da isklucis jedno pola sata samo monitor,kada ga posle ponovo pustis ako se pojave isti problemi onda ti je do monitora-simptomaticno na stare i isusene kondenzatore je to da kada se ugreju krenu raditi normalno,a probleme prave kada su hladni t.j. njihova okolina.
gapostolski
 
Odgovor na temu

Ficaaa

Član broj: 248390
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Pomoc u vezi monitora!15.10.2010. u 14:34 - pre 164 meseci
a jbt nisam ni gledao gde sam postavljao -.-
ma nisam ga isprobavao na drugom racunaru..a ovo sto si rekao, vise ne mogu da uradim jer mi sad i kad se ugreje opet treperi..da ga nosim u servis znas li otprilike koliko bi dosla popravka? i moze li se uopste popravljati? hvala za odgovor
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Pomoc u vezi monitora!

[ Pregleda: 1613 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.