Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u

elitemadzone.org :: AutoZone :: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 3319 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nenad Trickovic

Član broj: 270952
Poruke: 1
178.17.25.*



Profil

icon Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u18.10.2010. u 20:52 - pre 164 meseci
U nameri da pomognem kolegama vozačima želeo bih da iznesem moje negativno iskustvo prilikom kupovine vozila u

Porsche Beograd Ada.

Kupio sam automobil Seat Cordoba 30. Oktobra 2009. Vozilo je bilo korišćeno na Univerzijadi tako da sam isto kupio

kao polovno vozilo.

Referent prodaje je bio gospodin Goran Borozan.

Nakon godinu dana, 13 Oktobra 2010, otišao sam u ovlašćeni Seat-ov servis Bros Auto u Nišu da bih stavio zimske

gume. Tom prilikom je utvrđeno da mi je isporučen neodgovarajući sigurnosni ključ za skidanje točkova, tako da su u

servisu morali uz upotrebu sile da skinu sva četiri točka.

Kada sam nazvao servisnog savetnika Porsche Beograd Ada i objasnio moj problem, rečeno mi je da sam ja kupio polovno

vozilo tako da oni nisu ni bili dužni da mi isporuče odgovarajući sigurnosni ključ.

Sve vreme od kupovine vozila je sam bio u zabludi da imam odgovarajući alat za skidanje točkova, tj. u slučaju

defekta na gumi rezervni točak bi bio neupotrebljiv.

Ovo je veliki propust Porshe Beograd Ada i referenta prodaje Gorana Borozana.

Moj advokat Igor Spasić tvrdi da ima elemenata za sudsko gonjenje.
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u18.10.2010. u 21:03 - pre 164 meseci
Pitaj tog tvog advokata kako misli da dokaze da neko u medjuvremenu nije promenio rezervni alat i pribor u vozilu;


pre nego sto te nagovori na suludu tuzbu.
 
0

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.dynamic.sbb.rs.



+768 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u18.10.2010. u 21:59 - pre 164 meseci
Au, pa ti si bas ostecen.

...


 
0

milovanmaric
milovanmaric
MElektro
Cacak

Član broj: 218769
Poruke: 315
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u19.10.2010. u 07:09 - pre 164 meseci
Samo iz razloga sto to nije ustanovljeno prilikom primopredaje vozila, sada se uopste ne moze dokazati da je taj set neodgovarajuceg alata tada i bio u vozilu.

Da je napravljen neki zapisnik o primopredaji vozila i o vrsti alata u njemu, pa da nesto se i proba dokazati, ovako samo bacanje para, bolje kupiti to sto nije odgovarajuce nego se vucarati po nasem "efikasnom" sudstvu.

 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u19.10.2010. u 07:19 - pre 164 meseci
Ko se čuva i Bog ga čuva. Ali, nemoj da očekuješ da Bog odradi svoj deo posla, ako ti prvi nisi odradio svoj deo.

Dakle, kako si Nenade mogao da dozvoliš, da za godinu dana ne pogledaš i ne proveriš kakav alat imaš u kolima ?! Zar misliš da je tuđa obevaze da brine o tvom autu i o tvojoj sigurnosti ?!

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u19.10.2010. u 08:35 - pre 164 meseci
Ponovo čitam i ne mogu da verujem !

Citat:
Nenad Trickovic: Sve vreme od kupovine vozila je sam bio u zabludi da imam odgovarajući alat za skidanje točkova, tj. u slučaju defekta na gumi rezervni točak bi bio neupotrebljiv.
Ti Nenade još uvek ne znaš u kakvoj si zabludi !

Citat:
Nenad Trickovic:Moj advokat Igor Spasić tvrdi da ima elemenata za sudsko gonjenje.
Iskreno ti preporučujem da ti ponudiš advokatu Igoru Spasiću sledeći način isplate advokatskog honorara: 50% od svh para koje on uspe da naplati kao obeštećenje za tvoju zabludu. Ako ne pristane, znaj da si opet u zabludi.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u19.10.2010. u 11:47 - pre 164 meseci
Evo i ja citam i nevjerujem...
Nenade, nema nikakve razlike u pravnom smislu kada kupis polovno vozilo od Porsche-a Beograd ili od nekog Janka Jankovica ili Marka Markovica na pijaci...
U danasnje vrijeme kada na 99% lokacija postoji domet za telefon nisi mogao da imas komplikaciju zbog izdusene gume a da je ne mozes rijesiti pozivom slep sluzbe sa lica mjesta koja bi te odvela u obliznji servis da to rijesis kao sto si na kraju i uradio...
Da si kod mene dosao posle godinu dana i ovako nesto trazio i jos prijetio tuzbom, ne samo da bi ti rekao mrš vec bi mnogo gore prosao da barem imas za sta da me tuzis
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u19.10.2010. u 12:19 - pre 164 meseci
Ne sumnjam da je taj G.B. bio neljubazan i nezainteresovan za tvoj problem, ali tako je kako je.

Sledeće pitanje koje treba sebi da postaviš je gde i po kojoj ceni se može nabaviti taj ključ. Mani se advokata i pravde.



 
0

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-3.sezampro.yu.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u22.10.2010. u 18:11 - pre 164 meseci
koji ludak...


i posle kao neefikasno sudstvo...


pa nije ni cudo kad ima ovakih pametnh koji bi se samo tuzakali....videli valjda od amerikanaca..
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u22.10.2010. u 18:48 - pre 164 meseci
Pitam se pitam Nenade, da li ti je ovo prva kupovina automobila...
Drago mi je sto si podelio svoje razmisljanje sa nama. Treba da budes srecan sto nemas problema sa autom s obzirom kakvi su sve "likovi" vozili te automobile.
Porsche Beograd Ada je nista drugo do jedan skup preprodavac automobila, ako nisi znao. Ako kojim slucajem pozelis da prodas taj tvoj auto sada posle godinu dana, videces koliko si ga pretplatio.
pozz
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Negativno iskustvo prilikom kupovine u Seat-u
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 3319 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.