Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša

[ Pregleda: 5622 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

serbianblue

Član broj: 76797
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša24.10.2010. u 12:00 - pre 164 meseci
Pozdrav,

Imam ispravnu OBOD veš mašinu staru više decenij,a za koju ne znam ni oznaku modela, niti predstavu šta sve znače komande na kontrolnoj tabli. Jako bi mi trebalo uputstvo ili pomoć u odgonetanju funkcija.
Kao pomoć u identifikaciji postavljam fotografiju kontrolne table.
Svaka pomoć je dobrodošla.

 
Odgovor na temu

denis ka
slobodni umjetnik

Član broj: 249264
Poruke: 9
80.71.150.*



Profil

icon Re: Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša04.11.2010. u 17:31 - pre 164 meseci
to je indesitova masina k5 koju je obodin proizvodio po licenci pocetkom sedamdesetih godina, karakteristicna po tome sto nema posebnu pumpu za odvod vode nego se ista nalazi na rotoru motora pa da bi ispustala vodu mora centrifugirati. programi su sljedeci
P - predpranje
L - pranje (brojevi izmedju L i I su minute do pocekta ispiranja )
a I II III IV V su redni brojevi ispiranja
C zavrsna centrifuga

termostat - onaj manji kolut do programatora sluzi za odabir temperature i ako se ne varam ima poput pegle jednu, dvije i tri tacke

lijevo dugme do dozirne posude je za ukljucivanje masine, srednje sluzi za bio namakanje koje nije automatsko a krajnje desno skracuje posljednju centrifugu na 50 sekundi sto je dovoljno da ispusti vodu a da se ves ne centrifugira. eto, nadam se da sam bio od pomoci, podsjetila me ova tema na studentske dane

e da - obodinka miruje dok zagrijava vodu na pranju
 
Odgovor na temu

serbianblue

Član broj: 76797
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša05.11.2010. u 09:01 - pre 163 meseci
Hvala puno na pomoći. Sada neke stvari dobijaju smisao.
 
Odgovor na temu

denis ka
slobodni umjetnik

Član broj: 249264
Poruke: 9
80.71.149.*



Profil

icon Re: Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša05.11.2010. u 15:34 - pre 163 meseci
tu sam ako ima bilo kakvih nejasnoca
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Uputstvo ili pomoć za OBOD mašinu za pranje veša

[ Pregleda: 5622 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.