Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

yugo florida '96-to godiste

elitemadzone.org :: AutoZone :: yugo florida '96-to godiste

[ Pregleda: 2539 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mileshampion
student
beograd

Član broj: 271497
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon yugo florida '96-to godiste25.10.2010. u 19:40 - pre 164 meseci
cao ljudi
imam yugo floridu '96-to godiste. retko se vozi pa joj je riknula pumpa za vodu. rado bih je prodao pa me interesuje koliko bih mogao da dobijem za nju. da li ulagati u nju pa je prodati ili ovako bez da se cimam:)? trebalo bi popraviti pomenutu pumpu ali i bravice na vratima i stvari koje su rezultat nevozenja auta.
od stajanja je akumulator izdahnuo(auto nije vozen vec mozda i pola godine), dok je bio u voznom stanju malo se gusio ali pretpostavljam da je probolem bas zbog nevozenja, mozda svecice bi trebalo promeniti.
motor je vrlo dobar, limarija solidna samo me nervira sto nema desni retrovizor :@. auti su se pravili sa desnim retrovizorom jos pre 30 godina a ovi nasli da prave bez pre desetak godina:@
i tako, sta mi savetujete? :)
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: yugo florida '96-to godiste25.10.2010. u 21:00 - pre 164 meseci
Ovde se raspravlja o tehnici- za cene pogledaj oglase

www.halooglasi.com
www.novostioglasi.rs
www.mojauto.rs
www.polovniautomobili.com

Najbolje bi bilo da auto pogleda neko "ko se razume" i kome mozes da verujes,pa da ocenite da li vredi ulagati ili da auto prodas u stanju u kakvom jeste.
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
*.sksyu.net.



+64 Profil

icon Re: yugo florida '96-to godiste25.10.2010. u 21:27 - pre 164 meseci
U stanju kakvom jeste se nijedan auto ne moze prodati osim u bagatelu.
Nzm zasto je to mnogima tesko da shvate, ali stavi se u poziciju kupca poolovnog auta.
Sta zelis?
Iako je auto star 10, 15 pa cak i citavih 20 godina, zelis da za svoje pare dobijes najvise, zelis auto u besprekornom stanju BEZ ULAGANJA, da je registrovan dugo, da po mogucnosti ima ugradjen plin i naravno atest za plin itd itd,
Vidis to i drugi zele, tako da ukoliko stvarno zelis da prodas auto znas sta ti je ciniti, jer auta na prodaju imas koliko hoces, potencionalnih nazovi kupaca koji bi da se menjaju uz doplate imas mnogo manje, a kupci sa kesom se retko pronalaze, a pretpostavljam da zelis takvog, a ukoliko zelis kupca za kes, i tvoj auto koji prodajes mora da bude bolji od ostalih da bi ga prodao po navedenim cenama iz oglasa -10% cenkanja.
Naravno ukoliko nezelis ovoliko da se cimas i da gubis vreme, najbolje nazovi preprodavce, pa ce ti oni ponuditi par ( ali zaista samo par) stotina eura za taj auto i vec si ga prodao bez cimanja, pa ce posle taj neko da odaradi to sto treba, i ukoliko bude imao srece da proda skinuce nesto malo kajmaka sa njega ako skine.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: yugo florida '96-to godiste

[ Pregleda: 2539 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.