Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?

[ Pregleda: 6939 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?31.10.2010. u 18:51 - pre 164 meseci
Dans sam isao u Kraljevo na auto pijac, velika guzva pa sam resio da sklonim auto u neku malu ulicu i video sam znak P dozvoljeno parkiranje i nikakva naplata. Ja sam auto parkirao uz neku kucu, tacnije zgradu ispred je bio jos jedan auto, racunao sam da je tu dozvoljeno. jer gomila kola parkirana neka stabla drveca, neuredjen parking. Na pijaci sam se zadrzao dva sata, vratio se i dobro sam video na autu nije bilo nikakvo obavestenje, resio sam da se prosetam po gradu pa sam kola preparkirao u drugu ulicu, opet znak P slobodan ptostor, bela traka i uparkiram se. Na tabli vidim da se ne placa nedeljom parking. odem do setalista, vratim se posle sat vremena i vidim na kolima obavestenje da sam nepropisno parkirao vozilo. pise koja ulica ali ne pise broj tablica isto pise na vrhu hemijskom trotoar, shvatim da je to ulica od malopre sa prvog parkiranja, jer se ova zove drugacije. Znaci sta je sluzbenik radio, sto mi nije odmah stavio na auto obavestenje, nego mi je stavio na drugom mestu u gradu, kao da me je ganjao po gradu da nadje moja kola. Strasno, da dam 5000 za nista, necu. A i ono prvo parkiranje to je znaci 5 metara trotoara, nije ni trotoar nego neki beton, ko moze znati da je to trotoar kad je zabacena ulica.
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?31.10.2010. u 20:11 - pre 164 meseci
ako ne zivis na toj teritoriji opstine ne placaj nista.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?31.10.2010. u 20:38 - pre 164 meseci
.....možda je tako u CH ali ovde definitivno nije.....u KV-u se ne vrši naplata parkiranja nedeljom ali je izgleda tebi "čestitku" okačila policija.....verovatno da će ti za dva-tri dana stići i fotke sa ostatkom čestitke pa ti posle vidi hoćeš li da platiš ili ne.....pozzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 10:06 - pre 164 meseci
ja bas pricam za srbiju, desilo mi se tako par puta u jagodini i ne placam nista i tako se zavrsi
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 15:00 - pre 164 meseci
Zavisi od efikasnosti sudova. Posto je jagma za parama, nakon nekog vremena stici ce presuda sa uplatnicom...

Poz
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 16:56 - pre 164 meseci
pitao sam komsiju koji je javni tuzioc i kaze da je to na nivou opstina ane na nivou zemlje tako da ako ne zivis u toj opstini ne placaj, tako mi je rekao i proslo je vise od godinu ipo nema ni traga od ni jedne kazne za parkiranje a bilo ih je vise. zato sam i rekao

Citat:
inobradovic: ako ne zivis na toj teritoriji opstine ne placaj nista.
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 19:04 - pre 164 meseci
Znači ja iz Kraljeva mogu da parkiram na sred Terazija i puj pike, nikome ništa.
Verovatno si Ti u pravu, pravda je na Tvojoj strani, ali ne sudi se po pravdi, već po
zakonu. Ako Ti se aka po sudovima, nemoj platiti, ali da kazna neće stići teško je poverovati.
"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

LakiKG
Kragujevac

Član broj: 89887
Poruke: 106
*.mbb.telenor.rs.



+2 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 19:57 - pre 164 meseci
Sta su tebi uopste zakacili na auto?
Ako su saobracajci zbog nepropisnog parkiranja, stici ce ti kazna, tj. vlasniku vozila koji je po novom zakonu odgovoran za prekrsaj.
Za naplatu doplatne parking karte ili kako se vec zove, mora da se pokrene sudski postupak. Sad ne verujem da ce da se cimaju za jednu kaznu i da se vucu po sudu.
 
Odgovor na temu

inobradovic

Član broj: 58983
Poruke: 1222
*.dclient.hispeed.ch.



+84 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 20:00 - pre 164 meseci
probaj pa nam kazi sta drugo,samo pazi da ga ne odnese pauk.
valjda ce nam pokretac ove teme reci kako je stvar zavrsena.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?01.11.2010. u 20:12 - pre 164 meseci
Doplatna karta parking servisa ne kosta 5000 (sem ako u Kraljevu nisu mnogo veci lopovi nego u ostalim gradovima)
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Re: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?02.11.2010. u 19:33 - pre 164 meseci
U pitanje je nepropisno parkiranje na "trotoaru" a svuda okolo kola parkirana... na obavestenju mi pise da je kazna 5000 jer tu nije predvidjeno parkiranje. Ici cu na sud ali kaznu da im platim necu pa makar me vodili u zatvor, bar da se odmorim ko covek. I predpostavljam da su to uradili saobracajci, ali oni prosto ganjaju nedeljom i to samo vozila iz susednih gradova, znaju da je nedeljom auto pijac i vasar i hoce da ugrabe neki dinar, a nije bas malo....a to sto moja kola nisu ometala saobracaj to nikom nista. nek mi stignu slike bas bih voleo da vidim, ako su slikali, ako nisu jos bolje, mogu da ga dudlaju.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kazna za nepropisno parkiranje ? Sta da radim?

[ Pregleda: 6939 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.