Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...

elitemadzone.org :: TechZone :: Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...

[ Pregleda: 3321 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

takinadacop
Ljubiša Tanović
Beograd

Član broj: 103937
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...06.11.2010. u 15:53 - pre 163 meseci
Pre mesec dana sam menjao regulišući i sigurnosni termostat. Pazario neku domaću radinost identičnog oblika i rasporeda konektora. Pri tuširanju primetim da termometar pokazuje da je voda toplija nego što sam inače podesio da bude. Ovo se dešava samo pri tuširanju a bojler je uključen. Ako se inače uključi da greje vodu a nema kupanjca, lepo isključi na mestu gde je i podešen. U čemu je fora ? Jel ovo termostat ili termometar promene karakteristike od tople vodene pare (zavesa odvaja kadu i bojler od ostatka kupatila) ili je nešto drugo ? Hvala ...
Odoh u Gvadalaharu tamo kante ne govore ...
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...06.11.2010. u 22:09 - pre 163 meseci
Zbog ulaska sveže vode zona grejača i termostata je hladnija.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

takinadacop
Ljubiša Tanović
Beograd

Član broj: 103937
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...07.11.2010. u 15:39 - pre 162 meseci
Znači sve u svemu, istripovao sam se za džabe. Uhh, hvala puno ...
Odoh u Gvadalaharu tamo kante ne govore ...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Termostat ili termometar bojlera se neobično ponaša ...

[ Pregleda: 3321 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.