Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110578 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 20:28 - pre 163 meseci
Za Shavija-u

Najlakše ti je da otkažeš trenutnu kampanju pa da podneseš zahtev za novu. Ukoliko su kolege spretne nećeš morati dugo da čekaš. U sličnoj sam situaciji i ja bio pa sam ovako odradio
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 20:36 - pre 163 meseci
Citat:
Gost: Ja ima jedno pitanje i vezi placanja...znaci promocija IPTV+ADSL 4mb/s...
Prvih godinu dana placam: ADSl 1425din i IPTV 1din
E sad kako ide drugih godinu dana...sta sam u obavezi da placam??.


Pogledaj koju stranicu ranije bila je diskusija na tu temu

Pozdrav
 
Odgovor na temu

paparazzoyu
Darko Vujanovic

Član broj: 14664
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 20:52 - pre 163 meseci
Sutra ujutru po novi stb.Danas primio poziv iz TC valjevo. Da vidimo da li ce raditi hd na 933m kabla.
 
Odgovor na temu

Nemanja_NS
Novi Sad

Član broj: 265454
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 22:02 - pre 163 meseci
Nije titlovano? Hm?
Glory, glory, Manchester United!
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 00:13 - pre 163 meseci
Da li je moguće povezati dva STBa na jedan lan port rutera? Naravno, ruter->UTP kabl -> svič -> dva STBa
Ili svaki STB mora direktno u ruter? Pitam jer bi mi bilo lakše i jeftinije da provučem samo jedan kabl od rutera, pa na pogodnom mestu da razdelim sa svičom. Takođe, da li bi na taj svič pored dva STBa mogao da dodam još jedan komp?
 
Odgovor na temu

ubimestruja

Član broj: 138782
Poruke: 206
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 08:35 - pre 163 meseci
Ima li još neko kome ovo nije proradilo?
Još uvek nemam sliku i ne znam šta se dešava!
 
Odgovor na temu

miodragp
Beograd

Član broj: 43845
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 08:42 - pre 163 meseci
Citat:
ubimestruja: Ima li još neko kome ovo nije proradilo?
Još uvek nemam sliku i ne znam šta se dešava!


Meni jos ne radi, ali kod mene su dosli tehnicari i odneli uredjaj da provere u cemu je problem.
 
Odgovor na temu

ubimestruja

Član broj: 138782
Poruke: 206
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 08:46 - pre 163 meseci
Koliki je rok kada se prijavi kvar, da te neko i kontaktira?

@miodragp koji model adsl modema ti imaš?
Pošto meni kažu da je sa njihove strane sve setovano ispravno,ali uklučen STB oni ne vide.

[Ovu poruku je menjao ubimestruja dana 20.11.2010. u 09:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

darkoko
Ivan Radonjic
Houston

Član broj: 54109
Poruke: 48
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 11011508
Sajt: www.tracarenje.com


Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:00 - pre 163 meseci
@Pampula
Imam sledeci problem:
Prijavio sam na 9818 ovu kampanju Click4+IPTV i trazio sam HD, sto su mi prilikom prijave rekli da je ok.
ADSL su mi drugari iz razdelnika namestili za 10 min i otisao sam da podignem modem. E sad, devojka u korisnickom mi je dala modemi, a stb kaze kad se resi taj zahtev u ponedeljak i stavila mi sa strane obican STB, ne HD. I ja je pitam zasto obican, kaze zato sto u promociji (Click4 + IPTV) ne mogu da uzmem HD???
Ovo nije prvi puit da sam cuo to, ali znam ljude kojima su nudili da predju na HD iako su imali uzeli isti ovaj paket...
 
Odgovor na temu

spirit_boost
Čačak

Član broj: 200688
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:03 - pre 163 meseci
Ima li još ko problem sa pikselizacijom na HD kanalima? Ili ako je neko imao, kako je taj problem rešen?
 
Odgovor na temu

miodragp
Beograd

Član broj: 43845
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:07 - pre 163 meseci
Citat:
ubimestruja: Koliki je rok kada se prijavi kvar, da te neko i kontaktira?

@miodragp koji model adsl modema ti imaš?
Pošto meni kažu da je sa njihove strane sve setovano ispravno,ali uklučen STB oni ne vide.

[Ovu poruku je menjao ubimestruja dana 20.11.2010. u 09:57 GMT+1]



Imao sam HG 510 (iz 2008-me) pa su ga sad zamenili za HG 520. Ne znam da li to ima veze ali
proveravali su i slova koja pisu iza broja (510).

Pozovi 977 da vidis status naloga, moras nekad da budes i dosadan.

 
Odgovor na temu

selters
Mladenovac, Srbija

Član broj: 127491
Poruke: 98
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.sumadijskioglasi.com


Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:26 - pre 163 meseci
Kod mene je problem pikselizacije resen promenom parametara u centrali. Tako mi je rekao majstor koji se javio.
 
Odgovor na temu

spirit_boost
Čačak

Član broj: 200688
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:26 - pre 163 meseci
@selters
Da li znaš možda koliko si daleko od centrale?
 
Odgovor na temu

paparazzoyu
Darko Vujanovic

Član broj: 14664
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 09:54 - pre 163 meseci
I kod mene HD brlja.3-4sek dobro i posle katastrofa.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 10:00 - pre 163 meseci
I kod mene je tako bilo...Morate da pozovete 977 da vam oni tamo podese sta treba..Meni su resili to za pola sata
 
Odgovor na temu

silverextream05
nikola bakic
Beograd

Član broj: 71710
Poruke: 53
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 10:05 - pre 163 meseci
I ja sam se prijavio.. isti problem cannot download app package?
Cekam servisere ,administratore, operatere da dodju i da mi odnesu aplet hd ..
Mislim da je problem do toga sto imam huawei hg 520s model koji nije sinhronizovan ili podesen za taj hd uredjaj. Svi koji su imali pirelli ili huawei hg520c koji je noviji model i koga telekom isporucuje poslednjih 8 meseci .. njima je proradilo iz prve. Sto znaci najverovatnije ce mi uzeti aplet hd i odneti ga kod sebe da skinu te programske pakete i posle ce raditi.. barem ce stici do Puk koda ,da to unesem... a onda.. ko zna sta me ceka posle toga. Nadam se da ce sve raditi posle. Zanima me samo ako budem morao da menjam modeme.. posto pirelija nigde nema a svi kazu da je bolji od huawea.. da li je bolji model huawei hg520c od hg520s-a? Da li ima bolji wirless ,tj jaci signal ili je to sve isto kinesko smece? A sto se tice Hd televizije cuo sam ,tj i sam naravno predpostavljam da telekom ne pusta FULL HD... signal od 1920x1080 posto je to i u americi retkost.. vec da se pusta klasican 720p hd ready.. (koji je nizih rezolucija).. pa se vrse neke "kompresije". Takodje se spekulise da ce od nove godine biti 14 hd kanala .. i da ce telekom konacno da digne brzine ne bi li sustigao sbb.. pa me bas zanima kako ce to nase parice da izdrze ?
Navodno,prvi put kad sam uzimao iptv rekli su mi da svaki korisnik dobija 10mb/s po parici tako da internet radi nesmetano od iptva i obrnuto . Medjutim kako su ljudi dobijali 16mb/s ako je limit 10 parice? I kako ce to sve raditi sutra kad telekom digne brzine pa svi budemo imali recimo 4 ili 8 mbps plus jedan hd stb plus drugi hd stb... pa to ce nam sprziti sve parice :D hehe... veselo :)
Za sada je dobro da ovoga svega ima.. pa polako.... unapredicemo se i mi.. jednoga dana..
 
Odgovor na temu

ubimestruja

Član broj: 138782
Poruke: 206
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 10:45 - pre 163 meseci
Najgore je što mene juče i danas na 977 lažu da čekam da me tehnička podrška kontaktira.
Ja sad bio u poslovnici (moraš otići lično jer nemaju telefon!!! (Novi Sad-21 vek!!)),ljubazna gospodja kaže:
Pa teh. podrška ne radi subotom kao ni šefovi...Sjajno!!
Stari STB sam vratio u četvrtak u pola devet (izašo sa posla),u petnaest časova prijavio kvar,a ne kao što oni kažu u 17.15-to je bio već drugi poziv. Onda sm zvao,zvao-i ništa. Jedini koji mi je pokušao savetom pomoći-i svaka mu čast, je korisnik Pampula. Ali od mapiranja portova (e,to sam novo naučio) nema pomoći. Moj HDSTB jednostavno neće na mrežu (ne vidi je,ne prepoznaje je ili ne zna gde je!),moje laičko mišljenje je da mac adresa u modemu nije dobra-verovatno lupetam jer o tome nemam pojma. I resetovao i restartovao-isto.
Tehničar iz Bg-a kaže da je sa njihove strane sve ok,ali da on nevidi moj uredjaj-kao da nije uključen...a jeste. Ovaj stari HG510 ne radi posao. Morao sam da se izjadam-tuga! Sa moje strane veeliki minus Tkomu, dugo koristim njihove usluge, IPTV od prvog dana 28.10.2008.
Ali su me sad izj***li kao majmuna-svaka im čast. Bar da nisam vratio stari Stb. Ovako,odo da kupim koaksijalnog kabla i da iskopam s tavana staru logu-potrajaće ovo vidim ja!
 
Odgovor na temu

usilic
Sasa Ilic

Član broj: 272646
Poruke: 63
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 11:46 - pre 163 meseci
Evo i ja da postavim neko pitance. Zainteresovan sam za ovaj hd iptv a vec imam iptv+4mb p me interesuje sledece (koliko vidim @pampula je najobavesteniji pa mozda on zna odgovore):

1. Bio sam da vidim da li imam uslova da se prijavim i ljubazna sluzbenica je gledala nesto u kompjuter i rekla mi da nemaju podatak koliko sam udaljen od centrale (po mojoj proceni mozda ima malo vise od 500 m) i da mi je neki bandwith download (valjda) 14200 a da je minimum 15000. Uzela mi je podatke i rekla da ce me obavestiti a da ce u centrali proveriti da li imam mogucnost za povezivanje. E sad, ja imam huawei hg520s i 100% sam siguran da sam pod system information u ruteru video pre dva dana kada sam se vratio iz telekoma max. bandwith down. 14200 a kad sam sad ptoverio imam sledece podatke: max. bandwith down/up(kbps) 19700/544, bandwith down/up(kbps) 10000/510, snr margin down/up (db) 15.6/19, attenuation down/up (db) 18/5,5 power down/up (db) 20,3/0,3. Ima li sanse da su oni nesto u medjuvremenu cackali i da su se zato ove vrednosti povecale i da li ja sad sa ovim mogu da dobijem hdiptv?

2. Na slici sa zadnje strane novog uredjaja nisam video izlaze za 5.1 zvuk, samo onaj opticki izlaz. Postoji li neki drugi nacin da povezem moj postojeci 5.1 sistem koji nema opticki ulaz?

3. Da li je istina i je li moguce da nat. geografija i discovery u hd nemaju prevod?!

Hvala.
 
Odgovor na temu

miodragp
Beograd

Član broj: 43845
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 11:47 - pre 163 meseci
Citat:
ubimestruja: Najgore je što mene juče i danas na 977 lažu da čekam da me tehnička podrška kontaktira.
Ja sad bio u poslovnici (moraš otići lično jer nemaju telefon!!! (Novi Sad-21 vek!!)),ljubazna gospodja kaže:
Pa teh. podrška ne radi subotom kao ni šefovi...Sjajno!!
Stari STB sam vratio u četvrtak u pola devet (izašo sa posla),u petnaest časova prijavio kvar,a ne kao što oni kažu u 17.15-to je bio već drugi poziv. Onda sm zvao,zvao-i ništa. Jedini koji mi je pokušao savetom pomoći-i svaka mu čast, je korisnik Pampula. Ali od mapiranja portova (e,to sam novo naučio) nema pomoći. Moj HDSTB jednostavno neće na mrežu (ne vidi je,ne prepoznaje je ili ne zna gde je!),moje laičko mišljenje je da mac adresa u modemu nije dobra-verovatno lupetam jer o tome nemam pojma. I resetovao i restartovao-isto.
Tehničar iz Bg-a kaže da je sa njihove strane sve ok,ali da on nevidi moj uredjaj-kao da nije uključen...a jeste. Ovaj stari HG510 ne radi posao. Morao sam da se izjadam-tuga! Sa moje strane veeliki minus Tkomu, dugo koristim njihove usluge, IPTV od prvog dana 28.10.2008.
Ali su me sad izj***li kao majmuna-svaka im čast. Bar da nisam vratio stari Stb. Ovako,odo da kupim koaksijalnog kabla i da iskopam s tavana staru logu-potrajaće ovo vidim ja!


Kao da si mojom rukom pisao, i ja sam korisnik IPTV-a od oktobra 2008. god. i tada sam prolazio kroz pakao zvanja podrske, citanja foruma itd.
Ali ajde mislio sam to je nova tehnologija i za Telekom, ajde da pomognem i stvarno nakon mesec dana je sve proradilo OK.

Ali ovo sada je ipak previse, od 15. novembra ja svaki dan gubim vreme i sto je najgore jos nemam uslugu, za koju cu morati sve uredno da platim,
strasno.

 
Odgovor na temu

ubimestruja

Član broj: 138782
Poruke: 206
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno20.11.2010. u 12:00 - pre 163 meseci
Ej,ali ono tvoje "..ajde da pomognem" je glavno. Mislim,možda sam ja lud,ili previše očekujem, al nešto što se zove veran korisnik niko ne zarezuje. Svi koje znam su odavno prešli na sbb i odavno gledaju hd i već skoro godinu dana za iste pare imaju 4mbs za iste pare ko i ja.
Al ja budala kao Telkom je to! Ma sam sam kriv.
I stalno uvode nove kampanje sve za dinar,ja slao mejlove kao-alo braćo,a mi? Aono ništa. Šta sad ja treba da izigravam budalu raskidam ugovore,donosim indeks,člansku kartu izvidjača,potvrdu od pokojne babe da bi nešto dobio. Ko klinci da uzmem sim karticu istrošim kredit,pa bacim uzmem drugu.... Ne ide mi to nikako. I sad ovo?! Kaže gospođa,najbolje je da dođete u pon. u 8 ujutro. Ja reko izvinte, ja moram i leba da zaradim. Kad bi radio ko vi ja bi propao odavno. Reko mogu sam posle tri kad se vratim sa posla pa pre supe,al to je kratko oni rade do 4. Ma daj da ne davim više, odo negde vidi kakav je dan napolju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110578 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.