Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Viadrus U22 mnogo trosi, cesto lozim, POMOC

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Viadrus U22 mnogo trosi, cesto lozim, POMOC

[ Pregleda: 3450 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sudija1
zaposlen

Član broj: 273455
Poruke: 1
..nd.212.200.171.93.netpro.rs.



Profil

icon Viadrus U22 mnogo trosi, cesto lozim, POMOC21.11.2010. u 21:11 - pre 163 meseci
Zdravo svima,

prelistao sam ceo forum, i naisao na slicne probleme, ali nista od toga ne mogu da iskoristim.Naime moj problem je sledeci:

-Kuca dvojna 350kvadrata, prizemlje, sprat i potkrovlje, dva ulaza, (jedna polovina preslikana u drugu)
-zivi se samo u jednoj polovini 170 kvadrata,
-izolovana 5cm stiropor, stolarija pvc, na tavanu 10 cm mineralna vuna,
-u prizemlju 2 radijatora, jedan u hodniku i jedan u garazi,
-na spratu i u potkrovlju podno grejanje.

-kotao Viadrus U22, 30 kilovata, dimnjak 10 metara, fi160.

E sad, ne mogu da ga napojim koliko moze da pogori, non-stop ga lozim, citao sam po forumu da ljudi isti kotao loze 2-3 puta dnevno, imam 10 metara drva i 3,5 tona uglja stavalj, prana kocka, ako nastavim da ovako lozim necu ni do nove godine da stignem.

U 11 uvece ga "namunjim" stavim 2 kese uglja (oko 15 kg), i ujutru u 6 jedva da ima zara, samo pepeo, i opet iz pocetka, podlozi, razgori, stavi ugalj...3-4 sata plafon.Probao sam sa regulatorom promaje i sa otvorom na dimnjaci da ga prigusim, ali onda mi vraca dim, cela kuca mi smrdi, i opet sve pogori ili se zagasi.

U kuci je toplo, pretoplo, ali non-stop sam u kotlarnici.

Gde gresim, molim vas za pomoc.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Viadrus U22 mnogo trosi, cesto lozim, POMOC

[ Pregleda: 3450 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.