Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Simulacija bilo cijeg glasa - program

elitemadzone.org :: MadZone :: Simulacija bilo cijeg glasa - program

[ Pregleda: 4724 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Simulacija bilo cijeg glasa - program21.11.2010. u 21:58 - pre 163 meseci
Da li postoji dobar probram za simulaciju glasa (da zvuci kao original), znaci da se ucita deo originalnog snimka glasa a da kao rezultat preradi snimak nekog drugog glasa da zvuci kao onaj prvi glas tj da ispadne kao da je neka osoba rekla nesto sto nije rekla (ili otpevala nesto sto inace ne bi umela)?
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 12:49 - pre 163 meseci
Naravno, ne mora da bude besplatan program (nesto tako ne verujem da ima besplatno da se nadje).
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.teletrader.com.



+2789 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 12:53 - pre 163 meseci
Ima u "Nemogucoj misiji 3".
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 15:12 - pre 163 meseci
Bas si duhovit... Ha! I opet: Ha!

Za one koji misle da je nemoguce - nasao sam ranije demo verzije nekih slicnih programa koji rade slicnu stvar ali od snimljenog glasa prepravljaju u vec definisane boje glasa, znaci snimak svog glasa ubacite a program obradi kao da govori robot, starac, dete i sl. a bilo je i glasova par poznatih licnosti. E sad, meni treba isto to samo da moze da se ubaci deo snimka (uzorak) bilo cijeg glasa a ne neki u programu vec definisani glas.

Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 16:07 - pre 163 meseci
Kada nadjes program koji ce simulirati dikciju i intonaciju onda se javi...
Ovo o cemu pises moze da se uradi u bilo kom audio editoru
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 17:47 - pre 163 meseci
Ne treba program da sam izvodi dikciju i intonaciju jer dikcija i intonacija ostaje iz originalnog snimka tako da program treba samo da, ajde da tako kazem, "prefarba" taj snimak npr. tvog glasa (nesto sto si ti rekao ili otpevao) sa uzorkom npr. mog glasa tako da intonacija ostaje ista, dikcija ostaje ista samo boju glasa da prepravi/uskladi sa uzorkom moje boje glasa (koji bih takodje ucitao u program) tako da na kraju ispadne da sam ja rekao ili otpevao ono sto si ustvari ti rekao ili otpevao. Sigurno je u teoriji moguce posto sam imao demo verziju nekog slicnog programa ali nazalost bez opcije da transformisem svoj glas u bilo ciji glas nego samo u vec definisane glasove (ako se setim naziva tog programa napisacu, imao sam ga ove godine tako da cu se valjda setiti, mozda bude od pomoci da mi neko pomogne u potrazi ako bude znao na sta mislim).
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program22.11.2010. u 21:47 - pre 163 meseci
Pa znas kako, svako izgovara reci na svoj nacin. To ces vrlo tesko da simuliras...eventualno visinu glasa ili brzinu, ali bez ubacivanja nacina izgovora koji nam je svima svojstven nista od toga :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Simulacija bilo cijeg glasa - program23.11.2010. u 07:35 - pre 163 meseci
Citat:
3way: Pa znas kako, svako izgovara reci na svoj nacin. To ces vrlo tesko da simuliras...


Jeste tesko simulirati izgovor ali nije nemoguce. Medjutim, kod pevanja nema potrebe za tim svi se trude da odredjenu pesmu otpevaju na isti nacin.
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Simulacija bilo cijeg glasa - program

[ Pregleda: 4724 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.