Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban Live Sport Streams

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Potreban Live Sport Streams

[ Pregleda: 1614 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

macak18
Bojan Jovanovic
Beograd Novi

Član broj: 170644
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Potreban Live Sport Streams22.11.2010. u 20:43 - pre 163 meseci
Jel zna neko gde moze da se kupi Live Sport Stream-ovi za gledanje kanala preko interneta.Znam mali milion sajtova za gledanje uzivo strimova preko sopcasta itd itd ali mene zanima da platim i da gledam dobar kvalitet bez seckanja nesto poput ovog sajta livetv4ever tu nude dosta kanala ali dali ima negde neki bolji kanali HD npr iz nekog Best Sport paketa iskljucivo za fudbal da se gleda i da prihvataju placanje preko moneybookers-a nebitno koja je cena samo da je dobar.

Ovo niko do sad nije trazio ili ja ne vidim na forumu,mene treba neki dobar sajt koji nudi dobre sport strimove sa dobrim kvalitetom slike.Gde hocu da platim i da gledam,a ne da mi secka ili los kvalitet ili prezauzeto itd itd.

Ovi free sajtovi me ne zanimaju:
myp2p
channelsurfing
justin.tv
channelchooser
livetv

itd itd ta bagra me ne zanima,ocu da platim i da gledam dobre strimove ako to postoji bio bi vam zahvalan da mi date dobar link.Onaj ko ne zna neka ne balavi i ne upropasti temu ko uvek.

Hvala
 
Odgovor na temu

macak18
Bojan Jovanovic
Beograd Novi

Član broj: 170644
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Potreban Live Sport Streams23.11.2010. u 15:01 - pre 163 meseci
Jel moguce da tako nesto ne postoji,nije bitan nacin placanja mozda neko zna takav sajt ne mora moneybookers?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Potreban Live Sport Streams

[ Pregleda: 1614 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.