Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122733 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 10:29 - pre 163 meseci
Ne treba bolji dokaz o tome sto pricam od tvojih pisanija. Kod tebe (vas, eno ga i Kobaja) se sve svodi na leba (pare) , guzce (prostacki materijalizam) , zevzecenje i to je to. I sta onda ima ti da odlucujes o vaznim drustvenim pitanjima. Tvoje je da radis za taj leba, da zapusavas guzcu koliko hoces dok ne ugrozavas drugoga (ako hoces i mozes kupuj Ferarije svaki dan, koga je briga) , i da placas porez, a ima ko ce umesto tebe da misli kako ce da se krecu vazni drustveni procesi. To jest treba da ima, i to bi bila prava demokratija. Pisao nije Marks nego Platon* jos pre 2500 godina. Aaaaa, neces to? 'Oces da se urcis, i ti da budes vlas tako sto ces da saras po papiricima ono sto ti kazu spin doktori da treba da saras, i mali covek da se pita, bre? Onda nemoj da mi places tu kao neka baba kad ti kapu kroje najgori i da seiris kad budale kao Dzulijan otkrivaju rupu na saksiji - ebiga bate, najgori nista ne valjaju. Nego kuliraj. Sam si ih birao po svojemu liku pa ih sad trpi. Prema svecu i tropar.

Pod ovim "ti" ne mislim konkretno na tebe, nego na sve vas "demokrate" , nemoj odmah da mislis da nesto tebi licno pisem.

*
Code:
http://bs.wikipedia.org/wiki/Država_(Platon) 

 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 10:41 - pre 163 meseci
A koga sam ja birao? Jedna anegdota, od pre par godina, dolazi neka baba i nosi neke listice, pitam ja sta je to, ona
kaze poziv za glasanje, ja ni pet ni sest, nego : "A jel' gospodjo, a sto bi ja glasao za gluplje od sebe?", ona se nadje nesto uvredjena...

No... vidis mene nisu pitali za drustveno uredjenje, a i politicari mi svi odreda lice na pacove...
Tako da s' vremena na vreme je potrebna drustvena deratizacija... (majkorisnije primerke - cuvati)
Ima jedna stvar oko koje se svi politicari slazu - ne sme biti odmazda nad njima kad izgube od 'suprotne' opcije,
interesantno, a?
Sto bi rekli drugarice Lesli, u pogresnoj se crkvi molite...

A anticke dangube su ipak dangube od Platona pa na vamo, sve je to iz blesavosti ili neke koristi...

Kazu da demokratija potice od neke dve grcke reci - narod i vladavina, ja sam na jednom ispitu izdeklemovao
tu definiciju i na kraju u neformalnom razgovoru sa profesorkom rekao : "Ma ok, nego kakva to demokratija
u Grckoj u anticko vreme, kad su im 50% stanovnistva bili robovi?"....

Kad zagrebes ispod raznih praznih floskula i definicija, videces sta svet pokrece - interes!


Bo'nu neces?



[Ovu poruku je menjao milance_kg dana 02.12.2010. u 11:56 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao milance_kg dana 02.12.2010. u 11:57 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao milance_kg dana 02.12.2010. u 12:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 11:14 - pre 163 meseci
A za
Code:
http://bs.wikipedia.org/wiki/Država_(Platon)


Ne treba ti Platon i njegovo vidjenje drzave, Hitler je to sa malo modifikacija izveo na delo...
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 11:42 - pre 163 meseci
Lesli Eldridz nalupao si tonu gluposti, sta mi neznamo sta je drzava, sta je politika, a?
Nego ces ti sad da nam objasnis.

I da radis psihoanalize, smesno. Ko oni sto kao analiziraju slike, recimo sliku koju naslikao 70 godisnjak
a oni silni analiticari cim pogledaju sliku ti odma kazu sta je dobio na poklon za 6-ti rodjendan. xD

I jedino su tvoji postovi nabijeni emocijama, ti zelis kontrolu, zelis da te maltretiraju na svakom koraku,
zelis da ti politicari kazu kad ces da ustajes a kad ces da spavas, kavu ces odecu da nosis itd..

A sta mislis da su politicari? neka uzvisena stvorenja, a? Isto su i oni ljudi kao i mi, i zasto bih ja hteo
da neki drugi covek misli umesto mene. Zbog cega je to politicar pametniji o od nekog? Jel se on rodio
kao politicar? Ne, nego u skolama uci kako da zamajava i iskoriscava ljude koji nisu politicari.

Takav covek ko misli da treba da neko upravlja njim ne koristi svoj mozak uopste, vec zeli da bude
izvrsni organ vladaoca.

Da ne postoje ljudi koji kritikuju politicare svakodnevno ti bi danas, a ne samo danas vec svakoga
dana bio negde u nekom kamenolomu i dizao kamecine, a dzelat bi te bicem bicovao, a sve u interesu
politicara. Pa tad nebi ovakvu pesmu pevao.

Uostalom bio je vec jednom jedan takav koji je hteo da kontrolise citav svet, pa znamo kako se
to zavrsilo.

Da nije takvih kao sto si ti, zeljnih kotrole, i zeljnih da neko njima vlada svet bi bio mnogo srecniji.

Zato je i wikileaks dobra stvar jer malopomalo budi svest onih koju su u zabludi.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 11:48 - pre 163 meseci
Ima ljudi koji vole sado-mazo, sta ces... :)...
Umesto da to cuvaju u svoja 4 zida, oni to nude ostalima kao drustveno prihvatljivu opciju...
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.gogethosting.com.



+443 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 11:57 - pre 163 meseci
Prosečan birač primećuje da se stvarni dogadjaji ne odvijaju onako kako očekuje. Procene prosečnog birača se zasnivaju na izjavama političara kojima veruju. Budući da je teško posumnjati u sopstveni razum kad se desi nešto za birača neočekivano isti neće otići kod psihijatra da mu "popravi" glavu. Mnogo je jednostavnije reći kako postoje nekakvi moćnici koji upravljaju svetom i ometaju progvodjenje "pametne" politike. Zato svaki pokušaj prosečnog birača da doprinese napretku propada. Po proceni tog istog buirača to nije zato što je on pogrešio u proceni, već zbog belosvetskih zavera. Takvim razmišljanjem se prosečno zaglupljen birač rasterećuje.

Stoga ni informacije objavljene na WikiLeaks sajtu neće imati nekog velikog uticaja na opšte stanje. Prosečan birač jednostavno neće poverovati u dokumenta koja se kose sa njegovim "razumom" a uočiće ona dokumenta koja mu daju za pravo tj. "potvrdjuju razum".
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:08 - pre 163 meseci
Citat:
Kobasa:bu-da-las-ti-ne

Dranje fukare koja voli da nekome crkne krava i nerazumne i neodgovorne akcije potencijalnih pacijenata ustanova zatvorenog tipa od kojih je taj Dzulijan nije kritikovanje vlasti. To je samo obicno dranje. I vec smo rekli da nikoga nije briga za to sto divlji ljudi svaku uredjenost shvataju kao neku prisilu i kao da neko hoce njima da upravlja. Zato su i divlji i zato su svuda u civlizaciji ili izumrli ili gurnuti na marginu drustva, pa ce i ovde. To je neminovan civilizacijski proces.
Citat:
milance_kg: Kazu da demokratija potice od neke dve grcke reci - narod i vladavina, ja sam na jednom ispitu izdeklemovao tu definiciju i na kraju u neformalnom razgovoru sa profesorkom rekao : "Ma ok, nego kakva to demokratija u Grckoj u anticko vreme, kad su im 50% stanovnistva bili robovi?"

Takva u kojoj oni kojima se sve svodi na bleskaste doskocice za fukaru nema da se mesaju, kao sto i treba da bude.

Prema tome, vas dvojica ajde idi tamo da punis guznje crevo i ne brini mnogo o tom sta ce biti i ko ce da te prisiljava na sta, jer ima ko ce umesto tebe da misli, a sto se Dzulijana tice, i to ce da se resi. To se kaze, sto se gnjuras kad ti d viri, iliti ne mesaj se u ozbiljne stvari kad nista ne razumes.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:13 - pre 163 meseci
@kandorus

Prosecan birac je moja keva i pokojna baba, a i moja zena, one se ne zamlacuju svetskom politikom i nisu cule za vikipikiliks... kao i vecina...
Glasaju zato sto im neko tako kaze, a ove moje po licnom raspolozenju datog dana :)

Umeju da skuvaju pasulj, extra gulas i tako gomilu veoma ukusnih jela...

Ima ovde par penzionera, oni glasaju ako im pred izbore neko nesto glupo obeca... ja bi rekao - zloupotreba starih i nemocnih lica,
ali nikako od mene omalovazavanje istih, jer dok ja nisam bio u cacinim m*dima, oni su mi stvorili infrastrukutru (a i ovaj vid sa kojim komentarisem sa vama,
je njihovih ruku delo).

Obican covek nema vremena i snage da se bori sa ovim 'nemetnutim' i njihovim idejama i jos gorim njihovim lazima..
I isti kazu da su nezamenjivi... jesu... ali njima samima...
Ceo svet opterecuju samim sobom, a u stvari gomila folirana i lezilebovica koje samo interesuje kako da vam izvuku sve iz dzepa.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:15 - pre 163 meseci
kandorus, nije to nikakva zavera. Sta mislis da si ti izaso na ulicu pobio gomilu civila, a da onda
kad te uhvate izjavis kako si to ucinio zbog nekog viseg interesa? Sta mislis sta bi se desilo sa
tobom?

E to je isto i sa tim odvratnim njushkama, zele da i normalne ljude ubede kako je OK da oni koknu
koga zele, i da je to radi nekog viseg interesa.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:16 - pre 163 meseci
@Lesli Eldridz

Neces i dalje bo'nu? Ok... vodim te u sex-i shop, pa uzmi sebi sta ti srcu drago... can?
 
Odgovor na temu

Ratko ljubi slatko
Beograd

Član broj: 180995
Poruke: 7
*.kbcnet.rs.



Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:20 - pre 163 meseci
ako, ako
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:20 - pre 163 meseci
Lesli Eldridz

Mozda iz tvog tabora mazohista nikog nije briga, ali nas koji mislimo svojom glavom je itekako briga.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-4.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:25 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Ima ovde par penzionera, oni glasaju ako im pred izbore neko nesto glupo obeca... ja bi rekao - zloupotreba starih i nemocnih lica



Toliko o izrabljenim penzionerima. Skroz na drugom kraju price su:

Citat:
Prosecan birac je moja keva i pokojna baba, a i moja zena, one se ne zamlacuju svetskom politikom i nisu cule za vikipikiliks... kao i vecina...
Glasaju zato sto im neko tako kaze, a ove moje po licnom raspolozenju datog dana

Umeju da skuvaju pasulj, extra gulas i tako gomilu veoma ukusnih jela...


Sto bi reklo - teoretski sutra moze da padne vlada ako se dignu ti stari i nemocni, a po prosecnom biracu mozes da se po*enjas, i to duzi niz godina uzastopno(uzimajuci mu 60% zaradjenog za punjenje DStm naprimer), nista nece da se promeni.

Sve dok se ovo:

Citat:
Obican covek nema vremena i snage da se bori sa ovim 'nemetnutim' i njihovim idejama i jos gorim njihovim lazima..


ne promeni u - Obican covek i te kako mora da se bori sa nametnutima i njihovim idejama, ovo nece biti lepo mesto za zivot

P.S. naziv slike nisam menjao, ovo ekstremno je bilo tu

[Ovu poruku je menjao ArsenLupen dana 02.12.2010. u 13:36 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:31 - pre 163 meseci
Citat:
Kobasa: Mozda iz tvog tabora mazohista nikog nije briga, ali nas koji mislimo svojom glavom je itekako briga.
Za ceo proces je vazno kojom glavom vi "mislite". Ima ih vise.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:42 - pre 163 meseci
Lesli Eldridz

Pa ti upravo sa tvojim pisanijama potvrdjujes da mislis onom donjom glavom, a za sve sto se treba
upotrebiti gornja glava ti prepustas politicarima.
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:46 - pre 163 meseci
Ja ne kukam sve vreme o proterivanju kroz guznje crevo i kako neko hoce da me porobi ako mi ne daje da radim sta hocu nego se bavi poslovima uljudjivanja zemlje. Ne mora ove, bilo koje zemlje. Nego tvrdim da je drzava kao institucija potrebna zemlji, bilo kojoj, bas zbog takvih kao vi koji hoce da budu "slobodni" i da "misle" pa da im ogranici to "misljenje" i "slobodu". Zbog takvih postoje drzave i zakoni, zato sto takvi kao vi uvek smatraju da su bas oni ti koji treba da ne postuju pravila i da budu "slobodni" da "misle" ma sta vama to znacilo. I onda je tu drzava da takve silom natera da postuju civilizacijska pravila. Idealna drzava trenutno ne postoji bas zato sto je neko smislio da takvi kao vi treba da je prave "glasanjem". Kad bi se uveli oni testovi i to, mozda bi i mogla da postoji, ako ne idealna, onda bar bolja od ovakve.

To sve sto ti pricas moze da se sazme u 4 reci. "Srbija se saginjati nece". A ja dodajem, "al' se zato naguziti hoce".
Citat:
milance_kg: Ceo svet opterecuju samim sobom, a u stvari gomila folirana i lezilebovica koje samo interesuje kako da vam izvuku sve iz dzepa.
Pa cekaj, jesu sad gluplji od tebe ili nisu? Kako su uspeli da tako ceo svet obrlate ako su gluplji? Ukljucujuci tu i tebe, Kobasu i ostale ljubitelje slobode i wananbe pankere. Eto na primer ovi ovde kod nas. Ubedili su te kako nema potrebe da glasas i sve, sto je i najbolja opcija ako se radi o takvima kao vi, i onda rade sta treba da bi ovo ovde pocelo da lici na zemlju a ne vise na poljski klozet na gradilistu, a vi ste tu samo da udjete odredjenu sumu kad zatreba, i da se jadni gusite u neslobodi, kad se usvoji kakav zakon koji ce od ove rupe ovde da napravi civilizaciju. Ako necete da se uljudite, zna se. Prvo po guznjem crevu, ups, po dzepu, a ako se mnogo koprcate i mnogo mi tu slobodarite, na kraju ima da ide i demokratski mrak. I ko je sad tu pametniji a ko nije, to meni nije jasno pa ako bi ti ili tvoj drug hteli da mi objasnite, bas bi me zanimalo.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:52 - pre 163 meseci
Evo je opet 'ova', kakvi bre pankeri!? Da nisi ti .... ma neki iz vlasti?
Cekaj bre... ja treba da radim i u isto vreme da razmisljam sta ce lopovi da izmisle i izglasaju,
povodom toga kako mene opljackati? A bojim se da onda ni za lopove nece biti nista - ometaju me u radu...

Jel' su tebi kao maloj ikad rekli da si dosadna i da ne smaras?
Ono ometas druge u necem pametnom...
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.gogethosting.com.



+443 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:58 - pre 163 meseci
^Kobasa

Ne kažem da postoji zavera. Samo primećujem kako razmišlja prosečan birač.

Prvi neposredni efekti WikiLeaks-manije se već vide. Sredstva informisanja, štampa, radio i tv dovlače iz najcrnjih podruma "analitičare" koji za račun dnevne politike "osvetljavaju" pogodno odabrana dokumenta. Odlična prilika da se tračarenjem stvori privid visokoumnih diskusija i skrene pažnja sa aktuelnih problema. Većina političari na vlasti se drže podalje od svega. A i što bi? Tu su njihovi sateliti i psi čuvari koji treba da operu prljav veš za gazdu.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 12:59 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: uta ta, uta ta, kme kme kme

Kod mene te dziberske fore za bubuljicare ne pale. Ako hoces da razgovaras normalno o necemu sto bar malo razumes razgovaraj, ako ne, slobodno se deri tu i pravi grimase, koga je briga. Time samo pokazujes da sam u pravu u svemu i da fukari treba da bude uskraceno da ucestvuje u odlucivanju o ozbiljnim pitanjima zato sto ona nije za to sposobna.
 
Odgovor na temu

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?02.12.2010. u 13:00 - pre 163 meseci
Lesli Eldridz

Ti si svojim postovima pokazao svoj stav, to je stav svakog mazohiste, nema sta tu da se objasnjava
jer mazohista osporava sve sto bi ga odvojilo od svog dzelata.

A to zasto nije onako kako svesni ljudi pricaju? pa zato sto nisu od pocetka sveta ljudi svesni.
Nesvesni ljudi ce uvek sve prihvatati zdravo za gotovo ako im je to predstavljeno kao "civilizacijko dostignuce".
Ignore: Nedeljko!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122733 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.