Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122510 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:15 - pre 163 meseci
Svi bi pakovali u marketing da imaju mogucnosti i znaju kako.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:24 - pre 163 meseci
Pa onda je OK :)

"You had something to hide
Should have hidden it shouldn't you
Now you're not satisfied
With what you're being put through"
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:27 - pre 163 meseci
Naravno da je OK. Ne svidja ti se? Promeni planetu.
Citat:
a1200: Upravo. Svi jesu ista g*ovna - samo sto to jedni to vesto pakuju u lepo upakovani marketing, holivudskog stila, sa osmehom na licu, i toboze se "iznenadjuju", "smeta im" kad se provali - postaju nervozni i prete.

Nego, jos samo da objavi ono sto je rekao da ima za Ruse :), i da recimo nadje neku pikanteriju o ovim muslimanima sa bliskog Istoka, i stvarno nece imati gde da se sakrije. :)
To je tuzna cinjenica danasnjeg stanja na planeti.

Nego lik jeste heroj, a pritom je i lud. Ja ne znam ko bi normalan smeo i mogao da se u'vati u kostac, i ovako eksponira, protiv cele te mashinerije. Javlja mi se film "The Cube" :) sa Assange-om u glavnoj ulozi :)

Heroj za bubuljicare koji se loze na mitske heroje. A normalni i razumni ljudi rade stvari sa nekim razumnim ciljem a ne bez cilja, tek da dizu galamu i balave o "pravdi" i "istini". Posebno se ne "vataju u kostac" sa nekim ko je hiljadu puta veci od njih, da ruse nesto sto je hiljadu puta vece od njih, bez ikakvog izgleda da bilo sta dobro iz tog "hvatanja u kostac" na kraju izadje po bilo koga, osim mozda za neprijatelje civilizacije. Zato sto nikakvih dokaza tu ni o cemu nema, niti je pa kakva znacajna "istina" otkrivena, osim sto za fukaru "razotkriva" te decje stvari koje pises u prvoj recenici. Koje svi koje to zanima znaju vec 5000 godina. Ko je tebi / vama kriv sto vi trazite mesije i neke supermene da vam budu idoli i vodje, pa vam onda krivo sto to ne postoji, kad se ispostavi da su i oni samo obicni ljudi sa manama? Gledajte onda tamo epsku fantastiku i slicno, manite se stvarnog sveta. U stvarnom svetu svi lazu, reko Gregori Haus. Roditelji lazu decu, deca lazu roditelje, lazu ucitelji djake, djaci ucitelje, lekari lazu pacijente koji lazu lekare, lazu se medjusobno kolege sa posla, drugari / drugarice, poslovni partneri, bl bla bla, pa ne vidim sto to ne bi vazilo i za politicare. Kome se ne svidja neka promeni planetu.

E sad, kad objave to sto najavljuju za banke, mozda tu i bude necega, a ovo su sve gluposti da se lozi fukara i da peni i tako upropascava svet u kome zivi. Sve bi ja to najurio u Aziju, kao Svajcarska svoje crne ovce. A to sto imaju drzavljanstvo steceno rodjenjem, pa koga briga, veliki doktori pravnih nauka ce da smisle i za to resenje. Ups, pa oni su vec sami tamo pobegli, ne mora niko da ih proteruje. OK, sad samo da budu spreceni u kevtanju i sve ce da bude OK.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:36 - pre 163 meseci
Ma, OK Lesli, i ja sam lojalan... nemoj da brines :)

Nego, bas bi ti sad pisao na internetu da se "neki tamo" kroz istoriju nisu hvatali u kostac sa masinerijama 1000x vecim od njih. Sad bi okopavao krompir noktima, spavao u blatu i umirao oko 25-30...
I nije rec o "razotkrivanju", vec dizanju svesti populacije... da mozda, samo mozda, malo preispitaju sve propagandne porukice u buducnosti, pre nego sto slepo poveruju u istinu sa ekrana - jer toboze, zive u demokratiji, a znamo da tamo nema obmanjivanja, jer sve je transparentno, mediji slobodni i tako... :)
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:41 - pre 163 meseci

Leslijevo poimanje idealnog drustvenog uredjenja
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:41 - pre 163 meseci
Ne Lesli zna da ne postoji nista idealno, a to idealno traze ovi neki bolesni, pa im onda krivo sto idealno ne postoji. Sta da radis, takvi su oni. Zato im tako i ide. Lazovi napreduju vec milenijumima a istinoljupci stalno idu u septicku jamu. Prema svecu i tropar.
Citat:
a1200: Ma, OK Lesli, i ja sam lojalan... nemoj da brines :)

Ne, ti si bolestan, i ovi ostali pojedinci isto, to je meni jasno vec decenijama. Mislim ono, kad je neko odvojen od stvarnog sveta, to je bolest, nisam to ja smislio nego je to tako. E sad nisu svi ti bolesnici opasni po okolinu pa nisu nasilno hospitalizovani, i to je isto stvarni svet, samo isto je stvarni svet da njihove umotvorine ne vrede ni vazduha kojim su izgovorene. Jednostavno u stvarnom svetu se to ignorise, a ovako virtuelno moze sprdanje radi zabave.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:43 - pre 163 meseci
^^ Pa i nije daleko. Kokoske. Bar 80% ljudi na planeti su debili, roboti, nesvesni (stvarnog) sveta oko sebe, nezainteresovani, nesposobni i zeljni "hleba i igara", skandala itd.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:45 - pre 163 meseci
pa da.. ali fora je da filozof tvrdi da je tome treba stremiti
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:46 - pre 163 meseci
Pa nema tu stremljenja, to je nepromenljiva
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:46 - pre 163 meseci
Tacno, to je tako i nikad se nece promeniti. To je stvarni svet. Kome se ne svidja nek ide na drugu planetu, sta da mu sad ja radim.
Citat:
a1200: I nije rec o "razotkrivanju", vec dizanju svesti populacije... da malo preispitaju sve propagandne porukice u buducnosti, pre nego sto slepo poveruju u istinu sa ekrana - jer toboze, zive u demokratiji, a znamo da tamo nema obmanjivanja, jer sve je transparentno, mediji slobodni i tako... :)
Mislis da nekoga boli organ za to o cemu pises? Nikoga nije briga. Ta tvoja populacija samo hoce da gleda svoj omiljeni program na TV, da ima big mek ili ekvivalent da nabije u gušu i da je niko ne uznemirava dok to radi, i to je sve.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:50 - pre 163 meseci
Čekaj malo, zar ne reče da postoji neka sitna manjina koja "vredi"? Zar ona ne zaslužuje informacije, ili je bolje da ne znaju? Ono, bolje plava pilula, jer ako uzmeš crvenu, mLogo će da boli, a posle nema vraćke.

BTW, ljudi, polako, otkriće nam Džulijan i pravi identitet mr. Eldriža, samo polako. ES:tabloid
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:50 - pre 163 meseci
Pa ne znam onda sto se svi srde na Wikileaks, gledaju da ih zatvore, osude i ukinu... kad to nema veze. Mnogo manje stete bi sebi naneli kad bi ih pustili na miru, jer jel'te njih i onako "niko ne slusa", i bez uticaja su na bilo sta. Ovako im samo prave promociju... :)
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:53 - pre 163 meseci
Bojim se da je i to upravo za one kokice sa slike.
Malo više PR-a da im je stalo, da ih je moguće prokužiti i da su dostupni običnim smrtnicima.
Meanwhile,...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:58 - pre 163 meseci
Ta manjina koja kapira i onako zna sve te stvari. I da su ubijali civile, i da diplomate spijuniraju jedni druge i da je Ahmadinedzad debil... I ne samo da znaju da USA to radi, vec i svi drugi. Tako da, nista korisno. A sto ih osudjuju/ukidaju? Pa recimo:
1) ti koji to rade su i sami debili (kao ovih 80% + publike)
2) da bi sprecili paniku/histeriju/ludilo jer ovih 80% + nisu navikli na takve "shock-ove" pa mogu da naprave neko s*anje
3) (omiljeno teoreticarima zavera) - radi promocije, posto ovi zapravo rade za njih
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:58 - pre 163 meseci
Lesli ti si jedini koji se ovde kida i trosi zube. Cini mi se da urpravo ti nisi zadovoljan sa stvarnoscu :)

Nista gore nego coveku podariti privid slobode pa pocne da zivi u "idili" i krene da se duhovno raspada.
Cinjenica je da ljudi koriste ljude od kad je sveta i veka ali cinjenica je da je uvek postojala borba izmedju eksploatisanih i ekploatatora.
Ta vecna borba je potrebna i onima na vrhu i onima na dnu.
Zahvaljujuci toj borbi se i sistem iskoriscavanja humanizovao. Da nije tako i dalje bi imali bicevanje robova, odsecanje udova i tako to..
Dakle koliko god ovo bilo nebitno i mali korak to je dokaz da se sistem krece.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 14:58 - pre 163 meseci
Ma meni je ovo zabava. Ja u stvari volim kad se ovi "istinoljupci" deru. Evo npr, koji su to "ljudi" koji ce da se duhovno raspadaju? Ja za takve ne znam. Jesu to ovi koji se loze na belosvetske kurire? Ko je pao padu je bio sklon.
Citat:
Count Zero: Čekaj malo, zar ne reče da postoji neka sitna manjina koja "vredi"? Zar ona ne zaslužuje informacije, ili je bolje da ne znaju? Ono, bolje plava pilula, jer ako uzmeš crvenu, mLogo će da boli, a posle nema vraćke.
Ta manjina je uvek znala da politicari lazu i da to tako treba i mora. Tu manjinu "istina" ne interesuje, osim na akademskom nivou. BTW, mene Matriks uvek uspava, a i slazem se sa agentom Smitom ili kako mu je vec ime, ono o virusima.
Citat:
a1200: Pa ne znam onda sto se svi srde na Wikileaks, gledaju da ih zatvore, osude i ukinu... kad to nema veze. Mnogo manje stete bi sebi naneli kad bi ih pustili na miru, jer jel'te njih i onako "niko ne slusa", i bez uticaja su na bilo sta. Ovako im samo prave promociju... :)
Zato sto rovare i narusavaju stabilnost sveta, a stabilnost je vaznija od "istine" , narocito danas kad ima ludaka koliko hoces koji bi iz istih razloga kao i ti da tu stabilnost sruse, a neki od njih imaju i sredstav da je nacnu.

Citat:
"Gospodo. zeleo bih da na trenutak zamsilite jednu situaciju. Zamislite da je sva vasa imovina u zlatu i da ste vi to zlato dali u ruke Blondinu, slavnom hodacu po zici, s molbom da ga prenese preko slapova Nijagare. Da li biste tresli zicu dok po njoj hoda ili uzvikivali "Blondine, sagni se malo. Hodaj malo brze". Siguran sam da ne biste . Sutjeli biste suzdrzana daha i mirno cekali da sretno predje na drugu stranu. Nasa vlada sada je u istoj situaciji. Ona prenosi strahovito tezak teret preko uzburkanog oceana. Neprocenjiva su blaga u njenim rukama. Ona cini najbolje sto moze. Nemojte je kinjiti. Mirujte, i ona ce vas sretno prevesti na drugu obalu"

Linkolnov odgovor kriticarima njegove politike odrzan u najtezim danima gradjanskog rata
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 15:06 - pre 163 meseci
Citat:
Wi-Fi: Ta manjina koja kapira i onako zna sve te stvari. I da su ubijali civile, i da diplomate spijuniraju jedni druge i da je Ahmadinedzad debil... I ne samo da znaju da USA to radi, vec i svi drugi. Tako da, nista korisno.
Pa da, kao sto su ovde svi koji su hteli da znaju znali sta se radi u "ratovima u kojima nismo ucestvovali", a ovi koji "nisu hteli da znaju" su sve to podrzavali, iako "nisu hteli da znaju". I sad ce takvima neko da "otvara oci" , a onda ce da bude rajska basta i ima "svest" da zavalada. Nije nego.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 15:20 - pre 163 meseci
Dobro Lesli.. ceo ES zna tvoje misljenje i frustracije. Ne moras na svakoj temi pominjati dzukele, bubuljicare i one koje su tebi licno nasilno uvalili "slobodu" ko da si ti sisao s marsa. Malo je dosadilo iskreno.
Na kraju krajeva pomiri se s sudbinom.. to je bio samo delo nekog od hodaca po zici :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 15:23 - pre 163 meseci
Zasto USA juri WikiLeaks?

Zato sto moraju - ne postoji zemlja na ovom svetu u kojoj je legalno krasti drzavne tajne.

Bez ulazenja u to da li su drzavne tajne OK ili ne (nisu - u OGROMNOM broju slucajeva danas gde se pecat "Tajna" lupa na sve zivo) - ali kradja jeste krivicno delo, i samo banana drzava ne bi automatski trazila od takvog sajta da im kaze odakle im informacije.

Naravno, niko ne brani WL-u da odbija da te informacije predaje i da koriste sve mere koje su im na raspolaganju da se brane, ali nemojmo traziti nekakvu zaveru u samom faktu da USA postuje sopstvene zakone i pokusava da zakrpi ocigledne rupe u sopstvenim poverljivim komunikacionim kanalima.

Da li to sto ih USA juri znaci nesto bitno? Tesko... velika je lista ljudi koje neke drzave "jure".. WL je bitan ako i samo ako svetu dotura BITNE informacije... Ako nastave da dele triviju kao u proteklih par meseci, ljudi ce ih zaboraviti i svrstati u istu grupu kao i tariguz tabloide.

Da prostite, to koliko jako prdi saudijski kralj nije bitan info... cista trivija.

Dakle, daj da vidimo te podatke o bankama... ili sh*t the f*ck up.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?30.11.2010. u 15:38 - pre 163 meseci
Citat:
Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž tvrdi da je objavljivanje poverljivih diplomatskih dokumenata pomoglo sprečavanju "ozbiljnog" pokušaja Pentagona da započne rat sa Iranom 2007. godine. Više o tome pogledajte na snimku, koji je danas objavljen na sajtu Jutjub.

http://www.vesti-online.com/Ve...e-da-SAD-uniste-iransku-zmiju-

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122510 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.