Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komentari o novim tablicama i saobraćajnim

elitemadzone.org :: AutoZone :: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 86916 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nicolas
Beograd

Član broj: 11756
Poruke: 164
*.static.isp.telekom.rs.

ICQ: 57271817


+2 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 07:00 - pre 160 meseci
Citat:
ventura: A što bi neko iz čista mira krao tablice?

Ok slučajevi da lopovi ukradu tablice pa stave na drugi auto kad idu u pljačku i sl. To je nešto što će uvek događalo i uvek će se i događati... Ali da neko ide i iz čista mira skida/krade tablice samo da bi napravio štetu?!?! To je totalna paranoja.


Ranije su se tablice krale kako bi bile stavljane na kradene automobile kojima su prekucavani brojevi šasije. Ali su stavljane tako da odgovaraju po modelu i boji auta na kome su stajale pre krađe. Time se smanjivala verovatnoća da će neki auto biti "provaljen" da je ukraden. Zato i mislim da će sada motivi za krađu biti manji, pošto saobraćajnu i nalepnicu neće biti lako kopirati.
Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 09:20 - pre 160 meseci
Zivi bili pa videli al videcete da ce se bas sada te tablice krasti ako nista a ono iz obesti cisto da ti se napakosti.Zna se kod koga je skovana ona cuvena "da komsiji crkne krava" .Drzava zna kakav smo narod a ovo je semo jos jedna u nizu podvala i ujdurmi na kojoj ce se budzet popunjavati.Mozete vi to lepiti safiti i blokirati cime god zelite ali za onog ko zeli da to ucini to nece biti nikakva prepreka, cak sta vise napravice vam samo vecu propratnu stetu dok bude ostvarivao svoj naum.
Pravi smisao cele ove ujdurme je da se na vozacima drzava ovajdi i da se vozaci opeljese kroz jos jedan novi namet.Ko to ne vidi ili ne zeli da prizna taj je zaista tragikomican.
Lopovi vam nece krasti tablice jer od toga nemaju koristi ali zato ona druga siva eminencija raznih zlobnika sto je kidala antene , lomila retrovizore i grebala vam automobile po parkinzima vrlo ce veselo i poletno da prione na posao cerupanja tablica sa jos vecim elanom.A naravno za "drzavne jurisnike" koji zive na "budzetu" u pauzi izmedju izbora ili spijuniranja svoje ulice najmanji ce problem biti da zaredjaju par puta godisnje u zetvu tablica i time opravdaju i isplate svoje aktivnosti za istu.
 
Odgovor na temu

nicolas
Beograd

Član broj: 11756
Poruke: 164
*.static.isp.telekom.rs.

ICQ: 57271817


+2 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 09:29 - pre 160 meseci
Izgleda da si gledao "Balkanskog špijuna" malo više nego što je trebalo :)
Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 10:13 - pre 160 meseci
S obzirom na intenzitet nameta, Balkanski spijun je za trenutnu administraciju mala maca. A kakva vremena slede, bice samo gore, birokratija sve jaca i bezobzirnija. Nema novca da se nahrani azdaha..:)

Poz
 
Odgovor na temu

milened

Član broj: 272165
Poruke: 216
*.neobee.net.



+42 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 11:58 - pre 160 meseci
Citat:
Milojkovic: Zivi bili pa videli al videcete da ce se bas sada te tablice krasti ako nista a ono iz obesti cisto da ti se napakosti.


Krasce se da bi kasnije trazili otkup u pola cene od onoga sto treba da se plati za nove.

Primer. Ukrade ti tablicu i trazi 5000din sto je manje od nove plus taksa plus....

Ti mu das 5000 a on tebi vrati tablicu. Ako ga uhvate uzmu mu podatke i kazu ti da ga ti gonis privatnom tuzbom jer je manje od 15000 din (sto je min za pokretanje postupka po sluzbenoj duznosti).

Racunica: maznes 10 tablica mesecno i uzmes 50000 (lepa platica) a "radis"svaki treci dan!

 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 14:08 - pre 160 meseci
Citat:
Ukrade ti tablicu i trazi


Kako trazi, kuc kuc na vrata?

Sto rece neko, ovo i dete od 8 godina bi reklo daj ne lozi me.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 14:22 - pre 160 meseci
Citat:
nicolas: Izgleda da si gledao "Balkanskog špijuna" malo više nego što je trebalo :)


Kovertiraj ovo sto si napisao i stavi ga negde na sigurno da se setis kad se jednog jutra probudis i vidis da ti je automobil bez tablica.
 
Odgovor na temu

milened

Član broj: 272165
Poruke: 216
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+42 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 16:05 - pre 160 meseci
Citat:
DrJekyll
Sto rece neko, ovo i dete od 8 godina bi reklo daj ne lozi me.


To u Moskvi odavno funkcionise!
 
Odgovor na temu

vaske2
Zoran V
Lazarevac,ŠUMADIJA

Član broj: 233554
Poruke: 500
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+79 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 19:01 - pre 160 meseci
milened@
Ti mu das 5000 a on tebi vrati tablicu. Ako ga uhvate uzmu mu podatke i kazu ti da ga ti gonis privatnom tuzbom jer je manje od 15000 din (sto je min za pokretanje postupka po sluzbenoj duznosti).

Odlicna ideja za posao ...dok par takvih ne popije koju bejzbol palicu u glavu(covek koji gleda kako mu neko nesto cupa sa kola svasta u afektu moze da uradi)pa posle nek on mene tuzi, ali da krade tablice...tesko da ce mu vise pasti na pamet.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 19:45 - pre 160 meseci
O tek tu te drzava ceka spremno.Probaj samo da ga pipnes pa taman i da ga uhvatis kako ti masakrira auto ne smes da ga pipnes.Tu je zakon rigorozan i odgovaras odmah krivicno a kazne su drakonske.Ti mozes samo da pozoves policiju a oni ce da odluce kad ce da dodju a do tad grickaj semenke ili noktice i nadaj se da te obijac ili skidac tablica ne prijavi za fizicko maltretiranje.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 19:55 - pre 160 meseci
Citat:
milened: To u Moskvi odavno funkcionise!

To bi mogla biti istina ali samo za 'lepe' tablice jer su Rusi ludaci Što se tiče toga... Recimo tablice "A777AA" ili "P777AA" ili bilo šta što ima 777 i AA na kraju to su spremni da plate hiljade, ako ne i desetine hiljada dolara.. Same tablice koje imaju tri iste cifre vrede po hiljadu-dve-tri dolara...

I mogu da zamislim situaciju gde je neko platio recimo 5000 dolara za specificne tablice, da mu ih ukradu i da mora da plati otkup jer em isti broj ne može dobiti, em je dao tolike pare za lep broj...

Ali primenjivati istu logiku kod nas, da će neko da ukrade prve tablice na parkingu i da će ponuditi otkup (više krivičnih dela odjednom), plus sve peripetije oko toga, zbog par desetina evra 'odkupnine' od žrtve je besmisleno.
 
Odgovor na temu

vaske2
Zoran V
Lazarevac,ŠUMADIJA

Član broj: 233554
Poruke: 500
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+79 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 20:12 - pre 160 meseci
Citat:
Milojkovic: O tek tu te drzava ceka spremno.Probaj samo da ga pipnes pa taman i da ga uhvatis kako ti masakrira auto ne smes da ga pipnes.Tu je zakon rigorozan i odgovaras odmah krivicno a kazne su drakonske.Ti mozes samo da pozoves policiju a oni ce da odluce kad ce da dodju a do tad grickaj semenke ili noktice i nadaj se da te obijac ili skidac tablica ne prijavi za fizicko maltretiranje.


He,he,a otkud dokaz da sam ja taj koji ga je ulepsao...mozda je neki slucajni prolaznik ,a savestan gradjanin.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim02.03.2011. u 20:36 - pre 160 meseci
Ono sto je tebi ukradeno a moraces da kupis drzava nece traziti i za to ih bas zabole.Ali da tebe nadju i oglobe e tu ce se bas potruditi iz gorepomenutih razloga da te rebnu.Sistem je okrenut naopacke tvoje ne vredi nista i ti svoje pravo ne mozes isterati niakda al ono sto se tice drzave e tu je zakon itekako strog i angazovan.Imamo sve obaveze a prava nikakva.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 00:04 - pre 160 meseci
Citat:
O tek tu te drzava ceka spremno.Probaj samo da ga pipnes pa taman i da ga uhvatis kako ti masakrira auto ne smes da ga pipnes.Tu je zakon rigorozan i odgovaras odmah krivicno a kazne su drakonske.


Kako sad to, pa zar nisi reko da su sudovi spori i da mozes da radis sta hoces, nece nikad doci da te 'apse?
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 00:30 - pre 160 meseci
Ovo je za sud i za drzavu poslastica koju ne propustaju, ti kao (platezni)nasilnik sa elementima teskog krivicnog dela za koje je zaprecena kazna od 5 pa do 20 godina zatvora potpadas u sasvim drugu kategoriju u odnosu na mene prekrsajnog poluplatisu.
Ti kao nasilnik treba da se brines da ti majka ne kaze sine evo stigla interventna da te istambura pa da te vodi u bajbokanu kod istraznog sudije.
Ja kao kulturni neplatisa koji se uvek odazvao na sud i kulturno je konverzirao sa sudijom , prihvatio dosudjenu novcanu kaznu i platio sudske troskove sam u ocima sudije fin i nenasilan gradjanin kome mesto nije u zatvoru.Dok ti kao tabadzija i huligan za sudiju si prioritet prve vrste i tebe odmah pakuju u buvaru.

Ja i da opet odem kod sudije rekao bih da nemam novca prihvatio bih opet svaku kaznu i opet bih platio samo sudske troskove.Sudiji bi uvek biolo lakse da opravda moj cin nego tvoj, dakle da li ti je sada stogod jasnije.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 00:44 - pre 160 meseci
Citat:
potpadas u sasvim drugu kategoriju u odnosu na mene prekrsajnog poluplatisu.


Nisi ti prekrsajni poluplatisa, vec si pocinio krivicno delo falsifikovanja (tablica) + pametovao protiv policajaca a bas takve i sudija i policija obozavaju.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 01:16 - pre 160 meseci
Ja sam kod sudije primeran gradjanin(kolega intelektualac ;) ne osudjivan) a policajac je drski korumpirani otimac sa zavrsenim kursom.Sudije su uglavnom ogorcene na policiju.Sto se tice tablica ja sam kopirao svoje a ortigina lposedujem dakle u vodu ti pada ta rec falsifikator i vrlo bih lako kod sudije obrazlozio tu svoju delatnost za razliku od mrskog nasilnika koji je povredio nekog coveka.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 01:20 - pre 160 meseci
Citat:
Ja sam kod sudije primeran gradjanin(kolega intelektualac ne osudjivan) a policajac je drski korumpirani otimac sa zavrsenim kursom.


dobro, ajd sad na spavanje, imas sutra kontrolni iz biologije
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.88.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 09:57 - pre 160 meseci
Citat:
ventura: To bi mogla biti istina ali samo za 'lepe' tablice jer su Rusi ludaci Što se tiče toga... Recimo tablice "A777AA" ili "P777AA" ili bilo šta što ima 777 i AA na kraju to su spremni da plate hiljade, ako ne i desetine hiljada dolara.. Same tablice koje imaju tri iste cifre vrede po hiljadu-dve-tri dolara...

I mogu da zamislim situaciju gde je neko platio recimo 5000 dolara za specificne tablice, da mu ih ukradu i da mora da plati otkup jer em isti broj ne može dobiti, em je dao tolike pare za lep broj...

.


pa ako je platio za tablice od države bi i trebao da dobije iste ako su mu ukradene. Što bi plaćao nekom petom?

Ne verunjem da opet mora da plaća astronomsku cifru za dobar broj ako je već zaveden kao korisnik istog.

Slično kao za mobilni kad izgubiš ili ti ukradu.

evo, ja imam odličan broj mobilnog već skoro 14 godina i ako ga slučajno izgubim, odem i tražim moj broj, bez da opet moram da zasnivam pretplatnički odnos, zar nije ta logika i sa tablicama?
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim03.03.2011. u 23:22 - pre 160 meseci
Ode Bane
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Komentari o novim tablicama i saobraćajnim

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 86916 | Odgovora: 348 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.