Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Serviser gasnih kotlova

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Serviser gasnih kotlova

[ Pregleda: 2704 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TDragan
Adventurer
USA

Član broj: 233126
Poruke: 81
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Serviser gasnih kotlova11.01.2011. u 08:47 - pre 161 meseci
Interesuje me, gde bih, zvanično mogao da se osposobim, dobijem sertifikat, licencu, za servisera gasnih, kućnih, kotlova za grejanje?
Ako neko zna, neka javlja. Pokušavao sam da dobijem tu informaciju, na više mesta, ali nisam ispeo da dobijem pravi odgovor. Hvala svima, koji će bar pokušati da pomognu.
NIJE SRAMOTA NE ZNATI, SRAMOTA JE NE PITATI !
SVE JE PROSTO, AKO RAZUMEŠ NA PRAVI NAČIN !
 
Odgovor na temu

mali genije
servis gasnih kotlova

Član broj: 104246
Poruke: 1639
178.22.216.*



+86 Profil

icon Re: Serviser gasnih kotlova11.01.2011. u 09:24 - pre 161 meseci
Citat:
TDragan: Interesuje me, gde bih, zvanično mogao da se osposobim, dobijem sertifikat, licencu, za servisera gasnih, kućnih, kotlova za grejanje?
Ako neko zna, neka javlja. Pokušavao sam da dobijem tu informaciju, na više mesta, ali nisam ispeo da dobijem pravi odgovor. Hvala svima, koji će bar pokušati da pomognu.
Citat:
TDragan: Interesuje me, gde bih, zvanično mogao da se osposobim, dobijem sertifikat, licencu, za servisera gasnih, kućnih, kotlova za grejanje?
Ako neko zna, neka javlja. Pokušavao sam da dobijem tu informaciju, na više mesta, ali nisam ispeo da dobijem pravi odgovor. Hvala svima, koji će bar pokušati da pomognu.

uglavnom na preporuku kod ovlastenih uvoznika ali sve zavisi od posla kojim se bavis
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Serviser gasnih kotlova

[ Pregleda: 2704 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.