Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?

[ Pregleda: 4490 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?17.01.2011. u 22:19 - pre 160 meseci
Ne mogu nikako da se ulogujem na elitesecurity pa zato ovde postavljam ovu temu a nadam se da ce administratori ubaciti gde treba temu.

Znaci pitanje je gde u Srbiji kupiti srafove za PC kuciste (usrafljivanje stranica kucista, hard diskova, optickih uredjaja itd) i srafove za maticnu plocu???? Pitao sam u sve prodavnice PC komponenata u Nisu i niko nece ili ne zeli da mi kaze. U nekim radnjama imaju i PC servise i oni mi daju po desetak srafova ali kad ih pitam a gde ste to kupili niko nece reci vec samo kazu "ma to ima svuda". Da li neko zna gde to moze da se kupi?

Evo dacu slike tih srafcica da znate o cemu pisem:



SRAFOVI ZA PLOCU





SRAFOVI ZA PC KUCISTA
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 999



+251 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?17.01.2011. u 22:42 - pre 160 meseci
Znaci, iz Nisa si, a ne iz Beograda (kako ti je navedeno u profilu).

Probaj u onim velikim magacinima kod aerodroma, ne znam tacno kako se zovu. Oni sto prodaju sve aparate i alate.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?17.01.2011. u 22:45 - pre 160 meseci
MAGACINI !!!!!??????? Ma daj bre pa sta da radim u magacinima ha ha. I sta da kazem hocu dve kesice srafova za PC a on mi raspakuje kutiju od 2 kila srafova i proda???????
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 999



+251 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?17.01.2011. u 23:01 - pre 160 meseci
Bas tako. I ne brini se, ima vec raspakovano. A kazem "magacini" jer reklamiranje nije dozvoljeno.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?18.01.2011. u 00:05 - pre 160 meseci
Šta misliš u prodavnici šrafovske robe? Ne znam za Niš ali u Njegoševoj u Beogradu imaš prodavnicu koja prodaje samo šrafove i sigurno ima to što tražiš.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?18.01.2011. u 01:17 - pre 160 meseci
Ta vrsta srafova se dobija uz kucista. Pa prodje neko vreme, kuciste prezivi svoj vek i onda ako si vredan povadis srafove i posle ih stvarno "ima svuda". I ne samo uz kucista nego i uz neki drugi hardver. Vremenom ih se nakupi toliko da ti zao da bacis a ne znas sta ces sa njima.

Kod nas je snabdevenost srafovima sve bolja, valjda zahvaljujuci Kinezima. Nekad nisi smeo ni da pomisljas na srafove od nerdjajuceg celika a sada imaju i slicno. Ipak, ovi za racunare su vrlo specificni pa je veliko pitanje da li ih imaju u prodavnicama standardnih srafova. Ja sumnjam ali nije greh pitati.

Zelim ti puno srece u trazenju a u medjuvremenu pogledaj ovaj sajt http://shop.ebay.com/?_from=R4...&_sacat=See-All-Categories ako nista drugo da imas odakle da povadis slike i tacne nazive kad ti bude trebalo za trazenje. Inace, na kompjuterima se korise i colovni i milimetarski srafovi. Jeste glupo ali je tako. Relativno je tesko da se zamesaju ali se i to dogadja, pa narod gura pogresan sraf u rupu.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?19.01.2011. u 12:35 - pre 160 meseci
Ili probaj u nekom servisu za racunare. Kod mene u firmi postoji i servis za racunare i takvih sarafa imaju da ne znaju sta ce snjima.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde kupiti srafove za PC kucista i srafove za maticne ploce u Srbiji?

[ Pregleda: 4490 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.