Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)

[es] :: Wireless :: TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)

[ Pregleda: 1328 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m.bgd
Milan Golubovic
Beograd

Član broj: 277335
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)23.01.2011. u 01:13 - pre 161 meseci
Dakle, imam adsl telekom modem i pre nedelju dana sam nabavio TP Link bežični ruter. Podešen prema uputstvu Telekom podrške, radio besprekorno. Reših ja da postavim ruter na malo bolje mesto, polica pola metra viša u odnosu na staru lokaciju i morao sam mrežni kabl koji ide od rutera do kompa da otkacim, i kad sam sve to namestio nema signala nigde. Tačnije, pojavi se na kratko, prepoznam ga preko telefona, ali se posle par trenutaka izgubi. Nisam baš preterani poznavalac svih tih elemenata, ali sve lampice redovno svetle i uopšte mi nije jasno gde je problem. Jednostavno ne mogu da prondajem mrežu, a ništa nisam menjao, osim što sam taj kabl izvadi i vratio u isti ulaz na ruteru...

savet?
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)28.01.2011. u 01:34 - pre 161 meseci
Ovo je sad vec treci ili cetrvrti slucaj da se ljudi zale na slicnu stvar. Pocinje da me biva strah, jer imam jedan TP ruter kod sebe a jedan sam poklonio nekim mladjim rodjacima, ako pocnu da crkavaju bice gadno!
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

anon250940

Član broj: 250940
Poruke: 400
*.broadband.blic.net.



+11 Profil

icon Re: TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)30.01.2011. u 11:04 - pre 161 meseci
TP Link WR340G je serija routera koji znaju da imaju problema, nekoliko sam instalirao kod ljudi i kad rade netreba nista dirati , a kad zezaju, odes na sajt TP-LINK-a i skines posljednji firmware i updatujes ga , ako onda radi OK to je to , rijeseno. Ali ako i poslije toga pravi probleme vracaj i trazi drugi pothitno :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: TP Link WR340G - totalno zbunjen (pomoć)

[ Pregleda: 1328 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.