Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 58556 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 00:32 - pre 159 meseci
Kako se pokazao u praksi ovaj motor i audija, konkretno pitam za model A6 98 god,


posto sam cuo dosta prica da je to los motor, navodno mnogo losiji od 1.9?
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 01:23 - pre 159 meseci
Ta prica je samo delimicno tacna...
Ti automobili se na zapadu kupuju da bi se vozili i retko koji primerak predje manje od 50 kkm godisnje.Tako za 5-6 godina predju 300kkm i dolazi vreme za vece servisne zahvate...
E onda na scenu stupaju preprodavci koji spustaju kilometrazu na oko 130-150.000,zamazu nedostatke i odrade samo najneophodnije servisne zahvate.
Kada takav auto otkaze posle 5-10.000 km onda sledi prica kako je auto crko,a preso je jedva malo vise od 150.000.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 02:07 - pre 159 meseci
Agregat je solidan, i ono sto je vec navedeno sve zavisi koliko je presao i kako je odrzavan.Licno nisam imao neka losa iskustva sa tim agregatima, hidropodizaci, bregaste, separator kartera ,prelivna creva na diznama i to je najcesce sto je na njima pravilo problem.
Vozaci koji su ih vozili najcesce su im zamerali da su skuplji za odrzavanje od 1.9 sto je sasvim i normalno ipak je to V 6.
Motor vuce fantasticno i lepo radi, pali na pola kljuca, veselo se odaziva na gas a nije neki potrosac.Modifikovani motor posle 2001 je doneo niz poboljsanja.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 10:32 - pre 159 meseci
Od Audia A6 2.5 tdi 110kw postoji samo jedna gora kupovina, a to je:

Audi A6 2.5 tdi 110kw automatik.


Za razliku od njega, verzija sa 1,9L motorom (81KW) mozda spada u najbolju kupovinu:

Relativno je jeftin i kao auto i za odrzavanje,
voznja je gospodska,
lepa spoljasnjost (stvar ukusa)
jeftina registracija i

mnoooogo bolje ide od tog 2,5TDIa (i bez cipa, a kada se cipuje postaje prava zverka).
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 11:13 - pre 159 meseci
Ne fali nista automatiku ako je odrzavan i servisiran .Probleme koje ima su posledica aljkavosti i ne menjanja filtera i ulja automatskog menjaca, inace gde je to radjeno iole cestito nema tu problema.Ima firmi koje voze te menjace i preko 500.000 i jos uvek je sve na mestu.Set kvacila na saltacu ne bi izdrzao toliko a ovde menjac radi kao sat.Dakle poenta je u odrzavanju, kompleksniji sistemi traze veci nivo odrzavanja da bi mogli da funkcionisu pravilno i na duze staze.
Tako je i kod agregata 2.5 tdi, koji je zaista solidan.Ali je zahtevniji i komplikovaniji pa je samim tim i skuplje odrzavanje a nas narod se tesko za dzep hvata , osim kad se ne desi neka havarija.
Lose ulje unistava hidropodizace, a oni bregaste, i kad se to pohaba onda bude kriv automobil i motor a nije .
Sta reci kad vidis sta musterije donose u gepeku i sta bi da sipaju u te savremene agregate, ulje u brend ambalazi pa jos i omiljeni 15-40 je premija za veliku vecinu .Uglavnom sipaju ulja na tocenje i to kupuju ko zna gde a kad se desi to sto se desi onda nastaje pljuvacina.Mnogi su iz zastave direktno uskocili u ta vozila i za njih je osnovna kulura servisiranja na vrlo niskom nivou.Silne lampe koje indikuju greske i upozorenja na displeju za njih ne znace nista i to njih apsolutno ne tangira ni najmanje,samo sipaj i vozi.Za veliku vecinu polovina rezervoara za gorivo je misaona imenica, uglavnom se vozi na mrtvoj rezervi.
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 15:07 - pre 159 meseci
Kao sto sam i pretpostavio ;)
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 15:54 - pre 159 meseci
Nemoj da ti cena bude jedino merilo za kupovinu.Automobil koji kupujes najbolje je da bude od nekoga koga znas ili ako to vec nije slucaj onda treba da ga pregleda neko ko ima iskustva i ko poznaje taj model.Bolje u startu da ga platis vise a da uzmes dobro vozilo nego da pazaris "povoljan" a da to ispadne krsina i rupa bez dna.
Cene vozila su pale ali ne iz razloga krize ili vec kojecega sto mnogi sverceri zele da iskoriste ovu situaciju kad uvaljuju krsine koje su pregazile ko zna koliko i koje nisu odrzavane iz poznatih razloga krize i nemara.Cena za dobar auto je i dalje znatno veca od onoga sto figurira u oglasima.
Evo moj prijatelj je iz Nemacke kupio reno lagunu 2004 1.9 dci sa zaista lepim paketom opreme i kupio ga je direktno od prvog vlasnika u Minhenu.Sa svim dazbinama do registracije izasao ga je 9200 evra.Kilometraza 78.000 km.Uz auto je dobio i set letnjih guma sa felnama.Dakle auto perfektan bez ijedne ogrebotine.Po oglasima takve automobile ovde prodaju za 5 do 6000 evra, i sta mislis da li je pogresio.Pre toga je vozio citroen C 5 2.2 HDI koji je kupio" povoljno" i toliko se sa njim napatio da mu se smucio.Nema sta nije stradalo i to u roku od dve godine.Turbina, automatski menjac, BSI, Hidroativa, Remenica radilice, Dizne, Pumpa.Kupio ga je na placu a automobil je bio iz Italije ( servisna knjiga je bila uredo popunjena do 130.000 km a zadnje dve godine nije bilo nicega)i zaista je bio povoljan ali se na kraju ispostavilo da je kostao papreno.
Jedva ga je dao za neki gradjevinski materijal i pukao je na njemu pakleno.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 16:54 - pre 159 meseci
Ovdje kod nas je kod velike vecine tih starijih A6 koji su bili 2.5 tdi izbacen motor i ubacen je 1.9 tdi zajedno sa menjacem... mozda i 70%... Na taj nacin se vozilu podigne cijena vise nego sto kosta motor sa ugradnjom...
Audi 2.5 ima mnogo mana... osim problematicne bosch pumpe (skoro da ga nema sa ispravnom pumpom osim ako je sad sa remonta), najveca mana je i nejednaka kompresija po cilindrima kod tog V6 motora... losa i promasena koncepcija je samo donekle ublazena kod novijeg tipa od 2002... a neke stare konstrukcijske probleme vuce i do danasnjih dana u novom audiju A6 2.7 tdi iako je to CR motor... koji je uzgred receno duplo gori od 3.0 tdi... uostalom, cijena govori sve...

Zakljucak bi bio da ga prilikom kupovine treba lagano zaobici...
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+768 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 21:30 - pre 159 meseci
Citat:
zarsilic: Od Audia A6 2.5 tdi 110kw postoji samo jedna gora kupovina, a to je:

Audi A6 2.5 tdi 110kw automatik.


Za razliku od njega, verzija sa 1,9L motorom (81KW) mozda spada u najbolju kupovinu:

Relativno je jeftin i kao auto i za odrzavanje,
voznja je gospodska,
lepa spoljasnjost (stvar ukusa)
jeftina registracija i

mnoooogo bolje ide od tog 2,5TDIa (i bez cipa, a kada se cipuje postaje prava zverka).


Zare, za koji WV motor si vise puta ponovio da bi bio najbolja kupovina u Srbiji da nije Seseljeve takse?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 22:23 - pre 159 meseci
Citat:
tdusko: Zare, za koji WV motor si vise puta ponovio da bi bio najbolja kupovina u Srbiji da nije Seseljeve takse?



Auuu, bilo bi tu da se nabraja; ne samo iz grupacije VAG.

Licno mislim da automobili pocinju sa 3000 ccm.


Na primer 3.0 TDi, pa 320 CDI, pa 530D, pa tako redom.

(a R32 de i ne spominjem )


Ali ni taj 2,5 TDI nije los u varijanti sa 180 KS.

Samo stari 150 KS pravi probleme iz, vec nabrojanih razloga, mada mislim da je to jedan od najlosijih VAGovih motora i da mu ni pedantno odrzavanje ne bi pomoglo.


U BiH (Federaciji) registracija takvih auta je oko 300 eura. U Republici srpskoj je oko 550.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-a-11.sezampro.rs.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 22:36 - pre 159 meseci
mozda je malo skretanje sa teme ali sta mislite o 1.8T motoru?
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+768 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 22:47 - pre 159 meseci
@Zare, pitao sam te jer mi se ucinilo da si skoro rekao za 2.5 TDI ali nisam znao da je postoji taj od 180 KS pa mi je bilo cudno sto ga jednog trenutka hvalis, a sledeceg kudis. Sada mi je jasnije...



 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?26.02.2011. u 23:59 - pre 159 meseci
Citat:
tdusko: @Zare, pitao sam te jer mi se ucinilo da si skoro rekao za 2.5 TDI ali nisam znao da je postoji taj od 180 KS pa mi je bilo cudno sto ga jednog trenutka hvalis, a sledeceg kudis. Sada mi je jasnije...


Postoji nekoliko verzija 2,5TDI motora: 150 (u dve verzije), 155, 163, i 180 KS koje su se ugradjivale u A6 od 1997 do 2004.
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?27.02.2011. u 01:13 - pre 159 meseci
Interesovalo me samo o tim pricama, sto se ispostavilo kao tacno da je motor problematican :)



@Mobtel, o 1.8T sam cuo dosta toga dobrog, cak sam i vozio jedan kraci period




nego, zna li ko, sta se desava po ovom novom zakonu o broju motora, tj, da li je rezerni deo ili nije? posto u saobracajnoj nema broja?


i ako to uvedu, kako ce onda odredjivati cenu registracije, ako neko napr u auto sa 1.3 motorom ubaci 2.0?
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?27.02.2011. u 02:15 - pre 159 meseci
Ako taj motor radi lepo ako je sa nekom realnom kilometrazom i ako su mu parametri u redu uz dobar servis neces mu ti doci glave to budi siguran.
Taj agregat je potpuno rasterecen i kazem ti firme koje ih voze i odrzavaju jos uvek ih voze sa prvim agregatima a presli su svi preko 500.000 , dakle nije to los motor ali treba mu dati ono sto trazi.
1.8 Turbo je isto dobar agregat i licno sam vozio jedan A6 sa tim motorom vrlo lepo radi, nije bas neki snagator ali nije ni slab.Ono sto je problem bio na prvim modelima je turbina i to zbog njenog podmazivanja koje je islo kroz cev koja bas i nije bila veceg promera a nezgodno se savijala pod vrlo ostrim uglom bas iznad izduvne grane i tu je znalo da dodje do zacepljenja pogotovo ako bi se koristilo losije ulje i ako bi se agregat zakucavao u maksimalne obrtaje.
Ja sam kod sebe to predupredio sa instalacijom nove cevi veceg promera koju sam stavio podalje od izduvne grane i dodatno sam napravio zastitu iznad izduvne grane od azbesta i aluminijumskog lima.Preventivno sam remontovao turbinu .Turbina i dan danas radi besprekorno i nema problema sa potrosnjom ulja iako je vec agregat presao skoro 300.000 km a turbina oko 130.000 km.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-a-2.sezampro.rs.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?27.02.2011. u 21:43 - pre 159 meseci
Znaci 1.8T je preporuka...
 
Odgovor na temu

Daka71

Član broj: 280632
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?27.02.2011. u 22:14 - pre 159 meseci
Evo ja sam imao dosta iskustva sa audiem 2.5 110 kw i mogu samo da kažem da nisam imao nikakav problem snjim iako je istina da je servis dosta skuplji nego
za 1.9 tdi ali mi je audi sa 1.9 motorom nekako kao da vozite floridu sa motorom od juga 45 ipak je to motor predvidjen za golfove i pasate a oni su dosta manji i lakši od a6. Mehaničari su mi doduše govorili da je 1.9 i nesto bolje napravljen ali da uz redovan servis i 2.5 može koliko hoćeš, znači po meni obadva motora u a6 su ok samo treba pogoditi dobro očuvan i servisiran auto.
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?27.02.2011. u 22:25 - pre 159 meseci
Ja ne bih bezao ni od 2.5 tdi jer zaista ono sto kod mene na servis dolazi a gde se zna stvarna kilometraza i gde je vozilo odrzavano onako kako treba svi su se redom navozali sa tim automobilima .Bas niko nije imao probleme sa menjacem i sa motorom, tako da ne mogu reci nista protiv tog motora.Bilo je zaista mnogo i olupina sto su ih sverceri dovozili ali su bili u tako ocajnom stanju da mi je bilo muka da ih pogledam.Sve su ih oni usminkali i pordali i ako bih sudio po tim krsevima zaista ga ne bih nikome preporucio.
 
Odgovor na temu

vladabos
Manager, Delta Generali
Beograd, Srbija

Član broj: 280895
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?03.03.2011. u 19:18 - pre 159 meseci
ZA SVE ONE KOJI ZELE DA ZNAJU NESTO OZBILJNIJE O AUDI A6 2.5 tdi 110kw !!!

DOBAR, LOS ili ZAO... ;)

Procitao sam vecinu ovoga sto su pisali ljudi o Audi A6 2.5tdi 110kw...i vidim crni dani mi slede ;)

LICNO imam takav, model je 2000. godiste, menjac automatic-tiptronic... sada ima 215.000km, kupio sam ga sa 180.000, nisam nista posebno znao o tom motoru... sam auto je bio prelep, sa tamno sivom kameleon bojom... nisam video mnogo lepsih u Srbiji... zeleo sam taj model i nisam mogao da mu odolim kada sam ga video, odmah sam ga kupio... posle godinu dana voznje i 45.000 km predjenih mogu Vam reci, dragi ljubitelji audija A6 2.5 tdi motora sa 110kw nisam se pokajao... nesto od ovih mana je tacno, al' vecinu toga sto ste napisali po forumima su ciste GLUPOSTI, zato sto mane ocigledno nisu pisali oni koji voze taj model nego su kao culi od nekoga da je "kao" nesto lose na tom modelu imao...

2.5 TDI V6 ili 1.9 tdi - koji izabrati..?!

Motor 1.9 tdi je po meni za penzionere, za Pirocance itd. ( ne mislim na poulaciju iz tog kraja nego za stipse generalno, sinonim)... za grad je OK, za lagano krstarenje po putu moze, al' zvuk mu je uzasan... ako vec volite dizele i imate toliko novca za AUDI A6 od '98 godista do 2003 uzmite 2.5 tdi... taj auto jednostavno zeli i zasluzuje V6 motor... ima prelep zvuk, najezite se svaki put kad date gas i podignete onu skalu za obrtaje... e sad za modele od 180 konja ne znam nista posto nisam vozio takav... al' pretpostavljam da su jos bolji... 30- tak konja vise dobro dodje... ;)
Ako ste strastveni vozaci uzmite 2.5 tdi V6...A za zene, penzionere i one stedljive ili kao drugi auto uzmite 1.9 tdi... bez uvrede, samo sam objektivan!
I jos nesto, ovaj model 2.5 tdi je za ljude za dubljim dzepom... tako da ostali koji rade u firmama za 250 - 300eur ni ne pomisljajte da uzimate audi, mercedes ili BMW... necete se lepo provesti osim da vam stoji kuci za ukras... ;)

AUTOMATIC ili MANUELNI menjac - koji izabrati..?!

TO je sada pitanje stila voznje, navika i strasti... Meni licno automatic menjac je posebno zadovoljstvo... mnogo prelazim kilometara i odmor je za dusu... i na mom modelu licno nisam imao nikakvih problema sa menjacem a ni prethodna 2 vlasnika nista nisu radila, radi odlicno... tako da price o osetljivom i losem automatic menjacu su veoma individualne... napominjem da sam imao i Mercedes E320 cdi '03 godiste sa automatic menjacem i stalno je nesto trzao dok salta brzine dok ovaj Audijev tiptronic za sada radi odlicno...

POTROSNJA 2.5 tdi

Tu ne mogu da budem objektivan, zato sto ja volim da ga stisnem... jbg, V6 vas tera da dajete gas ;) Mislim da trosi otprilike ovako koliko sam ja merio:

Autoput: 7.5 litara (kada je voznja do max. 140km/h; 10-11 litara (voznja do 180 km/h); a preko 200km/h e to testirajte sami pa mi javite da uporedimo rezultate ;)
Grad: 9 litara ( zivim u BG, tako da je konstantno stani-kreni, i srecan sam sa 9 lit, mada izmerio sam jednom prilikom i 13 litara, ne ponovilo se)
Obratite paznju i na kojim pumpama sipate gorivo, sipao sam na mnogim pumpama i bilo je velike razlike u potrosnji. Preporucujem da sipate na novijim pumpama (zbog novih rezervora, stare pumpe prljavstina u rezervoarima) EKO pumpe i njihovo gorivo zadnjih 10.000 km koristim i zadovoljan sam.

PROBLEMI

Posto sam cuo svasta od ljudi koji nikada nisu imali 2.5tdi recimo za motor, crko... zakovo... los je, bezi od toga i slicno... a niko da kaze od tih pametnjakovica sta je stvarni i jedini problem, resih da se pozabavim time... Na modelu koji ja imam 2.5tdi 110kw 2000. god motor uopste nije los, nego serijski ima problem sa BREGASTIM OSOVINAMA ( slabo podmazivanje ili tako nesto), moj mehanicar to bolje zna, posto su nam poslali objasnjenje preko e-maila iz AUDI fabrike i sta da radimo... preporuka je da ne slusate neuke idiote tipa rekla-kazala, nego se zaista raspitajte po internetu za Vas model automobila, kontaktirajte fabriku pa onda ljudima napisite po forumima sta da urade...
Moja preporuka je da slobodno uzmete ovaj model od 110kw, to su jako izdrzljivi motori, ali godista do 2002. dignite dekle i redovno kontrolisite bregaste osovine ( ako one zaribaju napravice veci problem, pokidace klackalice, ventile itd. pa cete morati da radite generalnu. sto je izuzetno skupo). Na modelima 2.5tdi V6 2002-2003. godine je ispravljen problem sa bregastima, njih uzimajte bez dvoumljenja, a ove '98-2001. obavezno obratite paznju na bregsate osovine, to je jedni problem na motoru 2.5tdi 110kw i da zavrsavamo sa tim...

IZGLED MODELA A6 ('98-2003)


Ako govorimo o polovnjacima u toj klasi izgled auta ne zelim da komentarisem, meni se svidja i ne samo da mi se svidja nego 11 godina star auto a ja ne moram da se stidim da stanem pored bilo kog mladjeg auta... na svim forumima u inostranstvu su ga proglasili za revoluciju u auto industriji tada kada se pojavio... pa i dan danas njegov zaobljeni izgled pleni...

ZAKLJUCAK

Prvo da se izvinim zbog duzine teksta, ne moze se objasniti u dve-tri reci... ja toplo PREPORUCUJEM 2.5 TDI V6 110kw-150ks, ali obratite paznju na probleme koje sam naveo, redovno servisirajte i odrzavajte vas AUDI A6 i bicete kao ja zadovoljan korisnik...

Nadam se da sam bar jednoj osobi pomogao ovim tekstom...

Vlada BG




 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?03.03.2011. u 22:38 - pre 159 meseci
^Nisi pomogao nikome jer ne znas nista o tom autu... Ti se bavis sasvim drugim menadzerskim poslom i zato si se nalupetao toliko gluposti jer ne znas nista o tom motoru... iako ti je prvi post mnogo je... btw. taj 1.9 koji je po tebi "za pirocance" je duplo bolji od tog koji ti imas...
Ovo sto kazes da je to auto za one sa dubljim dzepom je veoma glupo jer se taj auto moze naci za 2.000€ pa cak i nize svuda po inostranstvu EVO VIDI

P.S. Ako si šef fali ti jedno "s" ... možda si mislio da kažeš da si bos, odnosno bez čarapa...


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Audi A6 2.5 tdi 110kw, kakav je motor?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 58556 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.