Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

fiat brava 1.9td lucas pumpa

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat brava 1.9td lucas pumpa

[ Pregleda: 4022 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

macan nk
Marko Macanovic

Član broj: 181400
Poruke: 23
*.crnagora.net.



Profil

icon fiat brava 1.9td lucas pumpa12.03.2011. u 20:08 - pre 158 meseci
Fiat brava 1.9td problem sa lucas pumpom. Auto odmah upali i odmah se ugasi, tako sve zavisi nekada 2-3 puta a nekada se desi i vise od 10-tak, kada upali ima snagu do 3000 obrtaja, a preko 3000 nece da vuce, a kada se auto ugrije na radnu temperaturu izgubi i taj start, ne moze se ni krenuti sa njim.
Nasao sam drugu pumpu (polovnu) ali kod nje je kontra, upali iz prve, ali nikako ne ide do 3000 obtaja, a preko 3000 obrtaja ide dosta dobro, ali sta je u svemu zanimljivo na ovoj polovnoj pumpi kada se upali radi odlicno 15-20 sekundi a onda izgubi snagu do 3000 obrtaja, tako ako ga vozim 2000 obrtaja ne moze da vuce, ugasim ga u voznji i upalim i vuce odlicno 15-20 sekundi i onda opet izgubi snagu, ali na ovoj polovnoj pumpi mi stalno gori lampica na istrument tabli crvene boje kao dizna koja ubrizgava naftu. Citao sam na forumima da se mora resetovati comp. za svaki promjenjeni dio pa ne znam da li ovaj auto ima comp. i da li je potreban taj reset ili i ova pumpa ne valja, auto je '96 god. ako mi predlazete remont pumpe ja se nalazim u niksicu tako da lukasove pumpe niko ne radi u Niksicu. Imam bas veliki problem ako mozete mi pomoci bio bih vam zahvalan. da li je resenje naci bosch pumpu od 1.9 jer sam cuo da su one izdrzljivije i da ima serija fiata sa bosch pumpama ??? veliki pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat brava 1.9td lucas pumpa

[ Pregleda: 4022 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.