Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Selo gori, a račun 6.000 evra

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selo gori, a račun 6.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 16432 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 12:47 - pre 158 meseci
Citat:
Blue82: On svakako treba da plati, naravno da mu ne treba oprostiti dug niti ima razloga za to ali nazivati nekoga retardom samo zato sto se ne bavi vasim pozivom, to je retardirano.

Niko nije ni rekao da je retard zato sto se ne bavi IT-em.

Citat:
Blue82:Evo prava paralela.....

Paralela ti nije uopste paralelna jer nema veze sa ovim. A nema ni potrebe za paralelama jer je stvar sasvim jasna.
Nije on uopste nikakvo dodatno obrazovanje, ucenje ili sta god trebao da obavlja. Kupujes nesto - pogledas cenu. End of story. Ako ti neka stavka u cenovniku nije jasna, onda saznas sta je to ako te interesuje. Ako te ne interesuje - tvoj problem. Ali uopste nije potrebno da iskopava "sta je sve potrebno da zna".

Znaci, to je cak i ako zanemarimo cinjenicu da je to deo osnovnih stvari jer je mobilna telefonija ipak postala nesto sto "svako" koristi. Doduse, ovo je pokazatelj da ne bi trebala to da bude :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 13:36 - pre 158 meseci
Citat:
Count Zero: Hm, ako tako gledaš, onda nijedna serija ne valja, jer sve govore o tuđim životima. Jedino da izmisle nešto kao "Biti Džon Malkovič".
Ma to je samo Tijanic smislio recenicu za mase pa je sad neki ponavljaju do besvesti i kad treba i kad ne treba.
 
Odgovor na temu

serbolicious

Član broj: 258796
Poruke: 92
109.77.189.*



+47 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 15:36 - pre 158 meseci
Citat:
Hm, ako tako gledaš, onda nijedna serija ne valja, jer sve govore o tuđim životima. Jedino da izmisle nešto kao "Biti Džon Malkovič".


i to sto kazes... ali neke serije/filmovi zahtevaju odredjen broj mozdanih celija da budu u budnom stanju... te su koliko toliko korisni, za razliku od gore pomenutih!
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 15:53 - pre 158 meseci
A što prodavac koji mu je prodavao telefon i taj paket,pre toga nije tražio test inteligencije i lekarsko uverenje.
Ne treba ga zvati retardom kao prvo,a drugo neko je ovde već postovao,
@Svi mi imamo auto ali
Čovek ćiji je nadenuti nik retard je odličan mehaničar,i on priča sa svojom nepismenom ženom,kako je moguće da čovek bude retard
i ne zameni kaiš ili bar prekontroliše auto,nego ga sada košta €€€€.Koliko ima baba i deda kome su utrpani telefoni.
Koliko je nas pogledalo teme sa retardiranim naslovima.@ivan je spomenu pametnu stvar po pitanju limita do
koje svote može da se pritiska.Dug postoji,kriv je.Ali ode tema da u fazonu ko ga Jaše,tako mu i treba.
Eee gde je lobanja sa koskama kada se krene u takvu funkciju,nego se trljaju ruke.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 16:19 - pre 158 meseci
U svakom slucaju siguran sam da su se oglasili alarmi customer servisu, ali da je poslovna politika da se musterije ne obavestavaju.. to jest da se puste da trsnu...
Sto se vrednovanja serije tice, ova serija je autenticna po socioloskom, kultoroloskom, vrednosnom i jos mnogo toga, sto naravno implicira bolji izbor od raznih turskih, spanskih serija, kao i od bezvrednog djubreta iz okruzenja.. U svakom slucaju izbor je lako napraviti, daljincem..
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 16:35 - pre 158 meseci
Šteta što za njegov slučaj nije saznala ANA MARIA KORACA BILT.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 17:48 - pre 158 meseci
Citat:
Exodusbgd: Ovo potvrđujem... Uzeo sam sestri da podesim net na telefonu, podesio joj pristup kućnom WiFi-u, i preko default Samsungovog browsera je išao preko WiFi-a, ali je Opera išla samo preko GPRS-a.

Ako ti nije tesko uzmi sestrin telefon i reci nam da li u toj Operi koja ide samo preko Telenora postoji:
settings>advanced>connection
i da li su izlistane opcije: Always ask; Use sistem default; ...
Hvala unapred

Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.dip.t-dialin.net.



+768 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 19:10 - pre 158 meseci
^Nisi mene pitao ali posto sam prvi pomenuo to za operu bicu slobodan da odgovorim. Odgovor je N E M A. Ne postoji cak ni advanced sekcija u settings. Mislis da ne bi prevrnuo sve zive opcije ne bi li to namestio ali jednostavno nema i na kraju nakon sati pokusavanja nadjem na netu da su ljudi imali isti problem i da je to jednostavno tako, koristi samo gprs i tacka.

 
Odgovor na temu

Alexxandar
Aleksandar Jovanović
Freelancer/Part time developer
127.0.0.1

Član broj: 16375
Poruke: 84
92.244.145.*



+59 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 19:13 - pre 158 meseci
Možda MTS i Radoš Bajić treba da se udruže i pomognu čoveku da plati račun, on patriota u tuđini žrtvovao se(doduše nesvesno) da pogleda domaći program.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 19:38 - pre 158 meseci
Ljudi,braćo,postadžije.Imam REŠENJE kako da pomognemo čoveku.
Ja znam ko je kriv.STUDENT.Student je zapalio žito.Kakve veze naš Radašin ima sa fakultetom.
Koristio je paket za studente a on sam to nije.Ja bih mu sada rekao,ćuti i sve preko advokata,5 amandmana,Gusala
i Vojvode Stepe.Na sud.Samo nemoj da prođemo u pomoći ko na trgu i trešnjinim drvetom.Skup podrške Japanu,
a slomili sami sebe zbog drveta.Odeš da podržiš nekog,a polomiš sebe.To možemo samo mi,i to treba obavezno da se
ode i zaštiti paattttent.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra10.04.2011. u 21:57 - pre 158 meseci
Citat:
Ma manje vise to, nego Matrix ne siri propagandu kako je to u Matriksu nesto "eeeee, to je pravi stari dobri nacin zivota kad je sve bilo bolje, nevin, naivan i cist" i slicne gluposti. A ono u stvari neke odrpane face mrka brka kao da su im svi po kuci pomrli, sacuvaj boze, primitivizam jdan opsti. Sve nesto tuzni, oni pate, ovo ono, a zabili se u šumčinu 1000 km od civilizacije i samo kradu bogu dane i jašu prepotopski APN4.


I sve si to provalio za 10 minuta gledanja serije?! Svaka cast. Ili si mnogo intuitivan ili se samo foliras. Ja verujem u ovo drugo, licno, tj. mislim da si folirant. Drugo, serija ne siri nikakvu propagandu, vec govori o zivotu nekih ljudi u odredjenom mestu. Film ili serija ne mora pod obavezno da bude po istinitoj prici ili da predstavlja neku realnu situaciju, vec moze i da bude fikcija. Ili si previse glup da to shvatis ili shvatas ali se pravis da si glup. Ne znam sta je gore. Ali najvise od svega me nerviraju ljudi koji glume da su "na nivou", sto bi rek'o Zika Pavlovic. Ali pretpostavljam da ni ta serija nije na tvom nivou, pa ne znas na sta mislim.


a da...umalo da zaboravim:

Citat:
A ono u stvari neke odrpane face mrka brka kao da su im svi po kuci pomrli, sacuvaj boze, primitivizam jdan opsti. Sve nesto tuzni, oni pate, ovo ono, a zabili se u šumčinu 1000 km od civilizacije


http://www.elitemadzone.org/t427155-Japanske-tresnje


Ma nema, kod vas gore je civilizacija na nivou...nema primitivizma uopste.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra11.04.2011. u 08:44 - pre 158 meseci
Za razliku od nasih koji odlaze u teski minus, englezi se ZENTUJU tako da trose 40-50% manje nego sto im je ugovorom pokriveno preplatom..

http://www.bbc.co.uk/news/technology-12996175
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
195.222.97.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra11.04.2011. u 14:25 - pre 158 meseci
Citat:
samo_da_pitam: Ako ti nije tesko uzmi sestrin telefon i reci nam da li u toj Operi koja ide samo preko Telenora postoji:
settings>advanced>connection
i da li su izlistane opcije: Always ask; Use sistem default; ...
Hvala unapred


Definitivno proverio - u operi nema nikakvih podešavanja za konekciju. Ima samo u advanced nešto tipa da li je sock ili http, nema ni govora o izboru između GPRS-a i WiFi-a.
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra11.04.2011. u 18:04 - pre 158 meseci
@tdusko i @Exodusbgd hvala za info
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

djtr
Beograd

Član broj: 230571
Poruke: 44
95.180.107.*



+10 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra11.04.2011. u 23:21 - pre 158 meseci
Ovo sam hteo samo da pomenem u vezi Telenora. Kad sam uzeo C3 preko njih opera koja je stigla sa telefonom, zaista nije htela da ponudi i wireless konekciju. Resio sam to reinstaliranjem opere sa ovi app.
Jeste bilo mi je sumnjivo ali presao sam preko toga.

Inace coveku je u ugovoru sve precizirano. Sta koj moj ima da nosi "studentski" modem u inostranstvo. Malo mozga u glavi nije na odmet...
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.customer.m-online.net.



+768 Profil

icon Re: Selo gori, a račun 6.000 evra12.04.2011. u 09:21 - pre 158 meseci
Citat:
djtr: Ovo sam hteo samo da pomenem u vezi Telenora. Kad sam uzeo C3 preko njih opera koja je stigla sa telefonom, zaista nije htela da ponudi i wireless konekciju. Resio sam to reinstaliranjem opere sa ovi app.
Jeste bilo mi je sumnjivo ali presao sam preko toga.


Pa provalio si to zato sto si znao. I ja sam provalio zato sto sam znao. Medjutim, to je kvarna fora jer gomila ljudi to ne zna. Moja drugarica recimo predstavu nema o tome i mogla je lepo da ponese svoj novi telefon u inostranstvo, sedne u neki lepi park sa WiFi-jem, otvori operu i da fino surfuje. Potrosi par stotina mega i zavrsi na klinickom kad se vrati u BG. Devojka moja isto kupila taj C3 pre neki dan i posle dan krenula avionom kod mene. Rekoh ja njoj, aj ti lepo cim udjes u avion iskljuci telefon pa ga ukljuci kad se vratis u BG. Zahebi ti te njihove fore. Jeftinije mi je da kupim nov telefon za 30 Eur i karticu pre paid nego da se igram ruskog ruleta sa njima.

A sto se tice tih poruka obavestenja prelaska u roming itd to je jedno veliko sr***e. Ja sam u zadnje 3 nedelje 2 puta isao za nemacku preko Madjarske i Austrije i ne dobih niti jednu jedinu poruku.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Selo gori, a račun 6.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 16432 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.