Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Onkyo CD player ne cita rezane diskove

elitemadzone.org :: TechZone :: Onkyo CD player ne cita rezane diskove

[ Pregleda: 3307 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darko2222
Darko2222
Kikinda, Srbija

Član broj: 239210
Poruke: 35
*.dynamic.sbb.rs.



+6 Profil

icon Onkyo CD player ne cita rezane diskove22.04.2011. u 06:34 - pre 157 meseci
Imam ONKYO Intergra DX200 CD player koji čita samo originale, rezane neće da čita. Onda sam kupio audio CD (iygleda kao mala gramofonska ploča) i situacija je donekle bolja, naime ni sada neće da krene ali pritisnem pauzu u sa dugmetom FF pomerim ga nekoliko sekundi u pesmi i tada krene OK i odsvira ceo disk bez problema. Međutim, ako želim da u toku reprodukcije prebacim na sledeću pesmu, isti problem. Probao sam rezanje sa raznim programima i brzinama i isto. Ima li neko slične probleme koje je rešio?
 
Odgovor na temu

gigamg1
Novi Sad

Član broj: 221683
Poruke: 635
*.mynsn.net.



+270 Profil

icon Re: Onkyo CD player ne cita rezane diskove22.04.2011. u 07:44 - pre 157 meseci
hm... imao sam isti problem sa slicnim uredjajem i jedini spas je bilo cackanje sa brzinama rezanja i kvalitetnijim diskovima.
Treba izabrati manju brzinu rezanja...
Samo polako i bez ikakve zurbe...
Resenje zavisi samo od perspektive gledanja na situaciju
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Onkyo CD player ne cita rezane diskove22.04.2011. u 10:01 - pre 157 meseci
Audio diskovi u principu treba da se snimaju samo brzinom 2x i na kvalitetnijem disku. Jeste da snimanje traje oko pola sata, ali tako snimljeni diskovi ne prave greske. I bolje je kad se audio diskovi snimaju u "disc at once" modu a ne u "track at once" , ovo je cak vaznije od brzine snimanja. Mozda treba i da se malo ocisti taj uredjaj, moze i rucno, ako umes, a moze i onim diskovima za ciscenje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Onkyo CD player ne cita rezane diskove

[ Pregleda: 3307 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.