Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Scribd - kako poslati poruku?

elitemadzone.org :: MadZone :: Scribd - kako poslati poruku?

[ Pregleda: 1955 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Piga Biva

Član broj: 176489
Poruke: 32
95.180.54.*



Profil

icon Scribd - kako poslati poruku?27.04.2011. u 22:17 - pre 158 meseci
Odavno se nisam ovoliko namucio kao oko slanja poruke na Scribd-u. Jednostavno, uopste ne kapiram kako da posaljem poruku drugom korisniku. Procitao sam uputstvo u okviru FAQ sekcije, shvatio sam da moram biti ulogovan i da moram "pratiti" osobu kojoj zelim poslati poruku, ali linka "Send message" koji se spominje u uputstvu jednostavno nema pa nema!? Mislio sam da je mozda problem do toga sto neki korisnik ne zeli da prima poruke, ali kasnije sam video da ne mogu poslati poruku nikome jer nigde ne vidim nista sto bi bilo nalik opciji, odnosno linku za slanje poruka.

Ako je neko na Scribd-u, i ako zna o cemu govorim, molio bih za pomoc i to malo detaljnije i ako moze, neka slicica jer sam definitivno izgubljen.

Hvala.
 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: Scribd - kako poslati poruku?27.04.2011. u 23:26 - pre 158 meseci
Ako ga pratiš preko servisa, kada klikneš na profil ispod slike gore desno se pojavi send message.
E sada jedino da nije da mora da bude obostrano praćenje pa da se pojavi ta opcija, sve moje konekcije su uglavnom sa fb prijateljima pa je obostrano.
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

Piga Biva

Član broj: 176489
Poruke: 32
95.180.54.*



Profil

icon Re: Scribd - kako poslati poruku?28.04.2011. u 06:22 - pre 158 meseci
To je u pitanju. Poruka moze da se posalje onima koji vas prate, ali ne i onima koje pratite, ako, istovremeno, i oni vas ne prate.

Hvala puno na pomoci.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Scribd - kako poslati poruku?

[ Pregleda: 1955 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.