Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor

elitemadzone.org :: TechZone :: Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor

[ Pregleda: 2496 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.mbb.telenor.rs.



+303 Profil

icon Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor30.04.2011. u 12:35 - pre 158 meseci
Da napomenem ovo nije oglas za prodaju preko foruma(znam da je zabranjeno), samo me zanima da mi neko kaze koliko mogu da uzmem za hidrofor sledece oznake:
pedrollo pump pkm 60 550w (pretpostavljam da nije ovo prava oznaka hidrofora, ali samo nju imam). Znaci zanima me okvirna vrednost za polovnu stvar.
Trazio sam na sajtovima domacih uvoznika, ali naravno niko nema online cenovnik. Pa pitam vas :).
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor30.04.2011. u 22:05 - pre 158 meseci
Ova oznaka koju si naveo je oznaka pumpe. Pumpa je doduše glavni deo hidrofora i hidropaka. Jesi li siguran da imaš hidrofor, a ne hidropak ?

Slične proizvode kod nas proizvodi "Sever" Subotica. "Sever" ima svoj sajt i kataloge u pdf formatu. Pronađi nešto što je najsličnije (po izgledu i po snazi motora), a onda zovi komercijalu "Severa" i pitaj pošto je. Tako ćeš steći sliku o vrednosti svog hidrofora.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.mbb.telenor.rs.



+303 Profil

icon Re: Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor30.04.2011. u 22:27 - pre 158 meseci
Nasao sam, firma iz cacka ima online katalog sa cenama :) Ubio sam se trazeci, pa eto ako nekome bude trebalo :) Inace, hvala na odgovoru
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Koliko mogu da uzmem za ovaj hidrofor

[ Pregleda: 2496 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.