Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce

elitemadzone.org :: MadZone :: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51159 | Odgovora: 325 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.customer.m-online.net.



+768 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce29.06.2011. u 14:42 - pre 156 meseci
Kao sto sam i ocekivao, plan stednje je usvojen glat sa cak 4 poslanika vise od potrebnog broja. Ostaje nam samo da cekamo da vidimo da li ce se protesti radikalizovati ili ce narod da povije rep i da se vrati svojim kucama.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.18.*



+228 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 00:07 - pre 156 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ma da bre... sigurno bar 2/3 tih turista sto idu u Grcku i te kako imaju izbor, tj. ne idu u Grcku zato sto moraju ili zato sto im se ne znam ti ja kako svidja.


Ako je sigurno da se 2/3 tirista Grcka ne svidja, a pri tome nemaju niakakvu obavezu da idu u Grcku i imaju izbor, zasto onda odlaze tamo. Ajde molim te objasni nama koji ne mozemo da razumemo sta hoces reci.
Tacno je da niko ne mora ici u Grcku, evo i ja ne moram, pa necu ni ici ove godine. Kazes da im se Grcka i ne svidja previse i da imaju izbor da idu bilo gde. Ajde samo nam pomogni da razumemo zasto idu. Ja ne mogu da razumem, iskreno. Naj zanimljivije je to sto idu, a jos i kukaju.

Citat:
deerbeer:
Naravno , nego @konislav se nesto zabrinuo sto mi "kao" brinemo grcku brigu :)


Nista ti nisi razumeo od onoga sto sam ja napisao.
Nisam ja nigde napisao da vi brinete Grcku brigu. Ja sam napisao da nije normalno da se neko siti Grcima sto imaju probleme i da hrani svoju sujetu time sto je nekome lose i sto mu se desava to sto se desava. Pisao sam da nije normalno da neko moze da se raduje zbog toga sto je nekome los, a pri tome vi koji se smejete i koji ovde svrsavata nad Grckim problemima, kuci, u svojoj drzavi imate goru situaciju od Grcke. Vi koji se smejete i samozadovoljavate imate nizi standard od Grka, imate slozenije politicke probleme od Grka, drzava vam je u goroj situaciji i vi ste nasli da se nekome smejete.
Pa vi ste palili vlastiti parlament. Vas nema pas zasta da ujede i sad ste vi dosli da se smejete Grcima.
Nije se Zoran zabrinuo za Grke, jer mene boli kita sta se tamo desava, ali se ja ne sitim njihovim problemima. Ne umisljam da sam nesto postigao, ako je Grcima lose. A da sve bude jos odvratnije, sad kukate kako ce te proci u Grckoj.

Jos su zanimljiviji ovi nasi genijalci sto su se nekako docepali Nemacke, uhvatili Hitlera za jaja, pa su sad postali veci Nemci od samih Nemaca. Sad oni brinu Nemacke probleme i prodaju m*da za bubrege kako su popili svo znanje iz ekonomije.


[Ovu poruku je menjao mmix dana 30.06.2011. u 10:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 08:55 - pre 156 meseci
Citat:
konislav:
Ja sam napisao da nije normalno da se neko siti Grcima sto imaju probleme i da hrani svoju sujetu time sto je nekome lose i sto mu se desava to sto se desava.

nije normalno ni sititi se Nemcima što će plaćati grčki nerad i bašibozuk.
dupli standardi, šta li.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 09:12 - pre 156 meseci
Citat:
konislav:  Ja sam napisao da nije normalno da se neko siti Grcima sto imaju probleme i da hrani svoju sujetu time sto je nekome lose i sto mu se desava to sto se desava. Pisao sam da nije normalno da neko moze da se raduje zbog toga sto je nekome los, a pri tome vi koji se smejete i koji ovde svrsavata nad Grckim problemima, kuci, u svojoj drzavi imate goru situaciju od Grcke. A da sve bude jos odvratnije, sad kukate kako ce te proci u Grckoj.


Čitajući...prelistavam po spisku poznanika, koji letuju obavezno u Grčkoj.
I konstatujem da imaju jednu zajedničku karakternu osobinu - kompleks, koji se leči desetodnevnim pro*eravanjem i lažnim predstavljanjem uspešne poslovne karijere, bezbrižnog i lagodnog života.
Ulogu domaćina i gazde (kod koga boravi), takav iskompleksirani tip stavlja u ulogu sluge, troši novac na sve što mu oči vide i sve što može strpati u želudac, pije "svetska" pića i obavezno jede voćne salate sa sladoledom, šlagom i ukrasima...
Sve to ovekoveči slikanjem i prikazivanjem po povratku kući, desetodnevi doživljaj (tamo), predstavlja kao život cara.

A, ovde, kod kuće ne predstavlja nikoga i ništa , živi u debelim bankovnim minusima, to carovanje će plaćati do 31. decembra Agenciji (a možda i ne, pa neka ga Agencija tuži).

Citat:
A da sve bude jos odvratnije, sad kukate kako ce te proci u Grckoj.


Pa to je drugi nivo istog kompleksa: dokazivanje hrabrog i avanturističkog duha, vs ziheraškom mentalitetu normalnog turiste, koji za svoj realni dinar/€uro želi spokojan, miran, bezbrižan godišnji odmor.


Pozdrav

Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.dynamic.sbb.rs.



+395 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 09:12 - pre 156 meseci
Citat:

Ja sam napisao da nije normalno da se neko siti Grcima sto imaju probleme i da hrani svoju sujetu time sto je nekome lose i sto mu se desava to sto se desava. Pisao sam da nije normalno da neko moze da se raduje zbog toga sto je nekome los, a pri tome vi koji se smejete i koji ovde svrsavata nad Grckim problemima, kuci, u svojoj drzavi imate goru situaciju od Grcke. Vi koji se smejete i samozadovoljavate imate nizi standard od Grka, imate slozenije politicke probleme od Grka, drzava vam je u goroj situaciji i vi ste nasli da se nekome smejete.

Cekaj malo - zasto trolujes ? Ovde su tema grci a ne domace teme kojih uzgred ima 100 puta vise na ovom forumu . I sta sad hoces ?
A tebi je normalno da neko pali i lomi grad zato sto ne moze vise da trosi nezaradjene pare ???

Ja rekoh i prosli put -> to vise govori o tebi i tvojim zivotnim shvatanjima i slaze se ocigledno sa tvojom ekonomskom filozofijom .
Verovatno ti je sad krivo sto ti vise neces moci da ga šiljiš i svršavaš na taj "grcki standard" i sto ne mozes da sanjas zemlju dembeliju .
Za takve kao ti lopata u ruke je jedino resenje .




Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 09:22 - pre 156 meseci
@Konislav
ajde bre ne pravi se naivan, od kako si se pojavio na ovom forumu samo trolujes i velicas svoj lik i delo;
svi su bedni luzeri
a ti si dobrostojeci
svi su moroni
a ti ces moronima da objasnis sve al ne do kraja
sa amerima si na prst u bujlju i zbog toga svi moraju da te slusaju
svi moraju da rade
samo ti ne radis ti si veliki mislioc iz male palanke
srbi su hurton
hebace ih svabe kevu kad se opet vrate... to su tvoji argumenti ????
uzas: imas makedonski i bugarski pasos i srpsko prezime i dolazis na ovaj forum da trolujes svojom nesrecom



@marko83

Konjislas moze da pljuje po vecini ovde a niko ne sme da pljuje po Konjislasu?
citaj ponovo ko to vredja:


Citat:
konislav: Vi koji se smejete i samozadovoljavate imate nizi standard od Grka, imate slozenije politicke probleme od Grka, drzava vam je u goroj situaciji i vi ste nasli da se nekome smejete.
Pa vi ste palili vlastiti parlament. Vas nema pas zasta da ujede i sad ste vi dosli da se smejete Grcima.

Jos su zanimljiviji ovi nasi genijalci sto su se nekako docepali Nemacke, uhvatili Hitlera za jaja, pa su sad postali veci Nemci od samih Nemaca. Sad oni brinu Nemacke probleme i prodaju m*da za bubrege kako su popili svo znanje iz ekonomije.




 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 09:29 - pre 156 meseci
Malo stisajte ad hominem prozivke, ima na ovoj temi dosta da se kaze i bez toga. Obrisao sam sta sam uocio, la koliko ste se zamahali verovatno mi je nesto promaklo, PP ako su ostale neke uvrede/prozivke
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 09:45 - pre 156 meseci
Citat:
mmix: Malo stisajte ad hominem prozivke, ima na ovoj temi dosta da se kaze i bez toga. Obrisao sam sta sam uocio, la koliko ste se zamahali verovatno mi je nesto promaklo, PP ako su ostale neke uvrede/prozivke


More sve je to lepo nego da mi pokrenemo referendum o tome da li da Nemci da spasavaju Grke i ostatak Evrope.

I da im uputimo svanicnu depesu o rezultatima, verujem da ce nas glas bodovati.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 13:46 - pre 156 meseci
Citat:
Kovacevic Vladimir: Čitajući...prelistavam po spisku poznanika, koji letuju obavezno u Grčkoj.
I konstatujem da imaju jednu zajedničku karakternu osobinu - kompleks, koji se leči desetodnevnim pro*eravanjem i lažnim predstavljanjem uspešne poslovne karijere, bezbrižnog i lagodnog života.


Zanimljivo. A možda je to stvar sopstvenog izbora "poznanika".

Evo, ja ne poznajem nijednog takvog. Ne samo od onih koji idu u Grčku, nego generalno ne poznajem nikoga takvog. Mislim, sretao sam ja takve ljude, ali ih ne svrstavam u poznanike (niti znam gde letuju).

Moj kum je bio u grčkoj, sa porodicom, lepo se proveo. Ja idem u grčku obavezno , i ne vidim problem sa time s obzirom da alternativa i ne postoji. Turska je daleko a i nemam želju da je vidim, Crna Gora je katastrofa ako neko želi da se zaista odmori, Hrvatska nije gostoljubiva prema BG registraciji, u Bugarsku bih možga i mogao da svratim ali sam čuo sve negativno o njihovom moru pa nekako nemam motiva. Grčko more je odlično, Grci su OK, cene su sasvim pristojne, brže se stiže nego do Crne Gore/Hrvatske, i ... ja ne vidim razlog zašto uopšte neko ide na neko drugo more

Citat:
Kovacevic Vladimir: Pa to je drugi nivo istog kompleksa: dokazivanje hrabrog i avanturističkog duha, vs ziheraškom mentalitetu normalnog turiste, koji za svoj realni dinar/€uro želi spokojan, miran, bezbrižan godišnji odmor.


Hehe, pa veći avanturistički duh je potreban da neko sa porodicom ode u Crnu Goru i pokuša da se odmori, ili da ode u Hrvatsku i parkira auto negde ne znajući da li će da ga zatekne nažrvljanog ili sa ispuštenim gumama . Grčko more je veeeeeeliko, ima mirnih mesta koliko god hoćeš, i tako će biti sve dok (ako) ne počne građanski rat
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 14:53 - pre 156 meseci
Razumem da neko ode jedanput u Grcku na more, ali ova paranoja da se ide svake godine, pod moranje, pritisak i zaduzivanje, najcesce na istu lokaciju("upozanali" i "sprijateljili" se sa gazdama!) predstavlja odredjen oblik frustracije i "must have" ponasanja.

Tipicni potrosacki mentalitet, koji ne ide na odmor da bi se odmorio, nego da bi bio na "must" lokaciji.

Odnosno, klasicno je poturanje da se u Grcku ide na "more", vec se ide zarad imidza a pocesto i sitnog sverca.

Da se ide bas na "more" postoje lepse, povoljnije, u krajnjoj liniji zdravije lokacije, svaka sa odredjenim prednostima u odnosu na "Grcku"

Malogradjanska zabava, kako rece moj dobri komsija

Poz
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 14:58 - pre 156 meseci
Ja cenim isto sto i Pisac: Kovacevic se uhvatio pogresnog drustva.
Vidim da nekoliko ucesnika iz ove teme idu u Grcku na odmor, a pre Grcke su obilsi pola sveta i nisu skorojevici i malogradjani kao ta Kovaceviceva ekipa.

Grci ce se vec nekako nagoditi sa Nemcima, nije im to prvi put.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 16:46 - pre 156 meseci
Citat:
konislav: Ima jos jedna nejasnoca kod tebe. Koliko se secam pisao si dosta toga o "humanitarnoj akciji NATO saveza" nad Jugoslavijom (Srbija i Crna Gora) i koliko sam mogao da primetim nisi bio pristalica humanitarnih akcija, sad citam postao si pobornik "humanitarnih akcija", pa bih da pitam da li se i ovde radi o trenutnom gubitku razuma ili je to posledica dualizma licnosti. Nisi mi bas jasan sta hoces i za sta se ustvari zalazes? Kako ti smeta kad neko tebe bije, ali bi ti rado da nekoga bijes?
To si me ti zamenio sa nekim drugim.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 19:23 - pre 156 meseci
Citat:
pisac: Hehe, pa veći avanturistički duh je potreban da neko sa porodicom ode u Crnu Goru i pokuša da se odmori, ili da ode u Hrvatsku i parkira auto negde ne znajući da li će da ga zatekne nažrvljanog ili sa ispuštenim gumama . Grčko more je veeeeeeliko, ima mirnih mesta koliko god hoćeš, i tako će biti sve dok (ako) ne počne građanski rat


Nije odmor isključivo boravak na moru.
Postoje i planine, banje, reke...uređeni kampovi i bungalovi...niz drugih načina za dobar i smislen odmor.
Ali, malograđanin, potrošačkog mentaliteta rangira "odmor" po drugim (svojim) kriterijumima, naročito da fascinira okolinu, komšiluk. Zato i slika svaki detalj, za prikazivanje, a ne za uspomenu.

Citat:
payge: Ja cenim isto sto i Pisac: Kovacevic se uhvatio pogresnog drustva.


Ja se sa poznanicima ne družim, niti su mi prijatelji.
Imam ih puno, koje sretnem u prolazu, u stambenoj zgradi (160 stanova), ulici, čak i on-line poznanika sa raznih foruma...ali je to njima dovoljno da se pohvale: bili smo u Grčku!

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 19:59 - pre 156 meseci
Citat:

Ja se sa poznanicima ne družim, niti su mi prijatelji.
Imam ih puno, koje sretnem u prolazu, u stambenoj zgradi (160 stanova), ulici, čak i on-line poznanika sa raznih foruma...ali je to njima dovoljno da se pohvale: bili smo u Grčku!


Silom prilika sam tako i ja video kako razmislja ta sorta .
Cele godine jedu parizer i pastetu i ostalo smece od hrane , njih 5-oro se guraju u stanu od 35 kvm
ali je bitno da osole guzicu i nadisu se morskog vazduha . To nema cenu

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:03 - pre 156 meseci
Citat:
Kovacevic Vladimir: Nije odmor isključivo boravak na moru.
A to je već stvar ličnog afiniteta. Možda tebi nije, možda bi i meni mogao da se provuče boravak na selu kao odmor, ali za moju ženu i decu the odmor je isključivo more. I u pravu su. I ja obožavam more, obožavao sam ga i kao dete, volim da plivam a naročito da ulećem u more kada su talasi od po metar ili više (što nemaš na rekama i jezerima), i more je u stvari jedini "the odmor", ultimativni i nezamenljiv.

Ako pokušavaš svoje razmišljanje da projektuješ na svačije živote, mislim da ćeš gadno pogrešiti.

Ja inače, kao što rekoh, nemam takve poznanike kakve si ti naveo. Ti ljudi postoje, ali ja ih ne poznajem jer čim ih "ošacujem" kakvi su odmah ih izbacim iz daljeg razmišljanja i ne smatram poznanicima. Moja žena ima običaj (kao i svaka žena) da razne ljude procenjuje i da sudi o njima (i ogovara naravno), ali čim meni počne da soli pamet o tamo nekom koji je ovakav ili onakav, ja je elegantno spustim na zemlju rečima da me apsolutno ne zanima tamo neki ni kakav je ni zašto je takav, nego da se ona sastane sa svojim drugaricama pa da one diskutuju o tome.

Sem toga, Grčka mi uopšte ne deluje kao mesto sa čijom posetom bi se neko silno hvalio. Mislim da su Azurne Obale i slična mesta (a i Budva, što da ne) mnogo popularnija kod takvog tipa ljudi
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:08 - pre 156 meseci
Citat:
deerbeer:
Silom prilika sam tako i ja video kako razmislja ta sorta .
Cele godine jedu parizer i pastetu i ostalo smece od hrane , njih 5-oro se guraju u stanu od 35 kvm
ali je bitno da osole guzicu i nadisu se morskog vazduha. To nema cenu


Ovako kako si naveo, ja nemam ništa protiv takvih ljudi. Kovačević je naveo nekakve wannabe snobove bez gole kinte koji se qrče odlaskom na more (na kredit) kako bi podigli svoj ego brojeći tuđe zavidne poglede (koji isključivo dolaze od iste takve sorte ljudi), ali ovo što si ti naveo to nije to već su to ljudi koji smatraju da je (osnovni) boravak na moru nešto za šta vredi dati pare. Tzv. paradajz turisti, koji štede i kod kuće i na moru, ali žele da budu na moru nedelju-dve godišnje. To je sasvim ok, šta ti smetaju oni? To što bi ti u njihovoj situaciji sedeo kod kuće i gledao depresivno u tačku na zidu, to ne znači da i oni treba to da rade.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:19 - pre 156 meseci
Nisam brdska koza za planine ni ranjen i bolestan za banju... More su koke :) :) :)
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:19 - pre 156 meseci
Citat:

ali ovo što si ti naveo to nije to već su to ljudi koji smatraju da je (osnovni) boravak na moru nešto za šta vredi dati pare

A za dobru i kvalitetnu hranu ne vredi sta ? Ili za veci stan da se ne guraju ko misevi ?
Nemam nista protiv njih (taman posla) , nego je po meni to malo suludo ,
pre bih stedeo pare za koji kvadrat stana vise ili davao bih za bolju hranu a isao na odmor na planinu neko jezero ili banju nesto sto je jeftinije .
Nekako mi zdravlje i komfor tokom cele godine nema cenu , a more i odmor je 10 dana :)

Na kraju to su isti oni wannabe snobovi kao sto je Kovacevic opisao kojima je to ustvari samo prica da se hvale
jer kada se vrate posle mora puna usta reci i slika sa istog .

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
95.56.13.*



+6455 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:31 - pre 156 meseci
A da vi malo kolektivno stavite prst na čelo i iskulirate?

Snob je onaj ko ide na more (umesto na planinu/banju/adu), onaj ko se fotografiše, onaj ko voli da pojede nešto dobro/proba nešto novo, onaj ko troši sopstveni novac na način koji vi mislite da nije shodno...

Mislim da ste se malo prešli u definiciji snobizma... Snobizam je upravo to što vi radite...
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce30.06.2011. u 20:39 - pre 156 meseci
Citat:
pisac: Ovako kako si naveo, ja nemam ništa protiv takvih ljudi. Kovačević je naveo nekakve wannabe snobove bez gole kinte koji se qrče odlaskom na more (na kredit) kako bi podigli svoj ego brojeći tuđe zavidne poglede (koji isključivo dolaze od iste takve sorte ljudi), ali ovo što si ti naveo to nije to već su to ljudi koji smatraju da je (osnovni) boravak na moru nešto za šta vredi dati pare. Tzv. paradajz turisti, koji štede i kod kuće i na moru, ali žele da budu na moru nedelju-dve godišnje. To je sasvim ok, šta ti smetaju oni? To što bi ti u njihovoj situaciji sedeo kod kuće i gledao depresivno u tačku na zidu, to ne znači da i oni treba to da rade.

Ja imam takve prijatelje. Bas prijatelje. I ljudi vole da odu na more, i grce se, stede, i nose klopu od kuce, i kad se vrate oni su puni price...pa i treba da se pohvale, zasto ne...I ja uvek uzivam kada pokazuju slike sa mora, i kada pricaju dogodovstine...

I sta je lose u tome sto se neko nekada necim pohvali?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Merkelova razjarila Grke, Špance i Portugalce

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51159 | Odgovora: 325 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.